deco

AUTO KREDĪTS AUTO IEGĀDEI

Kredīts automašīnas iegādei bez ķīlas ar GPL no 7,99%. Aizpildiet kalkulatoru, reģistrējieties un saņemiet piedāvājumu!

Auto kredīta kalkulators

Kredīta Summa
300 €+
AIZDEVUMA TERMIŅŠ
30 mēneši+

* Patēriņa kredīts ir pieejams no 3 līdz 60 mēnešiem ar aizdevumu summu no 100 € līdz 10 000 € un procentu likmi gadā (GPL) – no 7.99% līdz 52.94%. Piemērs: Aizdevuma summa – 500 €, termiņš 12 mēneši, patēriņa kredīta komisijas maksa – 64.73 €, mēneša maksājums 47.07 €. Kopējā atmaksājamā summa – 564.73 € un GPL – 25.54%, ņemot vērā, ka patēriņa kredīts tiek atmaksāts laikus. Aprēķins ir ilustratīvs, balstīts uz iespējamo zemāko aizdevuma likmi, 1.57% mēnesī. Lūdzu, reģistrējieties un saņemiet personalizētu piedāvājumu. Uzzināt vairāk

MĒNEŠA MAKSĀJUMS
1472.83
×

Aprēķina pamatojums

Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt patēriņa kredīta ikmēneša maksājums.
Patēriņa kredīta iespējamie ikmēneša maksājumi aprēķināti, izmantojot šādus pieņēmumus:

 • kredīta summa – 2 000.00 EUR
 • kredīta termiņš – 12 mēneši
 • Procenti par kredīta lietošanu, mēnesī: 2.08
 • kopējā maksājamā summa – 2 280.95 EUR
 • gada procentu likme (GPL*) – 27.99%

*GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējas izmaksas, ieskaitot aizdevuma procentus, līguma komisiju un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu

Kredīts auto iegādei – īstajā brīdī

Nopirkt auto ir iespējams, ja izvēlaties Creamcredit.lv 

Vai plānojat iegādāties auto, taču tās iegādei pietrūkst finansējuma? Vai varbūt esat noskatījis lielisku auto, bet nevēlaties, lai kāds to nopērk pirms Jums? Mūsu kredīts ļaus Jums iegūt savā īpašumā automašīnu jau pēc pāris dienām!

Saņemiet nepieciešamo finansējumu!

Personalizētais kredīta piedāvājums ar regulāro ikmēneša maksājumu ļaus Jums iegādāties nepieciešamo spēkratu. Creamcredit.lv ļauj piepildīt sapņus un realizēt plānus, piedāvājot ērtus ikmēneša maksājumus vieglai un mierpilnai kredīta atmaksai.

Aizdevuma summa līdz 10 000 eiro

Kredīts auto iegādei no 100 līdz pat 10 000 eiro. Atmaksas termiņš no 3-60 mēnešiem

Gada procentu likme no 7.99%

Vienādi ikmēneša maksājumi un fiksēta procentu likme

Bez KASKO un automašīnas vērtējuma

Nav nepieciešama KASKO apdrošināšana vai vērtējums transporta iegādei

Auto Jūsu īpašumā uzreiz

Tas, kam tērējat piešķirto kredītu, ir Jūsu ziņā. Tādēļ, iegādājoties auto, tas uzreiz irJūsu īpašumā

Kā pieteikties?

1

Reģistrējieties

Aizpildiet pieteikumu mūsu mājas lapā un 15 minūšu laikā saņemiet individuālu piedāvājumu!

2

Parakstiet līgumu internetā

Parakstiet kredīta līgumu attālināti – savā klienta profilā

3

Saņemiet naudu 

Saņemiet naudu savā bankas kontā pēc 7 dienām vai 15 minūšu laikā ar “Ātro pārskaitījumu” (papildu maksas pakalpojums)

4

Iegādājieties auto

Iegādājieties savu jauno transportlīdzekli – auto, motociklu, laivu vai ko citu

Saņemt piedāvājumu

Biežāk uzdotie jautājumi par auto kredītu

(11)

1. Kas ir auto kredīts?

icon-close

Auto kredīts ir aizdevums auto iegādei, kas sniedz iespēju nopirkt transportlīdzekli bez pirmās iemaksas. Šāds finansējuma veids ļauj Jums iegūt kāroto spēkratu savā īpašumā salīdzinoši īsā laikā, kas var būt īpaši svarīgi, ja noskatīts patiesi labs jauns vai lietots auto, un nevēlaties ilgi gaidīt, jo kāds cits to var paspēt nopirkt. Savukārt auto kredītu atmaksāt varat pakāpeniski, ilgākā un Jums ērtākā laika periodā.

Auto kredīts var tikt izmantots gan kā papildinājums jau iekrātajai naudas summai, gan kā līdzekļi pilna pirkuma summas segšanai.

Tāpat Jūs varēsiet brīvi izvēlēties, kam auto kredīts tiks izmantots. Vai tā būtu automašīnas iegāde, remonts, auto diagnostika vai ar lietošanu saistītās izmaksas.

2. Ar ko kredīts auto iegādei atšķiras no līzinga?

icon-close

Auto kredīts nereti tiek jaukts ar auto līzingu, taču patiesībā tie ir divi dažādi aizdevumu veidi. Līzingu automašīnas iegādei raksturo sekojošas īpašības:

 • Tas ir aizdevums transportlīdzekļa iegādei, kura noformēšanai kā ķīla tiek izmantota pati automašīna;
 • Līzinga saņemšanai parasti nepieciešama pirmā iemaksa (visbiežāk maksa ir līdzvērtīga 10% līdz 20% no pirkuma summas);
 • Veicot pirkumu, klients kļūst par auto turētāju. Īpašuma tiesības aizdevuma atmaksas laikā patur līzinga kompānija. Kad līzings atmaksāts, transportlīdzeklis CSDD jāpārreģistrē uz savu vai tās personas vārdu, kas būs transportlīdzekļa īpašnieks;
 • Auto līzingu visbiežāk izmanto mazlietota vai jauna auto iegādei ar augstāku cenu. Transportlīdzekļa vecums vienmēr būs svarīgs faktors (beidzoties līgumam, automašīna nevarēs būt vecāka par 13 līdz 15 gadiem);
 • Piesakoties līzingam, Jums jau ir jāzina, kuru auto iegādāsieties, kā arī jāveic šī transportlīdzekļa novērtējums;
 • Līzinga kompānija pieprasīs Jums iegādāties KASKO apdrošināšanu;
 • Visbiežāk līzingam ir konkrēta minimālā summa, piemēram, 5000 eiro.

3. Kādas ir auto kredīta priekšrocības?

icon-close

Nonākot pie lēmuma iegādāties automašīnu, cilvēkiem jāizvēlas, kādu finansējumu izmantot. Katram no mūsdienās pieejamiem risinājumiem ir savas raksturīgās īpašības. Noskaidrosim, kādas ir nozīmīgākās auto kredītu priekšrocības:

 • Šo kredītu var izmantot jebkāda vecuma auto iegādei;
 • Kredīta noformēšanas procesā nav nepieciešams veikt pirmo iemaksu;
 • Automašīna nav vienīgais transportlīdzeklis, kuru var iegādāties ar auto kredīta palīdzību. Ar šo aizdevumu vienlīdz ērti var finansēt arī motocikla, laivas un cita veida spēkratu iegādi. Tāpat ar kredīta noformēšanu var tikt segts arī auto remonts, reģistrācijas maksa, apdrošināšanas iegādes un citi izdevumi;
 • Kad pēc kredīta noformēšanas iegādāsieties transportlīdzekli, tas uzreiz nonāks Jūsu īpašumā;
 • KASKO apdrošināšana nav obligāta prasība. Tāpat nav jāsedz maksa par auto novērtēšanu, ja vien to pats nevēlaties;
 • Kredīts auto iegādei pieejams bez ķīlas;
 • Auto kredīta noformēšanas un saņemšanas process pie Creamcredit.lv pilnībā notiek attālināti, tādēļ varēsiet saņemt nepieciešamos līdzekļus, neizejot no mājām.

4. Kādi ir nosacījumi, lai saņemtu auto kredītu?

icon-close

Pirms aizpildāt pieteikumu kredītam, lūdzam pārbaudīt, vai atbilstat turpinājumā minētajiem nosacījumiem:

 • Jūsu pastāvīgā dzīvesvieta ir Latvijas Republikā;
 • Esat vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
 • Ir atvērts konts kādā no Latvijas bankām un ir aktīvs tālruņa numurs;
 • Tiek saņemti oficiāli, regulāri ienākumi;
 • Jums ir aktīva e-pasta adrese saziņai;
 • Jūsu kredītvēsture ir pozitīva.

Creamcredit katra klienta pieteikumu un informāciju par personas maksātspēju un kredītvēsturi izvērtē individuāli. Ja tiek atklāta negatīva kredītvēsture vai arī neatbilstošs ienākumu apjoms, aizdevējs patur tiesības atteikt kredīta izsniegšanu. Lūdzam pret aizņemšanos izturēties atbildīgi, vienmēr izvērtējot savas iespējas atmaksāt.

5. Vai ir nepieciešama ķīla?

icon-close

Creamcredit auto kredīts ir aizdevums, kura noformēšanai nav vajadzīga ķīla vai galvotājs.

Patēriņa kredīts auto iegādei ir lielisks risinājums dažādām ar transportlīdzekli saistītām vajadzībām. Taču neaizmirstiet pārliecināties, ka Jūsu ikmēneša ienākumi ir oficiāli (pierādāmi ar dokumentiem), regulāri un pietiekamā apjomā, lai laikus tiktu veikts ikmēneša maksājums.

6. Kāda ir pieejamā summa un termiņš izvēlētās automašīnas iegādei?

icon-close

Lai palīdzētu mūsu klientiem iegādāties automašīnu, kas atbilst viņu vēlmēm un vajadzībām, sniedzam iespēju pieteikties naudas aizdevumam no 100 eiro līdz pat 10 000 eiro.

Kredīta atmaksas termiņš ir ērti pielāgojams tieši Jūsu finansiālajām iespējām. Varat izvēlēties atmaksāt auto kredītu laikā no 3 līdz pat 60 mēnešiem.

7. Kā pieteikties kredītam?

icon-close

No automašīnas kredīta pieteikuma aizpildīšanas līdz naudas saņemšanai jāizpilda daži vienkārši soļi:

 1. Izmantojiet mūsu kredīta kalkulatoru, lai uz slīdņa norādītu aizdevuma summu (100 eiro līdz 10 000 eiro), kādai vēlaties pieteikties. Pēc tam tādā pašā veidā jāizvēlas transportlīdzekļa kredīta atmaksas termiņš (3 līdz 60 mēneši).
 2. Veiciet aizdevuma summas un atmaksas perioda pielāgošanu, lai ikmēneša maksājums un citas ar auto uzturēšanu saistītās izmaksas atbilstu Jūsu budžetam;
 3. Nospiežot “Saņemt piedāvājumu”, Jūs tiksiet pārvirzīti uz nākamo lapu, kurā vajadzēs sniegt informāciju par sevi, proti, ienākumu un izdevumu līmeni, personas kodu un citiem datiem;
 4. Turpinājumā jāveic reģistrācijas apstiprināšana, izmantojot Nordigen verifikācijas sistēmu;
 5. Pāris minūšu laikā Creamcredit speciālisti izvērtēs pieteikumu un, ja tiks pieņemts pozitīvs lēmums, saņemsiet individuāli Jums veidotu piedāvājumu auto kredītam;
 6. Jums būs 5 dienas laika, lai apdomātu mūsu piedāvājumu;
 7. Ja auto kredīta nosacījumi, tai skaitā ikmēneša maksājums, aizdevuma kopējā summa un Gada procentu likme GPL, kas ietver visas ar pakalpojumu saistītās izmaksas, Jūs apmierinās, varēsim ķerties pie līguma noslēgšanas tiešsaistē;
 8. Naudas saņemšana uz Jūsu kontu būs atkarīga no tā, vai esat izvēlējies papildu pakalpojumu “Ātrais pārskaitījums”*, par kuru tiek ieturēta papildu maksa, kā arī no tā, kādu banku Jūs izmantojat. Ja izvēlējāties “Ātro pārskaitījumu”, tad naudu savā bankas kontā saņemsiet 15 minūšu laikā no kredīta apstiprināšanas brīža aizdevēja darba laika ietvaros vai 1 darba dienas laikā (starpbanku maksājumiem). Ja neesat izvēlējies papildu pakalpojumu “Ātrais pārskaitījums”, tad naudu savā bankas kontā saņemsiet pēc 7 dienām pēc kredīta apstiprināšanas.

8. Kas ir “Ātrais pārskaitījums”?

icon-close

*”Ātrais pārskaitījums” ir Aizdevēja papildu pakalpojumus Aizdevuma līguma izpildes ietvaros. “

“Ātrā pārskaitījuma” maksa tiek sadalīta uz pirmajiem 12 mēnešiem, savukārt, ja termiņš ir īsāks par 12 mēnešiem, tad – līdz grafikā noteiktajam maksājumam.

‘’Ātrā pārskaitījuma’’ izcenojums:

 • 100-500 EUR – 15% (no izsniegtās pamatsummas)
 • 501-1000 EUR – 10% (no izsniegtās pamatsummas)
 • 1001-2000 EUR – 8% (no izsniegtās pamatsummas)
 • 2001-3000 EUR – 7% (no izsniegtās pamatsummas)
 • 3001-4000 EUR – 6% (no izsniegtās pamatsummas)
 • 4001-5000 EUR – 5% (no izsniegtās pamatsummas)
 • 5001-6000 EUR – 4% (no izsniegtās pamatsummas)
 • 6001-10000 EUR – 3% (no izsniegtās pamatsummas)

 

9. Kā notiek līguma parakstīšana?

icon-close

Tas ir distances līgums, tādēļ līguma parakstīšana notiek internetā – klienta profilā.

10. Cik ātri saņemšu lēmumu par aizdevuma piešķiršanu?

icon-close

Pēc tam, kad būsiet aizpildījuši pieteikuma formu automašīnas kredīta saņemšanai un veikuši reģistrācijas apstiprināšanu ar Nordigen sistēmas palīdzību, mūsu speciālisti izskatīs pieteikumu aptuveni 15 minūtēs. Pēc tam informēsim Jūs par pieņemto lēmumu, izmantojot kontaktinformāciju, kuru norādījāt pieteikuma formā.

11. Kāda transportlīdzekļa iegādei var izmantot piešķirto kredītu?

icon-close

Viena no mūsu piedāvātā auto kredīta priekšrocībām ir tā daudzpusība. Iegūtos naudas līdzekļus varat izmantot ne tikai automašīnas iegādei, bet arī ieguldīšanai cita veida spēkratos, piemēram, lai nopirktu motociklu, kvadraciklu vai laivu.

Tāpat kredītu varat izmantot gadījumā, ja jāsedz maksa par auto remontu vai arī vēlaties automašīnu uzlabot, piemēram, nopirkt jaunas riepas vai diskus.

Iespējas ir plašas, atliek tikai rūpīgi pārdomāt, kas ir svarīgākais tieši Jums. Jautājumu gadījumā Creamcredit atsaucīgie speciālisti vienmēr būs gatavi Jums palīdzēt un sniegt noderīgus padomus.

Ieinteresēja?