4 priekšrocības, kuras sniedz aizdevums

4 pozitīvi aizdevuma aspekti

Noteikti, ka lielākajai daļai cilvēku kaut reizi savas dzīves laikā nākas saskarties ar negaidītiem izdevumiem. Situācijas, kas var novest pie negaidītiem tēriņiem, var būt ļoti dažādas. Piemēram, darba zaudēšana, veselības problēmas vai arī kādas ierīces sabojāšanās, bez kuras ikdienā nevar iztikt, līdz ar to nākas iegādāties vietā jaunu. 

Šādos gadījumos ļoti labi noder izveidotie iekrājumi, protams, ja tādi ir. Pieredze rāda, ka liela daļa cilvēku nemaz neveido iekrājumus, līdz ar to, ja nepieciešami papildus naudas līdzekļi, tad ir jādomā citi veidi, kā tos iegūt.

Var lūgt ģimenes locekļiem vai kādam no labiem draugiem, lai viņi aizdod nepieciešamo summu. Taču var izmantot tādu iespēju kā naudas aizdevums. Piemēram, patēriņa kredīts būs piemērots, lai segtu nepieciešamās izmaksas. Taču jāatcerās, ka vienmēr jāaizņemās atbildīgi un tikai tad, kad aizdevumu spēsiet atmaksāt vajadzīgajā laikā.

Naudas aizdevums var sniegt vairākas priekšrocības. Raksta turpinājumā uzzināsiet, kādas tās ir, un kas būtu jāņem vērā.

aizdevuma plusi

1. Iespēja saņemt nepieciešamo naudas summu dažāda veida izdevumiem

Darba zaudēšana

Kā jau iepriekš tika minēts, tad dzīvē var gadīties dažādas situācijas, kā rezultātā ir nepieciešami papildus līdzekļi. Piemēram, ja Jūs pēkšņi zaudējat darbu, Jums tāpat ir ierastie izdevumi – rēķinu apmaksa, transporta izmaksas, pārtikas izdevumi, kā arī citas izmaksas. Jūs saņemsiet bezdarbnieka pabalstu, tomēr ar to var nebūt pietiekami, lai segtu visus izdevumus. 

Medicīnas izdevumi

Tāpat arī, ja pasliktinās veselības stāvoklis. Apmeklējumi pie ārstiem, kā arī medikamenti nav lēti. Cilvēki nereti izmanto naudas aizdevumus, lai savā mājoklī uztaisītu remontu. 

Auto iegāde

Tāpat kredīts var būt noderīgs, ja Jums ir nepieciešama jauna automašīna vai arī kāda ikdienā nepieciešama ierīce. 

Sapņa piepildīšana

Daudzi cilvēki naudas aizdevumus izmanto kāda sen kārota sapņa piepildīšanai, piemēram, sava biznesa uzsākšanai, vai arī, lai varētu doties sen pelnītā ceļojumā uz kādu tālāku valsti.

2. Ātra, kā arī vienkārša naudas saņemšana

Lielākā atšķirība starp banku un nebanku kredītu devējiem ir tāda, ka nebanku kredītdevēji nodarbojas tikai ar kredītu piešķiršanu. Savukārt bankas piedāvā vēl daudzus citus pakalpojumus. 

Līdz ar to kredītu saņemšana pie nebanku kredītdevējiem būs daudz ātrāka, kā arī vienkāršāka, jo šie kredīti ir domāti tieši tiem cilvēkiem, kuriem ir radušās neparedzētas situācijas un steidzami vajadzīga nauda. Jums atliek vien aizpildīt pieteikumu un noslēgt līgumu, un nepieciešamā naudas summa būs Jūsu kontā. 

Jāsaka gan, ka pirms aizņemšanās jāņem vērā visi kredīta nosacījumi, kā arī vajadzētu salīdzināt vairākus nebanku kredītdevējus un to sniegtos pakalpojumus.

3. Iespēja saņemt mazāku vai lielāku naudas aizdevuma summu

Aizņemoties naudu pie nebanku kredītdevējiem, Jūs varat pats izvēlēties, kāda naudas summa Jums ir vajadzīga. Šie nebanku kredītdevēji piedāvā aizņemties dažādas summas.

Piemēram, Creamcredit.lv piedāvā aizņemties no 100 eiro līdz pat 10000 eiro. Izvērtējot savas vajadzības, varēsiet izvēlēties arī sev nepieciešamo naudas summu.

4. Ērta naudas atmaksa

naudas atmaksa

Aizņemoties pie nebanku kredītdevējiem, Jums tiks piedāvāta ērta un vienkārša naudas atmaksa. Saņemto naudu varēsiet atdot pa daļām. Piemēram, Creamcredit.lv piedāvā patēriņa kredītu, kuru var atmaksāt laika posmā no 3 līdz pat 60 mēnešiem. 

Šeit noteikti ir jāizvērtē, kādas ir Jūsu iespējas kredītu atmaksāt, balstoties uz Jūsu ikmēneša ienākumiem. Vislabāk būs, ja kredītu atmaksāsiet pēc iespējas ātrāk, jo tad būs zemāka procentu likme.