deco

PAR MUMS

Mēs esam profesionāļi finanšu jomā, un mūsu mērķis ir palīdzēt cilvēkiem. Piedāvājam individuālus risinājumus, ņemot vērā katra klienta vajadzības un iespējas.

Creamcredit.lv aizdevums var kalpot kā risinājums dažādās dzīves situācijās visiem dzīves pavērsieniem. Kredītlīniju līdz 1000 eiro var noformēt īsā laikā, bez sarežģītu formalitāšu kārtošanas. Šādu pakalpojumu varam nodrošināt pateicoties efektīvai kredītrisku novērtēšanas sistēmai un datu analīzei.

Nozīmīga starptautiskā pieredze

Mēs esam daļa no ‘’Creamfinance’’grupas – viena no straujāk augošajiem un mūsdienīgākajiem patēriņa finanšu pakalpojuma sniedzējiem Eiropā.

Šīs grupas uzņēmumi darbojas vairākās valstīs – Latvijā, Polijā, Gruzijā, Čehijā, Dānijā, Meksikā un Spānijā.

‘’Creamfinance’’grupas produktu klāstā ir tādi finanšu pakalpojumi kā kredītlīnijas, patēriņa kredīti un īstermiņa aizdevumi.

Šobrīd ‘’Creamfinance’’ grupā ietilpst 13 interneta kredītu zīmoli – Creamcredit.lv, CreditOn.lv, Ladyloan.lv, CreditOn.cz, CreditAir.cz, LendOn.pl, ExtraPortfel.pl, Efino.pl, CreditOn.ge, LendOn.dk, LendOn.mx, Creditosi.es, Contante.es.

Mēs spējam piesaistīt labākos darbiniekus, kas izprot katra klienta vajadzības, spēj sniegt vērtīgus padomus, ir laipni un atsaucīgi pat darbadienas beigās. Mēs nemitīgi attīstāmies un strādājam pie inovācijām, lai padarītu naudu vēl pieejamāku.

Plašāku informāciju par uzņēmumu ‘’Creamfinance Latvia’’ varat atrast www.creamfinance.com.

Creamcredit.lv kvalitātes standarts

Esam saņēmuši Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) licenci, kas apliecina mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Mums ir svarīgas klientu tiesības, tādēļ garantējam datu drošību un strādājam saskaņā ar saprotamiem, skaidriem noteikumiem.

Ar ko mēs lepojamies?

Ar individuālu pieeju katram klientam

Mūsu pieredze rāda, ka labam piedāvājumam ir jābūt atbilstošam katra klienta individuālajām prasībām. Šī iemesla dēļ mēs strādājam, ņemot vērā Jūsu situāciju un finansiālās iespējas.

Ar skaidri saprotamiem līguma noteikumiem

Mums ir svarīgi, lai klientiem vienmēr ir skaidrs, par ko viņi maksā, tādēļ mūsu pakalpojumu izcenojami ir precīzi definēti un saprotami.

Ar uzticamību

Mēs zinām, ka ikviens var nonākt finansiāli sarežģītā situācijā, kur vajadzīgs ātrs un efektīvs risinājums. Mēs vēlamies būt uzticams partneris Jūsu  finansiālo izaicinājumu pārvarēšanā.

Ar ērtu un ātru aizdevuma noformēšanas procesu

Laiks ir vērtība ikvienam no mums. Tādēļ mūsu piedāvātā aizdevuma noformēšanas process pilnībā notiek tiešsaistē, tomēr vienlaikus tas ir arī drošs un ātrs.

Ko mēs darām

PIEDĀVĀJAM PERSONALIZĒTUS KREDĪTUS

Balstoties savā pieredzē finanšu jomā, mēs apzināmies, ka piedāvājumam ir jāatbilst katra klienta individuālajai situācijai. Tāpēc mūsu piedāvātais finanšu atbalsts ir pilnībā pielāgots jūsu situācijai un iespējām.

MUMS NAV KO SLĒPT

Mēs zinām, ka nauda Jums nenāk viegli, tāpēc mūsu pakalpojumu izcenojumi ir skaidri un pārredzami un caurspīdīgi katrā solī. Jums vienmēr būs skaidri saprotams, par ko maksājat.

ESAM UZTICAMS PARTNERIS

Mēs apzināmies, ka ikvienam dzīvē var gadīties brīdis, kad nepieciešama palīdzīga roka, un mēs to sniedzam. Mēs vēlamies būt Jūsu partneris finanšu problēmu risināšanā.

MĒS PIEDĀVĀJAM VISĒRTĀKO AIZŅĒMUMA SAŅEMŠANAS PROCESU

Mēs zinām, ka laiks Jums ir svarīgs, jo arī mums tas ir tikpat būtisks. Tāpēc piedāvājam aizdevumu procesu, kurš pilnībā notiek tiešsaistē, vienlaikus tas ir ātrs un drošs.

Mūsu misija

Mēs vēlamies sniegt Jums finanšu stabilitāti maksimāli ērtā veidā ar unikāli pielāgota finanšu risinājuma palīdzību.