PATĒRIŅA KREDĪTS JŪSU MĒRĶIEM

Patēriņa kredīta kalkulators
Kredīta Summa
300 €+
AIZDEVUMA TERMIŅŠ
30 mēneši+
MĒNEŠA MAKSĀJUMS
405
Saņemt piedāvājumu!

* Patēriņa kredīts ir pieejams no 3 līdz 60 mēnešiem ar aizdevumu summu no 100 € līdz 10 000 € un procentu likmi gadā (GPL) – no 21.93% līdz 53.95%. Piemērs: aizdevuma summa – 500 €, termiņš 12 mēneši, patēriņa kredīta komisijas maksa – 64.73 €, mēneša maksājums 47.07 €. Kopējā atmaksājamā summa – 564.73 € un GPL – 25.54%, ņemot vērā, ka patēriņa kredīts tiek atmaksāts laikus. Aprēķins ir ilustratīvs, balstīts uz iespējamo zemāko aizdevuma likmi, 1.57% mēnesī. Lūdzu, reģistrējieties un saņemiet personalizētu piedāvājumu. Uzzināt vairāk

×

Aprēķina pamatojums

Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt patēriņa kredīta ikmēneša maksājums.
Patēriņa kredīta iespējamie ikmēneša maksājumi aprēķināti, izmantojot šādus pieņēmumus:

 • kredīta summa – 2 000.00 EUR
 • kredīta termiņš – 12 mēneši
 • Procenti par kredīta lietošanu, mēnesī: 2.08
 • kopējā maksājamā summa – 2 280.95 EUR
 • gada procentu likme (GPL*) – 27.99%

*GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējas izmaksas, ieskaitot aizdevuma procentus, līguma komisiju un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu

Piedāvājums no Creamcredit.lv

Patēriņa kredīts bez ķīlas un galvojumiem var noderēt dažādās situācijās, kad nepieciešamas lielākas naudas summas. To varat izmantot, piemēram, jaunu mēbeļu vai sadzīves tehnikas iegādei, auto remontam vai auto iegādei, mājokļa remontam, medicīnas pakalpojumu segšanai un citiem mērķiem.

 • Kredīta pieteikuma izskatīšana ir bez maksas
 • Aizdevuma summa – no 100€ līdz 10 000€
 • Atmaksas termiņš – no 3 līdz 60 mēnešiem, ar iespēju atmaksāt ātrāk
 • Fiksēta kredīta procentu likme un vienādi ikmēneša maksājumi
 • Mēneša procentu likme- no 1.57% līdz 3.60% jeb gada procentu likme ir no 21,93% līdz 53,95%
 • Klientu atbalsts

Mūsu priekšrocības

ĀTRA ATBILDE

Atbildi par kredīta piešķiršanu saņemsiet 15 minūšu laikā, mūsu darba laika ietvaros.

INDIVIDUĀLS PIEDĀVĀJUMS

Mēneša procentu likmes tiek aprēķinātas individuāli, balstoties uz Jūsu kredītreitingu.

ĒRTA NAUDAS SAŅEMŠANA SAVĀ BANKAS KONTĀ

Pēc kredīta piešķiršanas un apstiprināšanas naudu savā bankas kontā saņemsiet pēc 5 dienām BEZ PAPILDU KOMISIJAS MAKSAS. Taču Jums ir iespēja pieteikties “Ātrajam pārskaitījumam” par papildu komisijas maksu.

ELASTĪGS ATMAKSAS DATUMS

Pirmo ikmēneša atmaksas datumu, kuram sekot nākamos mēnešus, nosakiet pats!

Kā pieteikties patēriņa kredītam internetā?

1

Saņemiet piedāvājumu

Reģistrējieties un autorizējieties ar internetbankas starpniecību un saņemiet savu piedāvājumu

2

Apdomājiet piedāvājumu

Piedāvājums ir spēkā 5 dienas, lai Jūs varētu to izvērtēt

3

Parakstiet līgumu

Ja vēlaties apstiprināt piedāvājumu, savā profilā parakstiet līgumu

4

Saņemiet aizdevumu

Naudas līdzekļi tiks pārskaitīti uz Jūsu kontu

Pieteikties

Kas ir patēriņa kredīts privātpersonām?

Patēriņa kredīts ir viens no aizdevumu veidiem. Pieteikties tam varat attālināti – Jums tikai jāaizpilda patēriņa kredīta kalkulators.

Atšķirībā no īstermiņa aizdevuma, patēriņa kredīta atmaksas termiņš ir ilgāks – līdz pat 60 mēnešiem. Otrkārt, arī pieejamā kredīta summa ir lielāka – Creamcredit.lv patēriņa kredīts no 100 līdz 10 000 eiro. Treškārt, atšķiras ne tikai pieejamā kredīta summa, atmaksas laiks un procentu likme, bet arī pieteikšanās kārtība un aizdevuma piešķiršanas nosacījumi.

Kreditēšanas tiesības piešķirtas tiem aizdevējiem, kam Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ir izsniedzis licenci, kas apstiprina datu drošību un pakalpojumu kvalitāti.

Nosacījumi kredīta saņemšanai

Lai saņemtu patēriņa kredītu, Jums jāatbilst sekojošiem nosacījumiem:

 • Jūs esat Latvijas Republikas iedzīvotājs, kura pastāvīgā dzīvesvieta ir Latvijā;
 • Esat vecumā 20 līdz 70 gadiem;
 • Jums ir aktīvs bankas konts kādā no Latvijas komercbankām;
 • Jums ir regulāri, oficiāli ienākumi, kas ir reģistrēti Latvijā vai tiek saņemti uz Latvijas bankas kontu;
 • Jums ir aktīvs tālruņa numurs kādā no Latvijas mobilo operatoru tīkliem, kā arī aktīva e-pasta adrese saziņai ar aizdevēju.

Biežāk uzdotie jautājumi par patēriņa kredītu

(9)
1. Cik lielai kredīta summai var pieteikties un uz kādu termiņu?
icon-close

Creamcredit.lv piedāvā iespēju pieteikties patēriņa kredītam internetā no 100 līdz pat 10 000 eiro. Pieejamais atmaksas termiņš ir no 3 mēnešiem līdz 5 gadiem.

2. Kādiem mērķiem paredzēts patēriņa kredīts?
icon-close

Kopumā, šāda tipa kredīti internetā, privātpersonām, paredzēti lielāku, pārdomātu ieceru īstenošanai, kur nepieciešami ievērojamāki finansiālie ieguldījumi. Šis ir veids, kā ātrāk iegūt nepieciešamo naudas summu, lai nevajadzētu gaidīt, piemēram, 6 mēnešus, līdz izdotos iekrāt.

Kredīts internetā pieejams dažādiem mērķiem. Dažas no populārākajām iecerēm, kas tiek īstenotas ar kredīta starpniecību, ir:

 • Mājas remonts un patēriņa preču iegāde,
 • Automašīnas iegāde vai remonts,
 • Izglītība,
 • Veselības aprūpe.
3. Cik ilgā laikā tiek izskatīts pieteikums?
icon-close

Pēc patēriņa kredīta kalkulatora un reģistrācijas formas aizpildīšanas Jūsu pieteikums tiks izskatīts pāris minūšu laikā (mūsu darba laika ietvaros).

4. Kad saņemšu naudu savā bankas kontā?
icon-close

Ja kredīta pieteikums tiks apstiprināts, naudu savā bankas kontā saņemsiet pēc 5 dienām vai, ja izvēlaties “Ātro pārskaitījumu” – 15 minūšu laikā*.

*“Ātrais pārskaitījums” ir Aizdevēja papildu pakalpojums. Aizdevuma līguma izpildes ietvaros, izsniedzot (pārskaitot) Aizņēmējam Aizdevumu pirms Aizdevuma līgumā noteiktā 5 dienu izmaksas termiņa, pamatojoties uz brīvprātīgu Aizņēmēja gribas izteikumu un priekšlikumu Aizdevējam piekrist izmaksāt Kredītu 15 minūšu laikā, par ko tiek maksāta Aizdevejam papildus maksa (Maksājums par “Ātro pārskaitījumu”).

Lūdzam ņemt vērā, ka, vienojoties par pakalpojumu “Ātrais pārskaitījums”, pārskaitījumu, saņemsiet mūsu darba laika ietvaros 15 minūšu laikā. Starpbanku pārskaitījumi izpildās 1 darba dienas laikā.

‘’Ātrā pārskaitījuma’’ izcenojums:

100-500 EUR – 11% (no izsniegtās pamatsummas)

501-1000 EUR – 8% (no izsniegtās pamatsummas)

1001-2000 EUR – 40 EUR

2001-5000 EUR – 60 EUR

5001-8000 EUR – 80 EUR

8001-10000 EUR – 100 EUR

“Ātrā pārskaitījuma” maksa tiek piemērota pie pirmā ikmēneša maksājuma.

5.Kāda nozīme ir labai kredītvēsturei?
icon-close

Izvērtējot atbilstību aizdevuma piešķiršanai, Creamcredit ņems vērā to, kādi ir Jūsu ikmēneša ienākumi un kredītvēsture. Ienākumi kalpo kā garantija, ka aizdevuma summa tiks veiksmīgi atmaksāta.

Savukārt negatīvas kredītvēstures gadījumā aizdevējs patur tiesības patēriņa kredītu Jums nepiešķirt. Vērtējot kredītņēmēja iespējas atmaksāt aizdevumu, tiek ņemts vērā arī tas, vai persona ir galvotājs kādam citam kredītam.

Aicinām Jūs būt atbildīgam un, pirms parakstīt aizdevuma līgumu, izvērtēt, vai Jūsu ienākumi ir pietiekami, lai segtu visus ar aizdevumu saistītos izdevumus.

6. Kādi maksājumi veido kopējo atmaksājamo kredīta summu?
icon-close

Kopējā summa, kas jāsamaksā par kredīta izmantošanu, sastāv no aizdevuma pamatsumma un procentu likmes.

Creamcredit.lv iestājas par atvērtu komunikāciju un rūpējas par klientu informētību. Esam izveidojuši skaidri saprotamus kredīta saņemšanas nosacījumus – tiek norādīta gan precīza procentu likme, gan citas izmaksas.

Creamcredit.lv patēriņa kredīta gada procentu likme (GPL) ir sākot no 21.93%. GPL ir kopējās kredīta izmaksas, kas izteiktas procentos un tās veido:

 • Aizņēmuma likme – mēneša procentu likmes ir no 1.57% līdz 3.60%.

Izvērtējot kredītu piedāvājumu, ir jāpievērš uzmanība tieši GPL, jo tieši tā ietekmē ne vien ikmēneša maksājuma apmēru, bet arī to, kāda būs kopējā atmaksājamā summa.

7. Kā notiek patēriņa kredīta atmaksas process?
icon-close

Kredīta summa tiek sadalīta pa mēnešiem – saskaņā ar izvēlēto termiņu. Jums katru mēnesi jāveic pārskaitījums, izmantojot sekojošus rekvizītus:

Saņēmējs: Creamfinance Latvia SIA

Maksājuma mērķī jānorāda: Jūsu personas kods, Aizdevuma kods, Kredīta maksa.

Pārskaitījumu varat veikt uz kādu no šiem Creamcredit kontiem:

 • LV27PARX0012897210008
 • Swedbank: LV72HABA0551045203340
 • Luminor: LV50RIKO0000085014079
8. Vai iespējams atlikt vai pagarināt kredīta ikmēneša maksājuma atmaksas termiņu?
icon-close

Kad patēriņa kredīts online Jums būs piešķirts, savā Creamcredit klienta konta sadaļā “Aizdevuma pārskats” redzēsiet savu kredīta atmaksas grafiku, kurā būs norādīta ikmēneša maksājuma summa un datums, līdz kuram Jums katru mēnesi jāveic maksājums.

Mēs apzināmies, ka pēkšņi var rasties apstākļi, kuru dēļ Jūs neesat spējīgi atmaksāt kredītu līdz noteiktajam datumam. Šādās situācijās Jums jāsazinās ar Creamcredit, lai vienotos par abām pusēm pieņemamu risinājumu – tādā gadījumā individuāli tiek noteikts jaunais aizdevuma atmaksas termiņš, pārskatīta procentu likme un veiktas citas nepieciešamās korekcijas.

9.Vai iespējams apmaksāt patēriņa kredītu pirms termiņa?
icon-close

Ikviens klients var atmaksāt kredītu pirms termiņa – visu vai arī daļu no aizdevuma summas, tādā veidā samazinot arī komisijas maksu.

Ja vēlaties atmaksāt lielāku summu, kā to paredz ikmēneša maksājums, savā profilā pārbaudiet, kāda ir atlikusī summa un aktuālā procentu likme. Kopējo summu pārskaitiet uz kādu no iepriekš norādītajiem Creamcredit konta numuriem.

Kad pārskaitījums veikts, nosūtiet e-pastu uz adresi info@creamcredit.lv un informējiet uzņēmumu, ka esat veikuši aizdevuma atmaksu pirms termiņa.

Esam, lai Jums palīdzētu

Sazinieties ar mums, ja Jums radušies jautājumi par piedāvājumu, vai vēlaties, lai izskaidrojam pieteikšanās procesu!

P – Pk: 08:00-20:00
S – Sv: 10:00-18:00
Svētku dienas: 10:00-18:00