deco

Iepazīstinām ar mūsu jauno zīmolu

Kas mainīsies?

Tuvākajā laikā CreamCredit mainīs uzņēmuma nosaukumu uz Avafin. Tas nozīmē arī izmaiņas vizuālajā izskatā un logotipā.

Mūsu uzņēmums gadu gaitā ir audzis un attīstījies, lai spētu apmierināt mūsu klientu mainīgās vajadzības. Jaunais AvaFin vizuālais izskats labāk atspoguļos solījumu sniegt lielisku pieredzi mūsu klientiem un patiesi saskanēs ar pašreizējo situāciju. Sekojiet līdzi pārmaiņām mūsu mājas lapā!

MĒS TO PADARĀM IESPĒJAMU.

FINANŠU VAJADZĪBAS.
VIENKĀRŠI CILVĒCĪGI.

FINANŠU VAJADZĪBU APMIERINĀŠANA

MŪSU MISIJA

Mēs uzskatām, ka ikvienam ir jābūt iespējai realizēt un apmierināt savas finansiālās vajadzības vienkāršā un uzticamā veidā. Esam radījuši savus tehnoloģiskos risinājumus, lai aizņemšanās procesu padarītu pēc iespējas vienkāršāku un ērtāku.

Galvenās izmaiņas saistītas ar vizuālās identitātes maiņu, savukārt klientu un partneru attiecības tas nemainīs. Izmaiņas neietekmēs esošos līgumus, kārtību un to izpildes veidu. Jebkuras juridiskās izmaiņas tiks ieviestas pakāpeniski.

Biežāk uzdotie jautājumi

(9)

Kādas ir gaidāmās izmaiņas?

CreamCredit iepazīstina ar jaunu zīmolu – Avafin. Mainīsies mūsu logotips, vizuālais izskats un sauklis.

Mēs vēlamies jaunu, vienotu zīmola identitāti globālā mērogā.

Jūsu profils un pieslēgšanās informācija nemainīsies. Un no Jūsu puses nav nepieciešams veikt papildu darbības.

Kādēļ jūs maināt logo un izskatu?

Mūsu uzņēmums gadu gaitā ir audzis un attīstījies, lai spētu apmierināt mūsu klientu mainīgās vajadzības.

Jaunais AvaFin vizuālais izskats labāk atspoguļos solījumu sniegt lielisku pieredzi mūsu klientiem un patiesi saskanēs ar pašreizējo situāciju.

Kāds būs jūsu jaunais logo?

Lūdzu, apskatiet šeit

Kas tieši mainīsies?

Mēs mainām tikai uzņēmuma un zīmola vārdu un vizuālo izskatu. Un šīs izmaiņas neietekmēs jau noslēgtos līgumus, kārtību, un to īstenošanas veidu. Mūsu klientu un partneru attiecībās nekas nemainīsies.

No juridiskā viedokļa izmaiņas galvenokārt būs saistītas ar uzņēmuma juridiskā nosaukuma maiņu (firmu).

Vai mainīsies darba laiks?

Nē! Saistībā ar zīmola maiņu mūsu darba laiks nemainīsies.

Mūsu tālruņa numurs nemainās, joprojām varat ar mums sazināties.

E-pasta adreses tiks atjauninātas, bet mūsu pašreizējās e-pasta adreses turpinās darboties. Sīkāku informāciju varat apskatīt šeit: Kontakti 

Kā atmaksāt aizdevumu? Vai mainīsies bankas rekvizīti?

Uzņēmuma galvenais identifikācijas rīks ir reģistrācijas numurs. Banku konta numuri nemainīsies, un bankas tiks informētas par juridiskā nosaukuma maiņu un atjauninās savas sistēmas, līdz ar to bankas konta īpašnieka nosaukums sakritīs ar uzņēmuma reģistrēto nosaukumu.

Maksājuma mērķis un saņēmēja konta numurs nemainīsies.

Vai mainīsies mana Klientu zonas pieteikšanās informācija?

Nē, Jūs varēsiet pieteikties klientu zonai, izmantojot to pašu lietotājvārdu un paroli, lai arī vietne izskatīsies mazliet citādi.

Vai izmaiņas ir paredzētas visiem CreamFinance zīmoliem? Kāpēc šīs izmaiņas tiek veiktas un kā tās ietekmēs uzņēmuma ikdienas darbību?

Zīmola maiņa ir vēl viens solis viena no aizdevumu nozares līderiem dinamiskajā attīstībā. Mērķis ir apvienot CreamFinance starptautiskos pārdošanas zīmolus. Attiecībā uz formalitātēm, formālas un strukturālas izmaiņas tiks ieviestas pakāpeniski, un šajā posmā mērķis galvenokārt ir saistīts ar imidžu visas uzņēmumu grupas (Holdinga) līmenī, neietekmējot atsevišķus tirgus.

Izmaiņas neietekmēs esošos līgumus, kārtību un to izpildes veidu. No juridiskās puses visas izmaiņas oficiālajā dokumentācijā darbojošā uzņēmuma ietvaros tiks ieviestas pakāpeniski, nākamajos 2022. un 2023. gada mēnešos. Detalizēts grafiks konkrētajiem tirgiem tiks uzrādīts iepriekš.

Mēs vēlamies palīdzēt

Mūsu mērķis ir Jums palīdzēt. Ja Jums ir kādi jautājumi par piedāvājumiem vai, ja vēlaties, lai izskaidrojam aizdevuma saņemšanas procesu, dodiet mums ziņu.

P – Pk: 08:00-20:00
S – Sv: 10:00-18:00
Svētku dienas: 10:00-18:00