Kā atrast piemērotāko automašīnu savām vajadzībām un iespējām?

Teju katrs otrais cilvēks, kurš sasniedzis pilngadību un ieguvis automašīnas vadītāja apliecību tic, ka kādu dienu viņam būs pašam savs auto. Un skaidrs – savs auto ikvienam spēj sniegt neatkarības un brīvības garšu. Vairs nav jādomā, kā nokļūt no punkta A līdz punktam B, neapgrūtinot savus vecākus, paziņas un draugus, kas jau kādu laiku rūpējas par savu automašīnu un atbildīgi veic autovadītāja pienākumus.

Tāpat vairs nav jādomā, kāds ir izdevīgākais tarifs taksim vai jāpievērš uzmanība sabiedriskā transporta maršrutiem. Un tomēr, piekrītiet vai nē, bet savs auto nozīmē ne tikai lielāku komfortu, bet arī laimi, jo, galu galā, izsapņotie sapņi kādu dienu apceļot īpašas vietas Latvijā un citviet, var īstenot vienā mirklī, atliek tikai iesēsties savā automašīnā.

Lūk, pāris veidi, kā atrast piemērotāko automašīnu savām vajadzībām un iespējām! Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties auto kredītu mašīnas iegādei vai iekrātos līdzekļus.

Pērciet automašīnu izmanīgi

Pirms iegādāties automašīnu ir svarīgi veikt vienu soli, kas Jūs kā pircēju, var pasargāt, tāpēc Creamcredit vēlas Jūs informēt.

Jums kā automašīnas īpašniekam ir jāzina, ko Jūs pērkat. Un tieši tāpēc ne velti iesaka, pirms iegādājies transportlīdzekli, Jums ir obligāti jāpārliecinās, vai konkrētā automašīna ir atrodama tirdzniecības reģistrā.

Informāciju par visiem Latvijas tirdzniecības vietās pārdošanā esošajiem transportlīdzekļiem, kas ir legāli, Jūs varat uzzināt CSDD tirdzniecības reģistrā.

Taču tas, protams, nav viss. Ja par automašīnām neko daudz nezināt, izlasiet šos padomus!

Automašīna no salona

Šī opcija pastāv tiem interesantiem, kuriem finanšu situācija ir augstā līmenī un maciņš atļauj, jo visi labi zinām, ka automašīnas no saloniem, ir visai dārgi.

Komentāri šeit ir lieki, jo, kā jau ierasti, ja iegādāsies automašīnu no salona, tad Jūs esat sācis lietot šo mašīnu pirmais, un tehniski viss ir izcilā kārtībā. Tomēr, ja Jūsu finanšu situācija šobrīd nav tik spoža, ir trīs iespējas pēc kurām Jūs varat iegādāties sev kāroto automašīnu.

Iegādājieties automašīnu ar sludinājumu palīdzību

Neapšaubāmi, tā nu tas ir, automašīnu klāsta daudzveidība mēdz gan iedvesmot, gan maldināt. Un bieži vien ir grūti izvēlēties sev labāko un atbilstošāko piedāvājumu, jo automašīnu piedāvājuma saraksts ir iespaidīgs.

Tepat pie mums, ir vairāki portāli, kas ar sludinājumu iespējām spēj piedāvāt automašīnas par samērā pieņemamām cenām (lasiet arī – kā noteikt auto cenu griestus), jo ne visi var atļauties iegādāties automašīnas no saloniem, toties jāatcerās, ka šīs automašīnas būs lietotas.

Automašīnu pārdošanas portālos var ne tikai diskutēt par cenām, bet arī salīdzināt citus modeļus, kas palīdz ikvienam topošajam automašīnas īpašniekam. Nianses pēc kā izvēlēties sev automašīnu ir daudz, atliek tikai izvērtēt!

Automašīna līzingā

Ik uz soļa ir dažādi piedāvājumi pēc kuriem var vadīties, lai savā īpašumā iegādātos automašīnu. Un, ja vēlme pēc savas automašīnas ir kvēlāka, kā savs bankas konta atlikums, tad ir daudz un dažādas iespējas, kā iegādāties sev automašīnu, bez liekiem tēriņiem.

Pirmā iespēja ir iegādāties sev kāroto automašīnu līzingā. Bonuss līzingiem ir tāds, ka visbiežāk nav pirmās iemaksas un pastāv samazinātas procentu likmes. Kā arī OCTA apdrošināšana pat mēdz nākt bez maksas, kā dāvana. Un īpaši jāuzsver tas, ka, iegādājoties sev kāroto automašīnu, atmaksas periodu koriģēt vari Tu pats. Tāpat jāatcerās, ka ir jāizvērtē atbildīgi sava maksātspēja.     

Bankas kredīts automašīnas iegādei

kredīts auto

Tepat Latvijā ir neskaitāmas bankas, kas piedāvā iegādāties automašīnu ar kredīta palīdzību. Tikai būtiska nianse, kas mēdz atšķirties no iepriekš minētā līzinga ir fiksēta procentu likme gadā. Kā arī bankās ir noformēšanas maksas.

Ja runājam par kredīta atmaksas iespējām, tad šeit būtisku izmaiņu nav. Iespēja izvēlēties sev izdevīgāko piedāvājumu, koriģējot kredīta atmaksas grafiku, sākot no 6 mēnešiem līdz pat 7 gadiem. 

Svarīgi ir arī atcerēties to, ka pirms Jūs piesakieties automašīnas kredītam, jāizvērtē savs pašreizējais finanšu stāvokli – vai Jūsu ienākumi būs atbilstoši, lai spētu nosegt kredīta ikmēneša maksu.