deco

Naudas aizdevums līdz 10 000€

Jūsu mērķiem pieejams naudas aizdevums internetā bez ķīlas. Aizpildiet kalkulatoru un reģistrējieties!

Kredīta Summa
300 €+
AIZDEVUMA TERMIŅŠ
30 mēneši+

* Patēriņa kredīts ir pieejams no 3 līdz 60 mēnešiem ar aizdevumu summu no 100 € līdz 10 000 € un procentu likmi gadā (GPL) – no 21.93% līdz 53.95%. Piemērs: aizdevuma summa – 500 €, termiņš 12 mēneši, patēriņa kredīta komisijas maksa – 64.73 €, mēneša maksājums 47.07 €. Kopējā atmaksājamā summa – 564.73 € un GPL – 25.54%, ņemot vērā, ka patēriņa kredīts tiek atmaksāts laikus. Aprēķins ir ilustratīvs, balstīts uz iespējamo zemāko aizdevuma likmi, 1.57% mēnesī. Lūdzu, reģistrējieties un saņemiet personalizētu piedāvājumu. Uzzināt vairāk

MĒNEŠA MAKSĀJUMS
1472.83
×

Biežāk uzdotie jautājumi par aizdevumu

(14)
1. Kā pieteikties Creamcredit naudas aizdevumam?
icon-close
 • Vispirms Jums naudas aizdevuma kalkulatorā jānorāda vēlamā aizdevuma summa, kuru vēlaties aizņemties (100 – 10 000 eiro). Pēc tam varat izvēlēties, cik liels būs ikmēneša maksājums. Mainot šo summu uz slīdņa, redzēsiet, ka atbilstoši tiek pielāgots arī aizdevuma termiņš (3 – 60 mēneši). 
 • Kad tas izdarīts, klikšķiniet uz “Saņemt piedāvājumu”, un nokļūsiet reģistrācijas lapā. Ja tajā jau esat, un atzīmējāt vēlamo aizdevuma summu un ikmēneša maksājumu, turpinājumā būs jānorāda savi personas dati, tai skaitā vārds, uzvārds, mobilais tālrunis, e-pasts, personas kods, kā arī ikmēneša ienākumi un izdevumi, lai mēs varētu izvērtēt Jūsu spēju atmaksāt aizdevumu internetā.
 • Tad atliek tikai izvēlēties Jums atbilstošākos saziņas veidus ar Creamcredit un apstiprināt datu apstrādes un privātuma politikas nosacījumus.
 • Pēc tam mēs lūgsim Jūs veikt reģistrācijas apstiprināšanu ar Nordigen verifikācijas sistēmas palīdzību. Tā ļauj drošā un ērtā veidā pārbaudīt Jūsu datu atbilstību bez nepieciešamības pārskaitīt 0,01 eiro. Pārbaudes process aizņem 5 minūtes, un saskaņā ar Jūsu kredītvēsturi un maksātspēju, dažu minūšu laikā mūsu speciālisti sagatavos tieši Jums pielāgotu aizdevuma piedāvājumu.
 • Kad būsiet pabeiguši reģistrāciju, tiks izveidots Jūsu Creamcredit klienta profils, kurā redzēsiet visu nepieciešamo informāciju, kas saistīta ar kredītu, varēsiet uzzināt, kad jāveic ikmēneša maksājums, kā arī citus nosacījumus aizdevuma atmaksai.
 • Pēc aizdevuma piedāvājuma saņemšanas Jums būs 120 stundas laika, lai izlemtu, vai to izmantot un sniegtu atbildi Creamcredit. Rūpīgi izlasiet līguma nosacījumus, ņemot vērā tiesības, pienākumus un citu svarīgu informāciju! Rūpīgi pārdomājiet, vai kopējā atmaksājamā summa un ikmēneša maksājums ir Jums pieņemams, ņemot vērā to, kāda ir aizņēmuma likme gadā. Aizņemieties atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savas iespējas laikus atmaksāt kredītu!
 • Apstiprinot Creamcredit piedāvājumu, Jums būs nepieciešams veikt naudas aizdevuma līguma parakstīšanu tiešsaistē.
 • Pēdējais solis – naudas saņemšana kontā.
  Tas, cik ātri pēc pieteikšanās saņemsiet aizdevumu, atkarīgs no tā, vai izvēlaties “Ātro pārskaitījumu”, un kādu banku izmantojat.

  “Ātrais pārskaitījums” ir Aizdevēja papildu pakalpojums Aizdevuma līguma izpildes ietvaros, izsniedzot (pārskaitot) Aizņēmējam Aizdevumu pirms Aizdevuma līgumā noteiktā 5  dienu izmaksas termiņa, pamatojoties uz brīvprātīgu Aizņēmēja gribas izteikumu un priekšlikumu Aizdevējam piekrist izmaksāt Aizdevumu 15 minūšu laikā, par ko tiek maksāta Aizdevejam papildus maksa (Maksājums par “Ātro pārskaitījumu”).

  Lūdzam ņemt vērā, ka, vienojoties par pakalpojumu “Ātrais pārskaitījums”, pārskaitījumu saņemsiet Creamcredit darba laika ietvaros 15 minūšu laikā. Starpbanku pārskaitījumi tiek izpildīti 1 darba dienas laikā.

  ‘’Ātrā pārskaitījuma’’ izcenojums:

  100-500 EUR – 11% (no izsniegtās pamatsummas)
  501-1000 EUR – 8% (no izsniegtās pamatsummas)
  1001-2000 EUR – 40 EUR
  2001-5000 EUR – 60 EUR
  5001-8000 EUR – 80 EUR
  8001-10000 EUR – 100 EUR

  “Ātrā pārskaitījuma” maksa tiek piemērota pie pirmā ikmēneša maksājuma.

2. Kas ir nebanku aizdevums un cik ātri to var saņemt?
icon-close
 • Nebanku aizdevums fiziskai personai ir finansiāls pakalpojums, kuru piedāvā nebanku aizdevēji. Nebanku un banku kredīti atšķiras pēc to aizdevuma summu apjomiem, termiņiem, kā arī aizņemšanās nosacījumiem. Piemēram, nebanku kredīta aizdevums internetā lielākoties ir pieejams mazākā apjomā nekā banku kredīti, kā arī, noformējot kredītu bankā, nereti var tikt piemērota komisijas maksa par līguma noformēšanu.
 • Arī atmaksas termiņi nebanku aizdevumiem privātpersonām ir īsāki, bet bankām tie var būt līdz pat vairākiem gadu desmitiem. Creamcredit.lv nebanku aizdevuma maksimālais atmaksas periods ir 60 mēneši.
 • Finanšu pakalpojumi atšķiras arī pēc to saņemšanas nosacījumiem. Nebanku kredīta aizdevumu pie Creamcredit.lv varat noformēt īsā laikā. Norādiet nepieciešamo aizdevuma summu, vēlamo ikmēneša maksājuma apjomu un aizpildiet reģistrācijas formu. Pēc tam apstipriniet reģistrāciju ar verifikācijas sistēmu Nordigen, un mēs pārbaudīsim Jūsu datus. Drīzumā saņemsiet tieši Jums pielāgotu aizdevuma piedāvājumu ar atbilstošu ikmēneša rēķina summu, kas būs jāsedz līdz noteiktam datumam. 
  Ja piedāvājums Jūs apmierina, Jums ir jāapstiprina aizdevuma līgums klienta profilā. Naudas līdzekļi tiks pārskaitīti uz Jūsu reģistrēto bankas kontu pēc 5 dienām pēc apstiprinājuma. Ja vēlēsieties saņemt naudas līdzekļus 15 minūšu laikā, Jums būs iespēja pieteikt ” Ātro pārskaitījumu”, kas ir maksas pakalpojums.  Komisijas maksa par “Ātro pārskaitījumu” tiek pievienota pirmajam ikmēneša maksājumam.
  ‘’Ātrā pārskaitījuma’’ izcenojums:
  100-500 EUR – 11% (no izsniegtās pamatsummas)
  501-1000 EUR – 8% (no izsniegtās pamatsummas)
  1001-2000 EUR – 40 EUR
  2001-5000 EUR – 60 EUR
  5001-8000 EUR – 80 EUR
  8001-10000 EUR – 100 EUR
 • Vēl viena atšķirība starp nebanku un banku aizdevumiem – nebanku kredīta saņemšanai nav nepieciešams galvotājs vai ķīla, kā tas var gadīties, ja tiek noformēts kredīts bankā, kas kalpo par nopietnu iemeslu tam, kāpēc izvēlēties tieši nebanku kredītu.
3. Kas nepieciešams, lai pieteiktos naudas aizdevumam internetā?
icon-close

Piesakoties Creamcredit.lv aizdevumam privātpersonām, lūdzam pārbaudīt, vai atbilstat nosacījumiem kredīta saņemšanai:

 • Jūs pastāvīgi dzīvojat Latvijas Republikā;
 • Jūsu vecums ir no 20 līdz 70 gadiem;
 • Jums ir aktīvs bankas konts vismaz vienā Latvijas komercbankā;
 • Jums ir aktīvs tālruņa numurs, kas darbojas kādā no Latvijas mobilo operatoru tīkliem;
 • Jums ir oficiāli, regulāri ienākumi, kuru esamību varat apliecināt vajadzības gadījumā iesniedzot dokumentus. Šis ir īpaši svarīgs aspekts, jo, izvērtējot aizdevuma piešķiršanu, Creamcredit ņem vērā klienta maksātspēju.
 • Nozīme ir arī Jūsu kredītvēsturei, proti, vai un kādas ir Jūsu bijušās un esošās kredītsaistības, tai skaitā arī, ja esat citas personas aizdevuma galvotājs. Pārliecinieties, vai Jūsu kredītvēsture ir pozitīva, pretējā gadījumā aizdevuma piešķiršana var tikt atteikta!

Creamcredit.lv atbalsta atbildīgu aizņemšanos, tādēļ pirms piesakāties aizdevumam internetā, rūpīgi pārdomājiet vajadzību pēc finanšu līdzekļiem un iespējas ievērot atmaksas termiņu!

4. Vai jāierodas klātienē, lai noslēgtu aizdevuma līgumu?
icon-close
 • Nē, tas nav nepieciešams, jo pēc tam, kad mūsu speciālisti būs izvērtējuši Jūsu maksātspēju un kredītvēsturi un pieņēmuši pozitīvu lēmumu par to, ka patēriņa kredīts vai cita veida aizdevums tiek piešķirts, Jūs līgumu varēsiet parakstīt elektroniski, savā klienta profilā!
 • Parakstītajam distances līgumam ir tāds pats tiesiskais spēks kā drukātam un parakstītam dokumentam. Vienmēr rūpīgi izlasiet līguma nosacījumus, tai skaitā Jūsu tiesības un pienākumus!
5. Kādas ir priekšrocības, aizņemoties internetā?
icon-close
 • Pieejamība – mūsdienās aizņēmējiem pieejami dažādi naudas aizdevumi internetā. Tos var aplūkot un salīdzināt – viegli redzama ir gan pieejamā aizdevuma summa, gan līguma nosacījumi, atteikuma tiesības, gada procentu likme GPL, komisijas maksa un cita svarīga informācija;
 • Iespēja saņemt nepieciešamos finanšu līdzekļus savā kontā, neizejot no mājas – gadījumos, kad ātri jāatrisina nopietna problēma, tādi banku un nebanku aizdevumi internetā kā patēriņa kredīta izmantošana var palīdzēt, ievērojami atvieglojot dzīvi un pasargājot no vēl lielākiem izdevumiem ;
 • Vienkāršs un ātrs noformēšanas process – mūsdienās kredīti internetā ir ļoti viegli un ātri noformējami, lielākoties pietiek ar pieteikuma aizpildīšanu, un pāris minūšu laikā saņemsiet atbildi par to, kāda kredīta summa Jums ir pieejama. Pirms aizņematies, pārliecinieties, ka aizdevējam ir piešķirta licence patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai!
6. Vai ir iespējams atlikt aizdevuma atmaksas termiņu?
icon-close
 • Savā klienta profilā varat viegli sekot līdzi aizdevuma grafikam, kur redzamas gan summas, gan datumi, līdz kuriem maksājums jāveic.
 • Creamcredit.lv ir uzticams aizdevējs, un mēs ņemam vērā, ka aizņēmējam var gadīties situācijas, kuru rezultātā nav iespējams laicīgi atmaksāt aizdevumu.
 • Ja sastopaties ar šādiem apstākļiem un vēlaties atlikt aizdevuma atmaksas termiņu, lūdzam laicīgi sazināties ar Creamcredit Debitoru nodaļu pa tālruni +371 27231101 darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00, un mūsu saprotošie speciālisti palīdzēs rast risinājumu situācijai, individuāli izskatot Jūsu gadījumu.
 • Aizņemies atbildīgi, jo maksājumu kavējumu gadījumā var tikt piemēroti nokavējuma procenti!
7. Kā uzzināt kredīta atlikumu?
icon-close
 • Lai noskaidrotu to, cik liela patēriņa kredīta summa Jums vēl ir atlikusi atmaksāšanai, Jums jāieiet savā Creamcredit klienta profilā un jāatver sadaļa “Aizdevuma pārskats”, kur arī būs pieejama kopējā atmaksājamā summa, aizņēmuma likme gadā (gada procentu likme gpl) un cita svarīga informācija.
 • Ja Jums tomēr rodas neskaidrības vai jautājumi par galējo aizdevuma summu vai citām saistītām tēmām, varat sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu info@creamcredit.lv vai zvanot pa tālruni +37127231100 darba dienās no plkst. 8:00 līdz 20.00 un nedēļas nogalē no 10.00 līdz 18.00. Mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu!
8. Cik ilgā laikā es varu atmaksāt aizdevumu?
icon-close
 • Piesakoties Creamcredit aizdevumam, klients norāda gan summu, kura viņam nepieciešama, gan arī to, cik liels būs ikmēneša maksājums, savukārt mēs piedāvājam kopējo atmaksas termiņu, kuru varat redzēt un pielāgot, mainot mēneša maksas apjomu (jo lielāks summas apjoms, jo īsāks kopējais atmaksas periods un otrādi). Aizdevuma atmaksas termiņš var būt no 3 līdz 60 mēnešiem.
 • Pēc reģistrācijas apstiprināšanas tiek izveidots klienta profils, kura sadaļā “Aizdevuma pārskats” Jūs redzat atmaksas grafiku – summu un datumu, līdz kuram katru mēnesi jāveic maksājums.
 • Lūdzam sekot līdzi tam, kādi ir ikmēneša maksājuma datumi un summa, jo maksājumu kavējumu gadījumā var tikt piemēroti nokavējuma procenti!
 • Aizdevuma atmaksa jāveic saskaņā ar Creamcredit izveidoto grafiku, pārskaitot minēto summu no sava bankas konta. Lūdzam izmantot sekojošus rekvizītus:
 • Saņēmējs: Creamfinance Latvia SIA;
 • Maksājuma mērķis: Jūsu personas kods, Aizdevuma kods, Kredīta atmaksa;
 • Izvēlieties, uz kuru bankas kontu Jums ir ērtāk veikt maksājumus:
 • Citadele. LV27PARX0012897210008
 • Swedbank: LV72HABA0551045203340
 • Luminor. LV50RIKO0000085014079
9. Vai naudas aizdevumu iespējams atmaksāt pirms noteiktā termiņa?
icon-close
 • Mēs piedāvājam saviem klientiem iespēju daļēji vai pilnībā atmaksāt kredītu pirms noteiktā termiņa.
 • Lai atmaksātu aizdevumu pilnībā, lūdzam ieiet savā Creamcredit klienta profilā un noskaidrot, kāda ir atlikusī kopējā atmaksājamā summa ar uzkrātajiem procentiem, saskaņā ar to, kāda ir Jūsu aizdevumam noteiktā aizņēmuma likme. Pēc tam pārskaitiet naudu Creamcredit, izmantojot mūsu rekvizītus.
 • Kad maksājums veikts, lūdzam informēt par aizdevuma atmaksu pirms termiņa beigām, rakstot uz e-pastu: info@creamcredit.lv vai zvanot pa tālruni +37127231100 darba dienās no plkst. 8:00 līdz 20.00 un nedēļas nogalē no 10.00 līdz 18.00.
10. Vai par aizdevuma pieteikuma izskatīšanu un piešķiršanu ir jāmaksā komisijas maksa?
icon-close
 • Mums ir svarīga klientu uzticība, tādēļ esam par atvērtu komunikāciju un detalizētas informācijas sniegšanu attiecībā uz to, kā kredīti var tikt saņemti un atmaksāti.
 • Creamcredit aizdevumiem nav jāsedz papildu komisijas maksa par līguma noformēšanu, aizdevuma izsniegšanu vai apkalpošanu.
 • Mēs saviem klientiem skaidri norādām visas ar kredītu saistītās procentu likmes – aizdevuma mēneša procentu likme ir no 1,57% līdz 3,60% un tiek noteikta, ņemot vērā Jūsu kredītreitingu. Gada procentu likme GPL ir no 21,93%.
11. Vai var saņemt aizdevumu, ja man jau ir aizdevums bankā vai kāda cita veida saistības, piemēram, kredītlīnija, aizdevums auto iegādei?
icon-close
 • Izvērtējot katra klienta maksātspēju un kredītvēsturi, tiek ņemtas vērā arī personas esošās kredītsaistības, tai skaitā kredīti bankā, nebanku kredīti un galvojumi, kā rezultātā tiek noteikta individuāla aizņēmuma likme. Ja esat laicīgi pildījuši saistību nosacījumus un veikuši maksājumus, kā arī esošās kredītsaistības neveido pārāk lielu daļu no Jūsu ienākumiem, Jums būs iespēja saņemt Creamcredit kredītu.
 • Aizņemies atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savu finansiālo stabilitāti arī ilgtermiņā!
12. Vai aizdevuma saņemšanai nepieciešana ķīla vai galvotājs?
icon-close
 • Creamcredit piedāvā naudas kredītu bez ķīlas, un tā saņemšanai nav nepieciešams galvotājs.
 • Nav nepieciešams norādīt mērķi, kādam aizdevums bez ķīlas tiks izmantots.
 • Svarīgi atcerēties, ka Creamcredit aizdevuma saņemšanai ir nepieciešami oficiāli un regulāri ienākumi pietiekamā apjomā, kuru esamību nepieciešamības gadījumā varat apstiprināt, uzrādot dokumentus.
13. Populārākie mērķi, kuriem tiek izmantots kredīts internetā
icon-close
 • Ar mašīnu saistītām vajadzībām – steidzams remonts, rezerves daļu iegāde, auto pirkšana, kam biežāk tiek izmantots tieši patēriņa kredīts;
 • Lielākiem plānotiem pirkumiem – izmanto, lai iegādātos jaunu sadzīves tehniku, mēbeles vai citas dārgākas preces;
 • Mājokļa remontam;
 • Medicīnas pakalpojumu izmantošanai.
14. Kādēļ izvēlēties Creamcredit.lv?
icon-close

Ja domājat, kāpēc izvēlēties tieši Creamcredit.lv finanšu pakalpojumus, vērts zināt, ka mūsu galvenās priekšrocības ir:

 • Tieši Jums pielāgots kredīts internetā – mēs vēlamies palīdzēt saviem klientiem, tādēļ rūpējamies par to, lai nodrošinātu tieši viņiem piemērotu, individuāli izstrādātu finanšu pakalpojumu piedāvājumu, kā arī ātru un ērtu aizņemšanās procesu;
 • Caurspīdīgi nosacījumi – mums ir svarīga atklāta komunikācija ar klientu. Tādēļ Creamcredit ir izveidojusi caurspīdīgus, skaidri saprotamus nosacījumus par to, kā noformēt kredītu, kādas ir Jūsu tiesības un pienākumi, kāda ir aizdevuma gada procentu likme, kā tiek noteikts procentu likmes apjoms, vai tiek piemērota komisijas maksa, kā arī visu pārējo svarīgo informāciju par aizdevuma saņemšanu un atmaksu, kas jāzina aizņēmējam. 
 • Uzticams starptautisks zīmols – Creamcredit darbojas kā daļa no “Creamfinance”, sniedzot patēriņa finanšu pakalpojumus septiņās pasaules valstīs, tai skaitā, Latvijas Republikā.
 • Creamcredit ir piešķirta speciālā licence patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai.

Mēs vēlamies palīdzēt

Mūsu mērķis ir Jums palīdzēt. Ja Jums ir kādi jautājumi par piedāvājumiem vai, ja vēlaties, lai izskaidrojam aizdevuma saņemšanas procesu, dodiet mums ziņu.

P – Pk: 08:00-20:00
S – Sv: 10:00-18:00