deco

KREDĪTS MĒBEĻU IEGĀDEI

Gada procentu likmes no 7,99%

Kredīta Summa
300 €+
AIZDEVUMA TERMIŅŠ
30 mēneši+

* Patēriņa kredīts ir pieejams no 3 līdz 60 mēnešiem ar aizdevumu summu no 100 € līdz 10 000 € un procentu likmi gadā (GPL) – no 7.99% līdz 52.94%. Piemērs: aizdevuma summa – 500 €, termiņš 12 mēneši, patēriņa kredīta komisijas maksa – 64.73 €, mēneša maksājums 47.07 €. Kopējā atmaksājamā summa – 564.73 € un GPL – 25.54%, ņemot vērā, ka patēriņa kredīts tiek atmaksāts laikus. Aprēķins ir ilustratīvs, balstīts uz iespējamo zemāko aizdevuma likmi, 1.57% mēnesī. Lūdzu, reģistrējieties un saņemiet personalizētu piedāvājumu. Uzzināt vairāk

MĒNEŠA MAKSĀJUMS
1472.83
×

APRĒĶINA PAMATOJUMS

KALKULATORA APRĒĶINĀTIE DATI IR INFORMATĪVI, TAČU SNIEDZ PRIEKŠSTATU PAR TO, CIK LIELS VARĒTU BŪT PATĒRIŅA KREDĪTA IKMĒNEŠA MAKSĀJUMS.
PATĒRIŅA KREDĪTA IESPĒJAMIE IKMĒNEŠA MAKSĀJUMI APRĒĶINĀTI, IZMANTOJOT ŠĀDUS PIEŅĒMUMUS:

  • KREDĪTA SUMMA – 2 000.00 EUR
  • KREDĪTA TERMIŅŠ – 12 MĒNEŠI
  • PROCENTI PAR KREDĪTA LIETOŠANU, MĒNESĪ: 2.08
  • KOPĒJĀ MAKSĀJAMĀ SUMMA – 2 280.95 EUR
  • GADA PROCENTU LIKME (GPL*) – 27.99%

*GPL (GADA PROCENTU LIKME) – IR PROCENTOS IZTEIKTAS KREDĪTA KOPĒJAS IZMAKSAS, IESKAITOT AIZDEVUMA PROCENTUS, LĪGUMA KOMISIJU UN CITAS IZMAKSAS, KAS JĀMAKSĀ PAR KREDĪTA PIEŠĶIRŠANU

Kā mēs varam Jums palīdzēt?

VAI SAPŅOJAT PAR JAUNĀM MĒBELĒM?

Mēs arī zinām, ka strādāt un dzīvot ir vieglāk, ja savās mājās jūtaties labi.

Vai vēlaties labiekārtot savu mājokli vai piešķirt tam jaunu elpu, pamainot interjeru? Mēs zinām, ka pat mazākās izmaiņas var būt dārgas.

Tāpēc mēs vēlamies Jums palīdzēt piepildīt savas mājas iekārtošanas plānus. Ar Creamcredit Jūsu sapņi par pārmaiņām interjerā tiks pārvērsti par īstenību. Vienkāršs, personalizēts kredīts ar skaidru aizdevuma atmaksas grafiku ļaus Jums uzlabot savu apkārtējo vidi un dzīves kvalitāti.

Uzticams aizdevums mēbeļu iegādei

Individuālas procentu likmes

Gada procentu likme sākot no tikai no 7.99%, balstoties uz Jūsu kredītreitingu

Lielāka aizdevuma summa

No 100 Eur līdz 10 000 Eur

Bez papildus komisijām

Nav jāmaksā par līguma noformēšanu vai kredīta izsniegšanu. Nav maksas par kredīta apkalpošanu. Nav slēptu maksājumu

APDOMĀJIET PIEDĀVĀJUMU PIECAS DIENAS

Atcerieties, ka tas ir tikai piedāvājums un Jums ir 5 dienas gala lēmuma pieņemšanai! Mēs apzināmies, ka naudas lietās ir jārīkojas pārdomāti, tādēļ Jums tiek dots šis laiks pārdomām, kredīta nepieciešamības izvērtēšanai. Vienlaikus – varat būt pilnībā droši, ka mēs tieši Jums sagatavosim konkurētspējīgāko kredīta piedāvājumu internetā.

15 MINŪTES UN PIEDĀVĀJUMS GATAVS

Jūsu pieteikuma izskatīšanai ir nepieciešamas vien pāris minūtes. Pēc pieteikuma saņemšanas un izvērtēšanas Jūs saņemsiet īpaši Jums sagatavotu kredīta piedāvājumu.

NOSAKIET PATS

Izmantojot vienoto mēneša maksājumu, katra mēneša noteiktā dienā varat veikt nemainīgu maksājumu un skaidri apzināties, kad kredīta būs atmaksāts pilnībā.

JŪSU IZVĒLE

Varat izvēlēties nepieciešamo kredīta apmēru un ikmēneša maksājuma lielumu, lai atmaksa nesagādātu problēmas.

Ieinteresēja?