deco

Aizdevums līdz 10 000€

Jūsu mērķiem pieejams naudas aizdevums internetā. Aizpildiet kalkulatoru un reģistrējieties, lai saņemtu piedāvājumu!

Kredīta Summa
300 €+
AIZDEVUMA TERMIŅŠ
30 mēneši+

* Patēriņa kredīts ir pieejams no 3 līdz 60 mēnešiem ar aizdevumu summu no 100 € līdz 10 000 € un procentu likmi gadā (GPL) – no 7.99% līdz 52.94%. Piemērs: aizdevuma summa – 500 €, termiņš 12 mēneši, patēriņa kredīta komisijas maksa – 64.29 €, mēneša maksājums 47.04€. Kopējā atmaksājamā summa – 564.29€ un GPL – 25.59%, ņemot vērā, ka patēriņa kredīts tiek atmaksāts laikus. Aprēķins ir ilustratīvs, balstīts uz iespējamo zemāko aizdevuma likmi, 1.92% mēnesī. Lūdzu, reģistrējieties un saņemiet personalizētu piedāvājumu. Uzzināt vairāk

MĒNEŠA MAKSĀJUMS
1472.83
×

Aprēķina pamatojums

Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt patēriņa kredīta ikmēneša maksājums.
Patēriņa kredīta iespējamie ikmēneša maksājumi aprēķināti, izmantojot šādus pieņēmumus:

 • kredīta summa – 2 000.00 EUR
 • kredīta termiņš – 12 mēneši
 • Procenti par kredīta lietošanu, mēnesī: 2.08
 • kopējā maksājamā summa – 2 280.95 EUR
 • gada procentu likme (GPL*) – 27.99%

*GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējas izmaksas, ieskaitot aizdevuma procentus, līguma komisiju un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu

Kā pieteikties aizdevumam internetā?

1

Reģistrējieties

Aizpildiet anketu, autorizējieties ar internetbankas starpniecību un saņemiet piedāvājumu

2

Apdomājiet

Piedāvājums būs spēkā 5 dienas, lai Jūs to izvērtētu

3

Parakstiet līgumu

Savā klienta zonā parakstiet līgumu, ja vēlaties piedāvājumu apstiprināt

4

Saņemiet naudas aizdevumu

Naudas līdzekļi tiks pārskaitīti uz Jūsu kontu

Pieteikties

Kas ir nebanku aizdevums?

Nebanku aizdevums fiziskai personai ir finansiāls pakalpojums, kuru piedāvā nebanku aizdevējs Creamcredit.lv. Jūs varat pieteikties kredītam līdz 10 000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 60 mēnešiem.

Atšķirībā no vairākiem banku aizdevumiem, Creamcredit aizdevumu varat noformēt vien pāris minūšu laikā, norādot vēlamo aizdevuma summu, ikmēneša maksājumu apjomu un aizpildot reģistrācijas formu. Pēc tam saņemsiet tieši Jums pielāgotu aizdevuma piedāvājumu. Ja tas Jūs apmierinās, Jums būs jāapstiprina aizdevuma līgums savā klienta profilā.

Vēl viena atšķirība starp nebanku un banku aizdevumiem – nebanku kredīta saņemšanai nav nepieciešams galvotājs vai ķīla, kā tas var būt, ja tiek noformēts kredīts bankā, kas kalpo par nopietnu iemeslu tam, kāpēc izvēlēties tieši nebanku kredītu. Turklāt nav nepieciešams norādīt mērķi, kādam aizdevums bez ķīlas tiks izmantots.

Nosacījumi aizdevuma saņemšanai

Piesakoties Creamcredit.lv aizdevumam privātpersonām, lūdzam pārbaudīt, vai atbilstat nosacījumiem kredīta saņemšanai:

 • Jūs pastāvīgi dzīvojat Latvijas Republikā;
 • Jūsu vecums ir no 20 līdz 70 gadiem;
 • Jums ir aktīvs bankas konts kādā no Latvijas bankām;
 • Jums ir aktīvs tālruņa numurs kādā no Latvijas mobilo operatoru tīkliem;
 • Jums ir oficiāli, regulāri ienākumi, kuru esamību varat apliecināt vajadzības gadījumā iesniedzot dokumentus;
 • Jūsu kredītvēsture ir pozitīva.

Creamcredit.lv atbalsta atbildīgu aizņemšanos, tādēļ pirms piesakāties aizdevumam internetā, rūpīgi pārdomājiet vajadzību pēc finanšu līdzekļiem un iespējas ievērot atmaksas termiņu!

Biežāk uzdotie jautājumi par aizdevumu

(14)
1. Populārākie mērķi, kuriem tiek izmantots aizdevums internetā
icon-close
2. Kādas ir priekšrocības, aizņemoties internetā?
icon-close
 • Pieejamība – mūsdienās aizņēmējiem pieejami dažādi naudas aizdevumi internetā;
 • Iespēja saņemt nepieciešamos finanšu līdzekļus savā kontā, neizejot no mājām;
 • Vienkāršs un ātrs noformēšanas process – mūsdienās aizdevumi internetā ir ļoti viegli un ātri noformējami, lielākoties pietiek ar pieteikuma aizpildīšanu, un pāris minūšu laikā saņemsiet atbildi par to, kāda kredīta summa Jums ir pieejama. Pirms aizņematies, pārliecinieties, ka aizdevējam ir piešķirta licence patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai!
3. Kad aizdevums tiks ieskaitīts bankas kontā?
icon-close

Naudas līdzekļi uz Jūsu reģistrēto bankas kontu tiks pārskaitīti 5. dienā. Bet, ja vēlēsieties, lai nauda tiek pārskaitīta uz Jūsu kontu 15 minūšu laikā, Jums būs iespēja pieteikt ” Ātro pārskaitījumu”, kas ir maksas pakalpojums (lasīt zemāk). Komisijas maksa par “Ātro pārskaitījumu” tiek pievienota pirmajam ikmēneša maksājumam.

4. Vai jāierodas klātienē, lai noslēgtu aizdevuma līgumu?
icon-close

Nē, tas nav nepieciešams, jo pēc tam, kad mūsu speciālisti būs izvērtējuši Jūsu maksātspēju un kredītvēsturi un pieņēmuši pozitīvu lēmumu par to, ka patēriņa kredīts vai cita veida aizdevums tiek piešķirts, Jūs līgumu varēsiet parakstīt elektroniski, savā klienta profilā!

Parakstītajam distances līgumam ir tāds pats tiesiskais spēks kā drukātam un parakstītam dokumentam. Vienmēr rūpīgi izlasiet līguma nosacījumus, tai skaitā Jūsu tiesības un pienākumus!

5. Vai aizdevuma saņemšanai nepieciešama ķīla vai galvotājs?
icon-close

Creamcredit pieejams aizdevums bez ķīlas, un tā saņemšanai nav nepieciešams galvotājs.

6. Vai var saņemt aizdevumu, ja jau ir aizdevums bankā vai kāda cita veida saistības?
icon-close

Izvērtējot katra klienta maksātspēju un kredītvēsturi, tiek ņemtas vērā arī personas esošās kredītsaistības, tai skaitā aizdevumi bankā, nebanku kredīti (kredītlīnijas vai citi) un galvojumi, kā rezultātā tiek noteikta individuāla aizņēmuma likme.

Ja esat laicīgi pildījuši saistību nosacījumus un veikuši maksājumus, kā arī esošās kredītsaistības neveido pārāk lielu daļu no Jūsu ienākumiem, Jums būs iespēja saņemt Creamcredit kredītu.

Aizņemieties atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savu finansiālo stabilitāti arī ilgtermiņā!

7. Kā notiek pieteikšanās Creamcredit aizdevumam?
icon-close
 1. Kalkulatorā norādiet vēlamo aizdevuma summu (no 100 līdz 10 000 eiro). Pēc tam izvēlieties, cik liels būs mēneša maksājums. Mainot summu uz slīdņa, redzēsiet, ka atbilstoši tiek pielāgots arī aizdevuma termiņš (3 – 60 mēneši). Kad tas izdarīts, klikšķiniet uz “Saņemt piedāvājumu”!
 2. Reģistrācijas lapā norādiet savus personas datus, tai skaitā vārdu, uzvārdu, mobilā tālruņa numuru, e-pastu, personas kodu, kādi ir ikmēneša ienākumi, lai mēs varētu izvērtēt Jūsu spēju atmaksāt aizdevumu.
 3. Pēc tam izvēlieties Jums atbilstošākos saziņas veidus ar Creamcredit un apstipriniet datu apstrādes un privātuma politikas nosacījumus.
 4. Tad lūgsim Jūs veikt reģistrācijas apstiprināšanu ar Nordigen verifikācijas sistēmas palīdzību. Tā ļauj drošā un ērtā veidā pārbaudīt Jūsu datus. Pārbaudes process aizņem 5 minūtes. Saskaņā ar Jūsu kredītvēsturi un maksātspēju, dažu minūšu laikā mūsu speciālisti sagatavos tieši Jums pielāgotu aizdevuma piedāvājumu.
 5. Kad būsiet pabeidzis reģistrāciju, un pārskaitījis 0,01 eiro uz kādu no mūsu kontiem, tiks izveidots Jūsu Creamcredit klienta profils, kurā redzēsiet visu nepieciešamo informāciju, kas saistīta ar kredītu, piemēram, kad jāveic ikmēneša maksājums, kā arī citus nosacījumus aizdevuma atmaksai.
 6. Pēc aizdevuma piedāvājuma saņemšanas Jums būs 120 stundas laika, lai izlemtu, vai to izmantot, un sniegtu atbildi Creamcredit. Rūpīgi izlasiet līguma nosacījumus, ņemot vērā tiesības, pienākumus un citu svarīgu informāciju! Rūpīgi pārdomājiet, vai kopējā atmaksājamā summa un mēneša maksājums ir Jums pieņemams, ņemot vērā to, kāda ir aizņēmuma likme gadā. Aizņemieties atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savas iespējas laikus atmaksāt kredītu!
 7. Apstiprinot Creamcredit piedāvājumu, Jums būs nepieciešams veikt aizdevuma līguma parakstīšanu tiešsaistē.
 8. Pēdējais solis – naudas izmaksa jeb saņemšana savā bankas kontā.
 9. Tas, cik ātri pēc pieteikšanās saņemsiet aizdevumu, atkarīgs no tā, vai izvēlaties “Ātro pārskaitījumu”*, un kādu banku izmantojat.
8. Kas ir “ātrais pārskaitījums” un cik tas maksā?
icon-close

“Ātrais pārskaitījums” ir Creamcredit papildu pakalpojums.

Aizdevuma līguma izpildes ietvaros aizņēmējam tiek pārskaitīts aizdevums pirms Aizdevuma līgumā noteiktā 5 dienu naudas izmaksas termiņa, pamatojoties uz brīvprātīgu Aizņēmēja gribas izteikumu un priekšlikumu Aizdevējam piekrist izmaksāt Aizdevumu 15 minūšu laikā, par ko Aizdevējam tiek maksāta papildu maksa (Maksājums par “Ātro pārskaitījumu”).

Vienojoties par pakalpojumu “Ātrais pārskaitījums”, pārskaitījumu saņemsiet Creamcredit darba laika ietvaros 15 minūšu laikā. Starpbanku pārskaitījumi tiek izpildīti 1 darba dienas laikā.

‘’Ātrā pārskaitījuma’’ izcenojums:

 • 100-500 EUR – 11% (no izsniegtās pamatsummas)
 • 501-1000 EUR – 8% (no izsniegtās pamatsummas)
 • 1001-2000 EUR – 40 EUR
 • 2001-5000 EUR – 60 EUR
 • 5001-8000 EUR – 80 EUR
 • 8001-10000 EUR – 100 EUR

“Ātrā pārskaitījuma” maksa tiek piemērota pie pirmā ikmēneša maksājuma.

9. Vai par aizdevuma pieteikumu izskatīšanu un piešķiršanu ir jāmaksā komisijas maksa?
icon-close
 • Mums ir svarīga klientu uzticība, tādēļ esam par atvērtu komunikāciju un detalizētas informācijas sniegšanu attiecībā uz to, kā kredīti var tikt saņemti un atmaksāti.
 • Creamcredit aizdevumiem nav jāsedz papildu komisijas maksa par līguma noformēšanu, kredīta izsniegšanu (ja vien neesat izvēlēties papildu pakapojumu) vai apkalpošanu.
 • Mēs saviem klientiem skaidri norādām visas ar kredītu saistītās procentu likmes – aizdevuma mēneša procentu likme ir no 1,57% līdz 3,60% un tiek noteikta, ņemot vērā Jūsu kredītreitingu. Gada procentu likme GPL ir no 7.99%.
10. Cik ilgā laikā es varu atmaksāt aizdevumu?
icon-close

Piesakoties Creamcredit aizdevumam, klients norāda gan summu, kura viņam nepieciešama, gan arī to, cik liels būs ikmēneša maksājums, savukārt mēs piedāvājam kopējo atmaksas termiņu, kuru varat redzēt un pielāgot, mainot mēneša maksas apjomu (jo lielāks summas apjoms, jo īsāks kopējais atmaksas periods un otrādi). Aizdevuma atmaksas termiņš var būt no 3 līdz 60 mēnešiem.

Aizdevuma atmaksa jāveic saskaņā ar Creamcredit izveidoto grafiku, pārskaitot minēto summu no sava bankas konta. Lūdzam izmantot sekojošus rekvizītus:

 • Saņēmējs: Creamfinance Latvia SIA;
 • Maksājuma mērķis: Jūsu personas kods, Aizdevuma kods, Kredīta atmaksa;

Izvēlieties, uz kuru bankas kontu Jums ir ērtāk veikt maksājumus:

Citadele. LV27PARX0012897210008

Swedbank: LV72HABA0551045203340

Luminor. LV50RIKO0000085014079

11. . Kā uzzināt kredīta atlikumu?
icon-close
 • Lai noskaidrotu to, cik liela patēriņa kredīta summa Jums vēl ir atlikusi atmaksāšanai, Jums jāieiet savā Creamcredit klienta profilā un jāatver sadaļa “Aizdevuma pārskats”, kur ir pieejama kopējā atmaksājamā summa, aizņēmuma likme gadā (gada procentu likme gpl) un cita svarīga informācija.
 • Ja Jums tomēr rodas neskaidrības vai jautājumi par galējo aizdevuma summu vai citām saistītām tēmām, varat sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu info@creamcredit.lv vai zvanot pa tālruni +37127231100 darba dienās no plkst. 8:00 līdz 19.00 un nedēļas nogalē no 10.00 līdz 18.00. Mēs esam šeit, lai Jums palīdzētu!
12. Vai ir iespējams atlikt aizdevuma atmaksas termiņu?
icon-close

Creamcredit.lv ir uzticams aizdevējs, un mēs ņemam vērā, ka aizņēmējam var gadīties situācijas, kuru rezultātā nav iespējams laicīgi atmaksāt aizdevumu internetā.

Ja sastopaties ar šādiem apstākļiem un vēlaties atlikt aizdevuma atmaksas termiņu, lūdzam laicīgi sazināties ar Creamcredit Debitoru nodaļu pa tālruni +371 27231101 darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00, un mūsu saprotošie speciālisti palīdzēs rast risinājumu situācijai, individuāli izskatot Jūsu gadījumu.

Aizņemies atbildīgi, jo maksājumu kavējumu gadījumā var tikt piemēroti nokavējuma procenti!

13. Vai naudas aizdevumu iespējams atmaksāt pirms noteiktā termiņa?
icon-close

Mēs piedāvājam saviem klientiem iespēju daļēji vai pilnībā atmaksāt kredītu pirms noteiktā termiņa.

 • Lai atmaksātu aizdevumu pilnībā, lūdzam ieiet savā Creamcredit klienta profilā un noskaidrot, kāda ir atlikusī kopējā atmaksājamā summa ar uzkrātajiem procentiem, saskaņā ar to, kāda ir Jūsu kredītam noteiktā aizņēmuma likme. Pēc tam pārskaitiet naudu Creamcredit, izmantojot mūsu rekvizītus.
 • Kad maksājums veikts, lūdzam informēt par aizdevuma atmaksu pirms termiņa beigām, rakstot uz e-pastu: info@creamcredit.lv vai zvanot pa tālruni +37127231100 darba dienās no plkst. 8:00 līdz 19.00 un nedēļas nogalē no 10.00 līdz 18.00.
14. Kādēļ izvēlēties Creamcredit.lv?
icon-close

Ja domājat, kāpēc izvēlēties tieši Creamcredit.lv finanšu pakalpojumus, vērts zināt, ka mūsu galvenās priekšrocības ir:

 • Tieši Jums pielāgots kredīts internetā – mēs vēlamies palīdzēt saviem klientiem, tādēļ rūpējamies par to, lai nodrošinātu tieši viņiem piemērotu, individuāli izstrādātu finanšu pakalpojumu piedāvājumu, kā arī ātru un ērtu aizņemšanās procesu;
 • Caurspīdīgi nosacījumi – mums ir svarīga atklāta komunikācija ar klientu. Tādēļ Creamcredit ir izveidojis caurspīdīgus, skaidri saprotamus nosacījumus par to, kā noformēt kredītu, kādas ir Jūsu tiesības un pienākumi, kāda ir kredīta gada procentu likme, kā tiek noteikts procentu likmes apjoms, vai tiek piemērota komisijas maksa, kā arī visu pārējo svarīgo informāciju par aizdevuma saņemšanu un atmaksu, kas jāzina aizņēmējam.
 • Uzticams starptautisks zīmols – Creamcredit darbojas kā daļa no “Creamfinance”, sniedzot patēriņa finanšu pakalpojumus septiņās pasaules valstīs, tai skaitā Latvijas Republikā.
 • Creamcredit ir piešķirta speciālā licence patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai.

Atbildēsim uz Jūsu jautājumiem

Mūsu mērķis ir Jums palīdzēt. Ja Jums ir jautājumi par piedāvājumu vai aizdevuma saņemšanas procesu, sazinieties ar mums!

P – Pk: 08:00-19:00
S – Sv: 10:00-18:00