4 mērķi, kurus iespējams sasniegt 100 dienās

Daudzi to neapzinās, taču lielas lietas iespējams panākt ar mazu soļu palīdzību. Lai sasniegtu mērķi, nepieciešams pie tā regulāri strādāt, un tam pietiek vien ar 100 dienām. 

Ja neticat, ka tas ir iespējams, vai nevarat izlemt, ko tieši vēlaties sasniegt, turpinājumā lasiet par 4 mērķiem, kurus iespējams sasniegt 100 dienās.

1. Iemācīties kaut ko jaunu

Lai katru dienu padarītu mazliet lietderīgāku, apgūstiet vismaz vienu jaunu lietu: valstu galvaspilsētas, slavenu komponistu vārdus, reti sastopamus augus un dzīvniekus, zināmas futbola komandas spēlētājus utt. Šajā gadījumā viss atkarīgs no Jūsu interesēm un vēlmēm. Ja pienācis laiks naktsmieram, bet nevarat pastāstīt, ko dienas laikā esat iemācījies, paņemiet vārdnīcu un iemācieties vismaz vienu jaunu vārdu.

Tas ir lielisks veids, kā pamazām, taču efektīvi papildināt savas zināšanas un attīstīt intelektu – jaunas zināšanas nekad nav liekas. Pēc 100 dienām varēsiet izglītot cilvēkus par tādām tēmām, par kurām agrāk viņi pat nav aizdomājušies. Kādā brīdī Jūsu jaunās prasmes pavisam noteikti tiks novērtētas!

2. Mainīt ikdienas ritmu

Mainīt ikdienas ritmu ir sarežģīti un reizēm tas šķiet pat nereāli, taču, ja 100 dienas katru dienu centīsieties to izdarīt, tas noteikti izdosies! Viens no veidiem, kā varat to veicināt – ar modinātāja palīdzību. Ja Jums nepieciešams celties vēl pirms saules, taču agrie rīti Jums sagādā lielas grūtības un spēku izsīkumu, šis ir lielisks mērķis, ko sasniegt. 

Celieties agrāk

Katru dienu lieciet modinātāju minūti agrāk, un tā dariet nākamās 100 dienas katru dienu. Minūte ir pavisam īss mirklis, taču, darot to 100 dienas, Jūs mainīsiet paradumus un celsieties stundu un četrdesmit minūtes agrāk nekā iepriekš. Dariet mazas lietas, lai sasniegtu kaut ko lielu!

3. Iemācīties finanšu pratību

Daudzi cilvēki visas dzīves garumā nespēj iemācīties atbildīgi rīkoties ar finansēm, taču, zinot pareizos paņēmienus, tas iespējams vien 100 dienās. Ir vairāki veidi, kā to realizēt. 

Efektīvas finanšu darbības

  • Izveidojiet budžeta plānu ar personīgajiem finanšu mērķiem un 100 dienas sekojiet līdzi katram centam, ko esat iztērējis. 
  • Nepērciet neko tādu, kas Jums 100 dienu laikā nav nepieciešams. 
  • Ietaupīto naudu atlieciet malā, lai pēc tam redzētu, cik daudz ir iekrāts.

Centieties ievērot izveidoto plānu, un Jūs jutīsiet, cik ļoti ietaupāt un cik tas ir noderīgi. Pēc 100 dienām ietaupīto naudu varat izmantot, lai segtu, piemēram, tādus parādus, kā patēriņa kredīti, ziedotu labdarībai, dotos atvaļinājumā vai ieguldītu kāda noteikta vaļasprieka attīstībā.

dzīves uztvere

4. Mainīt dzīves uztveri

Mainīt dzīves uztveri nozīmē kļūt pozitīvākam un iemācīties sadzīvot ar nepatīkamiem brīžiem.

Jāievēro pāris vienkāršas lietas

Lai to panāktu, 100 dienas ievērojiet dažas vienkāršas lietas:

  • Katru dienu pierakstiet piecas līdz desmit lietas, kas Jums dienas gaitā sagādājušas prieku;
  • Izveidojiet sarakstu ar to, ko Jums patīk darīt, un sekojiet līdzi tam, lai katru dienu tiktu veikta vismaz viena no šīm darbībām. Sarakstā var iekļaut šādas lietas: pusdienošanu ārpus mājas, sarunu vai tikšanus ar labāko draugu, grāmatas lasīšanu u.c.;
  • Katru dienu centieties izteikt savas emocijas un pārdzīvojumus vārdos – iekļaujiet gan pozitīvo, gan negatīvo;
  • Pierakstiet katras dienas spilgtākās emocijas;
  • Centieties smieties no sirds – jokojiet, dalieties pozitīvos stāstos, uzklausies citus.

Pēc 100 dienām apskatiet, kā Jums veicies. Jūs pavisam noteikti spēsiet novērtēt ik dienu, un gribēsiet, kaut tas viss tā turpinātos vienmēr. 

Šī ir Jūsu iespēja mainīt dzīves uztveri uz labāko pusi, novērtējot un izdzīvojot ik mirkli!