Mēbeļu komplekts vai atsevišķi komplektējamas mēbeles – ko izvēlēties?

Kas jāņem vērā, izvēloties mēbeles jaunam mājoklim?

mēbeļu komplekts

Mēbeles ir neatņemama dzīvokļu, māju u.c. mītņu sastāvdaļa, jo tās ir praktiskas, kā arī estētiski baudāmas. Ja ir vēlme pēc jaunām mēbelēm, tad ir divi galvenie virzieni – izvēlēties veselu mēbeļu komplektu vai iegādāties atsevišķi komplektējamas mēbeles.

Acīmredzama izvēle var šķist iegādāties mēbeļu komplektu, nevis izvēlēties atsevišķas mēbeles. Patiesībā katram ir priekšrocības un trūkumi. Turpiniet lasīt, lai labāk izprastu dažādus aspektus, par kuriem ir vērts aizdomāties.

Neuztraucieties par to, ka Jums varētu būt lieli izdevumi, izvēloties vienu vai otru variantu, jo patēriņa kredīts mēbelēm ir viens no variantiem, ko apsvērt, iepriekš rūpīgi pārdomājot iespējas aizdevumu atmaksāt.

Dizains

Lai arī mēbeļu komplekti ir saskaņoti, to dizains var būt nedaudz ierobežots. Jums var būt grūtības piešķirt personisko piesitienu komplektam, kuru salicis kopā kāds cits. Tas arī ierobežo pircējus radīt akcentus, kas izceļas no pārējā dizaina. Turklāt mēbeļu komplekts var nebūt piemērots visām telpām, it īpaši mazām, vai telpām ar daudziem logiem un durvīm, kurām ir vajadzīgas noteiktas dimensijas mēbeles, lai tās fiziski ietilptu telpā un vienlaikus arī izskatītos pieņemami.

Ērtības

Komplekti var būt no diviem līdz deviņiem gabaliem vai pat vairāk. Ja sīkāk apskatām guļamistabas komplektus, tajos parasti ietilpst vismaz gultas rāmis, atvilktņu komplekts, spogulis un viens vai vairāki naktsskapīši. Savukārt katras mēbeles individuāla izvēle var būt ievērojami ilgāks process, un mēbeles var būt grūtāk saskaņot.

Runājot par ērtībām, guļamistabu mēbeļu komplekti ērtību ziņā nenoliedzami ir labākā izvēle daudzos gadījumos. Virtuvē virtuves mēbeļu komplekti, kas ir izstrādāti pēc klienta izmēriem, ir perfektākais risinājums, kas ļauj maksimāli izmantot telpu, jo trauku mazgājamā mašīna, ledusskapis, izlietne un citas neatņemamas virtuves iekārtas var lieliski ietilpt mēbeļu komplektā tā, ka tās nestāv vienas pašas vai ka tām ir grūti piekļūt.

Izmaksas

dizaina izmaksas

Cilvēkiem, kuri joprojām nevar izšķirties starp ērtībām un dizainu starp mēbeļu komplektiem un atsevišķām mēbelēm, izšķirošais aspekts varētu būt pirkuma cena. Tomēr viss nav tik melns un balts, kā varētu šķist.

Lai arī ir komplekti, kas mēdz piedāvāt ietaupījumus, iegādājoties atsevišķus izstrādājumus, pircēji var atļauties iegādāties tikai to, kas viņiem vajadzīgs, un laika gaitā izveidot paši savu komplektu, pērkot jaunas mēbeles, vienlaikus izmantojot veikalā piedāvātās atlaides.

Izmantojot pareizo stratēģisko iegādi, gan komplekta, gan atsevišķu mēbeļu iegāde var būt pievilcīga izvēle arī cenu ziņā. Ja tomēr cena ir tas, kas Jūs kavē iegādāties tieši to, ko vēlaties, patēriņa kredīts ir tas, ko apsvērt.

Vienlaikus ir arī iespējams ērti pārskatīt visu nepieciešamo informāciju, tajā skaitā aprēķinu par to, cik liels būs mēneša maksājums atkarībā no kredīta summas un aizdevuma termiņa. Datu apstrāde ir ātra un veidota, lai atvieglotu veidu kā iegūt līdzekļus pietiekami ātri, lai tas nebūtu kavēklis izmaksu ziņā izdevīgu mēbeļu iegādei. Neļaujiet izmaksām izvēlēties Jums atbilstošāko risinājumu mājoklim ilgtermiņā.

Kā pieņemt lēmumu?

Galu galā gan atsevišķu mēbeļu izvēlei, gan komplekta iegādei ir priekšrocības. Lai noteiktu, kurš ir labāks tieši Jums, tas ir atkarīgs no laika, personīgās gaumes un resursiem. Komplektu izvēle ir pietiekami ierobežota, lai Jūs varētu ļoti ātri atrast vēlamo vienā grupā katrai telpai, bet, ja Jūs pērkat atsevišķi komplektējamas mēbeles, Jums būs jāpavada vairāk laika, meklējot atsevišķas mēbeles, kas būs funkcionālas un estētiskas konkrētā telpā. Vai esat gatavs pieņemt lēmumu?