Mēbeļu iegāde internetā: ko Jums vajadzētu zināt?

Katrā mājā reiz pienāk laiks remontam. Nav svarīgi, vai Jums vienkārši apnīk sava mājokļa iekārtojums vai gribas ko radikāli mainīt, remonts ir tas, kas padarīs mājokli svaigāku un mājīgāku. Dažkārt, lai mainītu apkārtējo vidi sev apkārt, pietiek ar mēbeļu nomaiņu.

Remonts ir dārgs un diezgan piņķerīgs pasākums, ko reti kad var paveikt pats, ja vien nav attiecīgas pieredzes. Remonta veikšana nozīmē, ka būs jāiegādājas jauna sadzīves tehnika, mēbeles, materiāli darbam un jāmaksā meistaram, katrā ziņā – izdevumi būs lieli. Kā rīkoties, lai visu paveiktu tā, kā iecerēts, bez tam ieekonomējot līdzekļus? Pērciet visu nepieciešamo internetā!

Mēbeļu un sadzīves tehnikas veikali – izvēle liela, cenas dažādas

mēbeles

Izvērtējiet piedāvājumu

Mūsdienās ir daudz interneta veikalu PTA vai Technoland, kas piedāvā ļoti lielu preču klāstu, sākot ar mēbelēm līdz pārtikai pie viena tirgotāja. Pirms iegādājieties nepieciešamās preces, rūpīgi izvērtējiet to, kāda ir interneta veikala politika – piegādes laiks, piegādes maksa, papildus izmaksas. Ja iegādājieties mēbeles lielos veikalos kā Optimus vai Mēbeļu nams, kārtīgi izpētiet atsauksmes no citiem pircējiem. Protams, jāņem vērā, ka ir veikali, kas izdzēš negatīvos vērtējumus vai tādus vienkārši nepublicē, tāpēc esiet uzmanīgi, pameklējiet informāciju arī sūdzību lapās un grupās sociālajos tīklos.

Rūpīgi izprašņājiet piegādātāju

Iegādājoties internetā mēbeles vai sadzīves tehniku jāņem vērā, ka prece var atšķirties no tās, kāda norādīta fotogrāfijā. Fotogrāfijā mēbele var izskatīties košāka vai bālāka, lielāka vai mazāka. Rūpīgi izpētiet norādītos izmērus, ja tādu nav vai rodas kādi jautājumi – noteikti sazinieties ar jūsu izvēlēto veikalu.

Kā salīdzināt cenas un gudri ietaupīt?

Noteikti nesteidzieties iegādāties skaisto dīvānu, kuru tikko noskatījāt kādā interneta veikalā. Pameklējiet rūpīgi – dažādos veikalos var atšķirties cenas. Tāpat jāņem vērā piegādes izmaksas. Izmatojot cenu salīdzināšanas rīkus internetā, jums ir iespēja atrast to pašu preci par zemāku cenu. Atliek tikai norādīt preces modeli un salīdzināt.

Pirms iegādājies – aptausti!

Mēbeles iegādāties internetā ir diezgan sarežģīts uzdevums. Tomēr gribas tās redzēt klātienē, apskatīt un aptaustīt, iepazīties ar auduma tekstūru un saprast, vai krāsa būs atbilstoša vēlamajai. Ja jums ir tāda iespēja, aizbrauciet uz mēbeļu veikalu un atrodiet to, kas jums patiešām patīk. Rīkojieties gudri – vēlamo mēbeli pēcāk pasūtiet interneta veikalā. Tādējādi būsiet to redzējuši klātienē un pēc pasūtījuma saņemšanas nebūs nepatīkamu pārsteigumu. Kas ir interesanti – interneta veikalā tā pati mēbele var maksāt lētāk kā pērkot uz vietas veikalā.

Lietotas mēbeles? Esiet uzmanīgi!

lietotas mēbeles

Bieži vien, vēloties ietaupīt, iekrītam dziļā finansiālā bedrē. Mēbeles var iegādāties arī caur sludinājumu portāliem kā ss.lv un reklama.lv, kur sludinājumu var ievietot jeb kurš. Gadās uziet ļoti labas preces par draudzīgām cenām, tomēr, var gadīties arī neveiksmīgi pirkumi. Ja vēlaties iegādāties lietotas mēbeles, noteikti pirms iegādes tās kārtīgi apskatiet. Ja pārdevējs ir negodprātīgs, jums var gadīties saskarties ar slēptiem defektiem vai bojātu preci.

Izpētiet, vai jūsu izvēlētajai mēbelei darbojas visi mehānismi, vai netrūkst nekādu detaļu, vai nav vizuālu defektu utt. Kosmētiskus defektus ir vieglāk pamanīt un grūtāk noslēpt.

Ja jums patīk retro stils un ir liela apņemšanās, var iegādāties vecas mēbeles un tās atjaunot. Tad jūsu mājokļa iekārtojums būs patiesi unikāls un pārdomāts.

Aizdevums remontam un mēbeļu iegādei

Ja tomēr esat nolēmuši, ka vēlaties visu jaunu un patiešām kvalitatīvu, bet nav tika daudz laika, lai iekrātu, jums var palīdzēt patēriņa kredīts mēbeļu iegādei. Aizņemieties naudu uz termiņu, kas jums šķiet ērtāks un paveiciet visu uzreiz – veiciet kvalitatīvu remontu, iegādājieties mēbeles un sadzīves tehniku. Dažkārt cilvēki izvēlas šādu iespēju, lai ātri un kvalitatīvi iekārtotu savu mājokli. Protams, pirms tam ir rūpīgi jāizvērtē sava maksātspēja!

Salīdziniet preces un cenas – atrodiet veidu, kā ietaupīt!