Kā labiekārtot savu jauno dzīvesvietu?

Ir pabeigts viens atbildīgs un Jūsu dzīvē svarīgs uzdevums – esat iegādājies jaunu mājokli. Apsveicam, Jūs esat kļuvis par sava īpašuma saimnieku, un nu laiks ķerties klāt nākamā mērķa sasniegšanai. Ievācoties jaunā dzīvoklī vai mājā, vajadzētu sākt ar tā labiekārtošanu.

Saprotams, ka ikvienas pārmaiņas mājoklī saistās ar izdevumiem, nemaz nerunājot par situācijām, kad vēlaties iekārtot telpas no jauna, piemeklējot katru interjera elementu pēc savas gaumes – sadzīves tehniku, mēbeles, tekstilu un citas detaļas. 

Šādos gadījumos noder kredītskredītlīnija vai kredīts mēbelēm , ar kura palīdzību varat īstenot savas mājokļa iekārtošanas ieceres, pārvēršot tās no idejas par realitāti. Piesakoties aizdevumam “Creamcredit”, tiks izveidots tieši Jums pielāgots aizdevuma atmaksas grafiks, lai Jūs varētu bez liekām raizēm uzlabot vidi, kurā dzīvojat.

Ķersimies pie svarīgākajiem uzdevumiem, kuri būtu jāveic, uzsākot savas jaunās dzīvesvietas labiekārtošanu.

Sāciet ar krāsu

Nekas tā nespēj atsvaidzināt telpas, kā svaigas krāsas kārta. Un to noteikti vajadzētu uzklāt, pirms uz jauno mājokli ir atvesti lielie objekti. Tukšu istabu krāsošana būs daudz vienkāršāka, kā arī izvairīsities no traipiem un citām ķibelēm. Lai gūtu iedvesmu krāsu izvēlei, iesakām ielūkoties interjera dizaina katalogos vai interneta vietnēs par šo tēmu.

Izvēlieties gultu

gultas izvēle
gultas izvēle

Ja Jūs patiešām uzsākat mājokļa iekārtošanu no nulles, vai arī izvēlaties nomainīt lielāko daļu elementu, gultas izvēlei noteikti vajadzētu būt pirmajam punktam Jūsu sarakstā. Tiem, kuri mēbeles iepriekš nav iegādājušies, eksperti iesaka izvēlēties klasiska stila modeli, kas saglabās savu pievilcību un nezaudēs aktualitāti arī pēc vairākiem gadiem.

Dīvāns kā nozīmīgs ieguldījums

Tā kā dīvāns ir centrālais elements gandrīz ikvienā dzīvojamā istabā, kur mājokļa iemītnieki un viesi sapulcējas, lai aprunātos, atpūstos, izklaidētos un pat baudītu maltīti, ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvu mēbeli, kas būs piemērota visām iepriekš minētajām aktivitātēm. Dīvānu pērciet, vadoties pēc pieejamās platības, vajadzībām, dzīvesveida un budžeta. Piemēram, ja plānots, ka ik pa laikam Jūsu mājoklī nakšņos viesi, noderīgi būs izvelkamie dīvānu modeļi ar veļas kasti. Stūra dīvāni būs piemēroti gan lielām, gan mazām ģimenēm. Savukārt izvēlē starp auduma vai ādas pārklājumu, jāņem vērā, vai mājās ir mazi bērni un dzīvnieki.

Izmantojiet paklājus

paklājs

Paklāji ir daudzpusīgi interjera elementi, ar kuru palīdzību iespējams ne tikai piešķirt telpai personību, bet arī radīt mājīgāku atmosfēru. Varat dot priekšroku gan vienam lielākam, gan vairākiem maziem paklājiem, lai veidotu interesantākas kombinācijas. Raugieties, lai paklāji saskanētu ar telpas kopējo interjeru.

Izcelieties ar unikālu apgaismojumu

Kad esat izvēlējušies lielākos elementus mājoklim, iesakām veltīt laiku, lai atrastu tādu sienas un griestu apgaismojumu, kas piešķirs Jūsu mājai vai dzīvoklim īpašu atmosfēru un atspoguļos iemītnieku personību. Tagad Jums ir sava dzīvesvieta, un varat atļauties to iekārtot pilnībā pēc saviem ieskatiem. Turklāt naudas iztērēšana par interesantu un unikālu lampu ir pieļaujama arī tādēļ, ka uzreiz iegūsiet ne tikai apgaismes objektu, bet arī interjera elementu, kas piesaistīs uzmanību.

Personalizējiet, izmantojot tekstilu

Dažādi audumi, kas izmantoti aizkaros, gultas veļā, pārklājos, pledos, dīvāna spilvenos un citur, piešķir mājoklim īpašu atmosfēru un personalizē to. Nebaidieties izpaust savu gaumi interjerā. Ja nepieciešams, piesaistiet profesionālu konsultantu, kas ieteiks, kā labāk iekārtot virtuvi, guļamistabu, dzīvojamo istabu, koridoru un citas telpas.