10 interesanti veidi, kā dāvināt naudu

Nauda ir viena no universālākajām dāvanām – dāvinātājam nav jālauza galva par to, kādu dāvanu pasniegt, savukārt tās saņēmējs varēs uzdāvināto naudu iztērēt pēc saviem ieskatiem. Nebūs arī vilšanās, ka uzdāvināts kaut kas, kas īsti nemaz neder vai nepatīk. Tomēr aktuāls ir jautājums – kā šo dāvanu pasniegt. Viens no variantiem, protams, ir vienkārši ielikt naudu aploksnē. Bet, ja gribas ko neparastāku, turpinājumā dažas interesantas idejas, kā uzdāvināt naudu. 

Nauda konfekšu kastē 

Asprātīgs veids, kā dāvināt naudu, ir pasniegt to konfekšu kastē. Tam būs vajadzīga tukša konfekšu kaste ar vāku un papīra konfekšu papīrīši. Vienkārši ielieciet monētas un salocītas banknotes konfekšu papīrīšos un uzlieciet kastei vāku. Ja vēlaties, lai nauda paliktu savās vietās, varat to piefiksēt pie papīrīša, piemēram, ar abpusējo līmlenti. Viss – dāvana ir gatava pasniegšanai. Un patīkams pārsteigums garantēts. 

Stikla rāmītis 

Naudu var ielikt arī stikla rāmītī, pievienojot uzrakstu – ”Attaisīt ārkārtas situācijās”. Šādu dāvanu var pasniegt gan jaunajam pārim, gan, piemēram, vidusskolas vai augstskolas absolventam. Neparedzēti tēriņi ir daļa no ikdienas, un, lai arī šādās situācijās var noderēt, piemēram, kredītlīnija, tomēr šāda veida dāvana noteikti kādā brīdī būs īpaši noderīga. 

Apsveikuma kartiņa ar naudas svecītēm 

Vēl viens variants, kā dāvināt naudu, ir pagatavot apsveikuma kartiņu, banknotes sarullējot kā svecītes. Varat arī izmantot jau gatavu kartiņu, to papildinot ar vēlamajiem elementiem – naudu un mazu lentīti tās piestiprināšanai. 

Nauda ”degošiem” maksājumiem 

Tiem, kuriem patīk īpaši radoši risinājumi, iespējams, patiks naudu ielikt visparastākajā sērkociņu kastītē. Protams, kastīti var padarīt mazliet neparastāku, uzlīmējot, piemēram, citu etiķeti ar individuālu vēstījumu. 

Oriģināla krājkasīte 

Oriģināla krājkasīte

Labs variants, ko dāvināt kāzās vai jebkuros citos svētkos, ir krājkasīte. No vienas puses, tas ir diezgan klasisks risinājums kā pasniegt naudas dāvanu. Tomēr šobrīd pieejamas ļoti dažādas oriģinālas krājkasītes, ne tikai jau ierastā ”cūciņa”. Ja vēlaties krājkasīti dāvināt jaunajam pārim, varat uz tās iegravēt, piemēram, jaunās ģimenes uzvārdu, kāzu datumu vai kādu citu uzrakstu. 

Nauda balonā 

Vēl viens veids, kā radoši pasniegt naudu, ir ievietot to caurspīdīgā, ar hēliju pildītā balonā. Pirmkārt, skaists balons jau pats par sevi spēj iepriecināt. Bet, ja tajā ievietosiet arī naudu, tad priecīgas emocijas garantētas. 

Vērtīgais telpaugs

Vēlaties apsveikt draugu vai radinieku ar ievākšanos jaunā mājoklī, bet trūkst idejas, ko dāvināt? Lūk, lielisks variants – izvēlieties skaistu telpaugu un pie tā lapām ar maziem dekoratīviem knaģīšiem piespraudiet banknotes. 

Grāmata vai fotoalbums 

Laba grāmata un fotoalbums jau ir labas dāvanas pašas par sevi. Tomēr, ja vēlaties uzdāvināt vēl arī naudas dāvanu, tad to var apvienot, naudu ieliekot starp grāmatas vai fotoalbuma lapām. 

Ziedu pušķis 

naudas ziedu pušķis

Naudas dāvanai labi piestāv arī ziedi. Izveidojiet ziedu pušķi vai lūdziet profesionāla florista palīdzību, kuram noteikti būs dažas labas idejas, kā kompozīciju papildināt ar naudu. 

Origami māksla 

Un visbeidzot – naudas dāvanu var pārvērst origami mākslā. Daudzas labas idejas, kā salocīt banknotes, var atrast internetā. Piemēram, ja dodaties uz kāzām, varat izveidot kāzu kleitas un kaklasaites figūriņas, un piestiprināt tās pie kartiņas. Protams, tas jādara ļoti uzmanīgi. 

Naudas dāvana ir lielisks risinājums kāzās, dzimšanas dienās, izlaidumos un citās svinīgās reizēs. Arī ideju, kā to noformēt, ir ļoti daudz – jāpieliek tikai mazliet izdomas.