deco

KREDĪTS VESELĪBAI

Kredīts veselībai no 100 līdz pat 10 000 eiro steidzamas operācijas un citu manipulāciju segšanai, medikamentu iegādei u.c. Saņemiet piedāvājumu, aizpildot kalkulatoru un reģistrējoties!

Kredīta Summa
300 €+
AIZDEVUMA TERMIŅŠ
30 mēneši+

* Patēriņa kredīts ir pieejams no 3 līdz 60 mēnešiem ar aizdevumu summu no 100 € līdz 10 000 € un procentu likmi gadā (GPL) – no 7.99% līdz 52.94%. Piemērs: aizdevuma summa – 500 €, termiņš 12 mēneši, patēriņa kredīta komisijas maksa – 64.73 €, mēneša maksājums 47.07 €. Kopējā atmaksājamā summa – 564.73 € un GPL – 25.54%, ņemot vērā, ka patēriņa kredīts tiek atmaksāts laikus. Aprēķins ir ilustratīvs, balstīts uz iespējamo zemāko aizdevuma likmi, 1.57% mēnesī. Lūdzu, reģistrējieties un saņemiet personalizētu piedāvājumu. Uzzināt vairāk

MĒNEŠA MAKSĀJUMS
1472.83
×

APRĒĶINA PAMATOJUMS

KALKULATORA APRĒĶINĀTIE DATI IR INFORMATĪVI, TAČU SNIEDZ PRIEKŠSTATU PAR TO, CIK LIELS VARĒTU BŪT PATĒRIŅA KREDĪTA IKMĒNEŠA MAKSĀJUMS.
PATĒRIŅA KREDĪTA IESPĒJAMIE IKMĒNEŠA MAKSĀJUMI APRĒĶINĀTI, IZMANTOJOT ŠĀDUS PIEŅĒMUMUS:

  • KREDĪTA SUMMA – 2 000.00 EUR
  • KREDĪTA TERMIŅŠ – 12 MĒNEŠI
  • PROCENTI PAR KREDĪTA LIETOŠANU, MĒNESĪ: 2.08
  • KOPĒJĀ MAKSĀJAMĀ SUMMA – 2 280.95 EUR
  • GADA PROCENTU LIKME (GPL*) – 27.99%

*GPL (GADA PROCENTU LIKME) – IR PROCENTOS IZTEIKTAS KREDĪTA KOPĒJAS IZMAKSAS, IESKAITOT AIZDEVUMA PROCENTUS, LĪGUMA KOMISIJU UN CITAS IZMAKSAS, KAS JĀMAKSĀ PAR KREDĪTA PIEŠĶIRŠANU

Kredīts veselībai – īstajā brīdī

STEIDZĪGAJĀ DZĪVES RITMĀ BIEŽI VIEN RŪPES PAR SAVU UN SAVU TUVĀKO VESELĪBU ATSTĀJAM “OTRAJĀ PLĀNĀ”.

Galvenais dzīvē ir veselība, un labu veselību patiesi novērtējam tikai brīžos, kad rodas kādi sarežģījumi. Creamcredit sniegs profesionālu finansiālo atbalstu situācijās, kad ir nepieciešama steidzama operācija, vai vēlams uzlabot veselības stāvokli kopumā.

Par savu veselību jārūpējas vienmēr.

Vienkāršs, personalizēts kredīts no Creamcredit ar regulāro ikmēneša maksājumu būs lielisks palīgs neparedzētos gadījumos un brīdī, kad tas visvairāk ir nepieciešams.

Uzticams kredīts internetā

Nepieciešamā aizdevuma summa

Jūs varat pieteikties aizdevumam no 100 EUR līdz pat 10 000 EUR

Ērts atmaksas grafiks

Izvēloties ikmēneša maksājumu, mēs piedāvāsim maksājumu termiņu, lai kredīta atmaksa nesagādātu problēmas

Bez papildu komisijām

Nav jāmaksā par līguma noformēšanu vai kredīta izsniegšanu, ja vien neesat izvēlējies kādu papildu pakalpojumu. Nav maksas par kredīta apkalpošanu. Nav slēptu maksājumu

APDOMĀJIET PIEDĀVĀJUMU PIECAS DIENAS

Atcerieties, ka tas ir tikai piedāvājums un Jums ir 5 dienas gala lēmuma pieņemšanai! Jums tiek dots šis laiks pārdomām un kredīta nepieciešamības izvērtēšanai. Vienlaikus – varat būt pārliecināti, ka mēs gatavosim konkurētspējīgu piedāvājumu.

PĀRIS MINŪTES UN PIEDĀVĀJUMS GATAVS

Jūsu pieteikuma izskatīšanai ir nepieciešamas ne vairāk kā 15 minūtes. Pēc pieteikuma saņemšanas un izvērtēšanas Jūs saņemsiet īpaši Jums sagatavotu aizdevuma piedāvājumu.

SKAIDRI NOSACĪJUMI

Visa nepieciešamā informācija ir pieejama gan mājas lapā, gan Jūsu klienta profilā. Turklāt jautājumu gadījumā mūsu speciālisti palīdzēs un izskaidros.

JŪSU IZVĒLE

Varat pieteikties nepieciešamajam kredīta apmēram un termiņam, lai kredīta atmaksa nesagādātu problēmas.

Ieinteresēja?