deco

KREDĪTS MĀJOKĻA REMONTAM

Vai vēlaties veikt nelielu kosmētisko remontu? Vai varbūt nepieciešams veikt lielākus remonta darbus? Aizdevums mājokļa remontam ar procentu likmi no 7,99% gadā!

Kredīta Summa
300 €+
AIZDEVUMA TERMIŅŠ
30 mēneši+

* Patēriņa kredīts mājoklim ir pieejams no 3 līdz 60 mēnešiem ar aizdevumu summu no 100 € līdz 10 000 € un procentu likmi gadā (GPL) – no 7.99% līdz 52.94%. Piemērs: aizdevuma summa – 500 €, termiņš 12 mēneši, patēriņa kredīta komisijas maksa – 64.73 €, mēneša maksājums 47.07 €. Kopējā atmaksājamā summa – 564.73 € un GPL – 25.54%, ņemot vērā, ka patēriņa kredīts tiek atmaksāts laikus. Aprēķins ir ilustratīvs, balstīts uz iespējamo zemāko aizdevuma likmi, 1.57% mēnesī. Lūdzu, reģistrējieties un saņemiet personalizētu piedāvājumu. Uzzināt vairāk

MĒNEŠA MAKSĀJUMS
1472.83
×

APRĒĶINA PAMATOJUMS

KALKULATORA APRĒĶINĀTIE DATI IR INFORMATĪVI, TAČU SNIEDZ PRIEKŠSTATU PAR TO, CIK LIELS VARĒTU BŪT PATĒRIŅA KREDĪTA IKMĒNEŠA MAKSĀJUMS.
PATĒRIŅA KREDĪTA IESPĒJAMIE IKMĒNEŠA MAKSĀJUMI APRĒĶINĀTI, IZMANTOJOT ŠĀDUS PIEŅĒMUMUS:

 • KREDĪTA SUMMA – 2 000.00 EUR
 • KREDĪTA TERMIŅŠ – 12 MĒNEŠI
 • PROCENTI PAR KREDĪTA LIETOŠANU, MĒNESĪ: 2.08
 • KOPĒJĀ MAKSĀJAMĀ SUMMA – 2 280.95 EUR
 • GADA PROCENTU LIKME (GPL*) – 27.99%

*GPL (GADA PROCENTU LIKME) – IR PROCENTOS IZTEIKTAS KREDĪTA KOPĒJAS IZMAKSAS, IESKAITOT AIZDEVUMA PROCENTUS, LĪGUMA KOMISIJU UN CITAS IZMAKSAS, KAS JĀMAKSĀ PAR KREDĪTA PIEŠĶIRŠANU

Kam paredzēts mājokļa kredīts?

Mājokļa remontdarbiem un apkārtnes uzlabošanai

Patēriņa kredītu mājoklim varat izmantot dažādiem mērķiem, lai uzlabotu mājokli vai tā apkārtni.

Ar Creamcredit.lv jauna virtuve, moderns grīdas segums privātmājā vai dzīvoklī, drošs jumts, garāžas, terases, šķūņa vai pagalma un citu zonu uzlabošana — tas viss ir iespējams.

Turklāt papildus remontdarbiem, aizdevums noderēs arī telpu iekārtošanai, tajā skaitā jaunu mēbeļu un interjera elementu iegādei.

Vienkāršs, personalizēts kredīts ar pārredzamu atmaksas grafiku ļaus piepildīt savus sapņus.

Uzticams kredīts mājokļa remontam

Kredīts līdz pat 10 000 EUR

Jūs varat pieteikties kredītam no 100 līdz pat 10 000 EUR.

Procentu likmes gadā no 7.99%

Saņemiet individuālu piedāvājumu, kas balstīts uz Jūsu kredītreitingu.

Nav slēptu maksājumu

Jums nav jāmaksā par līguma noformēšanu, kredīta izsniegšanu vai apkalpošanu. Visas izmaksas Jums būs redzamas un zināmas.

Ietaupiet savu laiku

Pieteikšanās patēriņa kredītam mājoklim pie Creamcredit.lv ir vienkārša un ērta, un aizņem vien dažas minūtes Jūsu laika. Reģistrēšanās un kredīta saņemšanas process notiek attālināti – internetā. 

Saņemiet tieši Jums veidotu piedāvājumu

Katru klientu izvērtējam individuāli, lai sagatavotu personalizētu kredīta piedāvājumu. Varat būt droši – saņemsiet konkurētspējīgu kredīta piedāvājumu.

Apdomājiet piecas dienas

Mēs saprotam, ka naudas lietās jārīkojas pārdomāti. Tādēļ Jums būs 5 dienas izlemt, vai apstiprināt piedāvājumu. 

Tērējiet nepieciešamajam un neatskaitieties

Ja kredītu piešķirsim un Jūs to apstiprināsiet, naudu varēsiet tērēt saviem mērķiem. Jums nebūs jāziņo, kur to tērējat.

Biežāk uzdotie jautājumi par kredītu remontam

(11)

1. Cik lielam kredītam un ar kādu atmaksas termiņu var pieteikties?

icon-close

Creamcredit.lv piedāvā noformēt kredītu remontam summā no 100 eiro. Maksimālā pieejamā kredīta summa, ko var aizņemties, ir 10 000 eiro.

Arī aizdevuma atmaksa pieejama dažādos termiņos, sākot no 3 līdz pat 60 mēnešiem, lai katrs klients varētu pielāgot ikmēneša maksājumu apjomu atbilstoši savām finansiālajām iespējām.

Kad būsiet nosūtījis pieteikumu, mēs to izskatīsim, individuāli izvērtējot Jūsu maksātspēju un kredītvēsturi. Pozitīvas atbildes gadījumā uzzināsiet, kāda aizdevuma summa un atmaksas termiņš Jums šobrīd ir pieejams.

2. Vai par pieteikumu tiks ieturēta komisijas maksa?

icon-close

Piesakoties kredīta saņemšanai remontam, par aizdevuma izsniegšanu un līguma noformēšanu jāmaksā nebūs. Tāpat maksa par kredīta apkalpošanu ir 0% no aizdevuma summas. Mēs rūpējamies par to, lai mūsu klientiem tiktu sniegta skaidra informācija par visām ar kredītu saistītajām izmaksām.

Patēriņa kredīta mēneša procentu likmi nosakām, vadoties pēc Jūsu kredītreitinga. Savukārt aizdevuma Gada procentu likme GPL ir sākot no 7.99% līdz 52.94%.

Par Gada procentu likmi sauc visas kopējās kredīta izmaksas, kas izteiktas procentos. Aprēķinot patēriņa kredīta GPL, vērā tiek ņemta: aizdevuma procentu likme un ikmēneša maksājums, kredīta komisijas maksa, termiņš, uz kādu esat noslēdzis līgumu ar aizdevēju, kā arī citi noformēšanas un konta apkalpošanas izdevumi.

Pirms noformējat patēriņa kredītu vai citu aizdevumu pie jebkura aizdevēja, vienmēr izpētiet tā līgumu un uzziniet GPL!

3. Vai būs nepieciešams ieķīlāt savu īpašumu?

icon-close

Creamcredit kredīts remontam pieejams bez ķīlas. Tāpat, lai pieteiktos šim patēriņa kredītam, nav nepieciešams galvotājs. Aizdevums var tikt izmantots pēc klienta ieskatiem, piemēram, jumta labošanai vai tā nomaiņai, telpu labiekārtošanai, nekustamā īpašuma ārējās fasādes uzlabošanai un citiem darbiem.

Lai arī šai mājokļa remontu aizdevuma saņemšanai nav vajadzīga ne ķīla, ne galvotājs, lūdzam pārliecināties, ka saņemat regulārus un oficiālus (varat apstiprināt ar dokumentiem) ienākumus pietiekamā līmenī, kas ļauj veiksmīgi atmaksāt kredītu!

4. Vai, piesakoties aizdevumam, būs jāveic pirmā iemaksa?

icon-close

Nē, Creamcredit patēriņa kredīts mājokļa remontam ir pieejams bez pirmās iemaksas. Taču lūdzam pievērst uzmanību tam, lai, pirms noslēdzat līgumu, Jūs būtu rūpīgi izvērtējuši savas finansiālās iespējas. Svarīgi, lai Jūs spētu veikt ikmēneša maksājumu ne tikai nākamajā mēnesī, bet visā aizdevuma atmaksas periodā.

5. Kā pieteikties kredītam mājas remontam?

icon-close

Pieteikšanās remonta naudas aizdevumam ir pavisam vienkārša! Atliek tikai izpildīt šos soļus:

  1. Kredīta kalkulatorā norādiet vajadzīgo summu (no 100 līdz 10 000 eiro) un vēlamo kredīta atmaksas termiņš – no 3 līdz 60 mēnešiem.
  2. Spiediet “Saņemt piedāvājumu”, un nokļūsiet lapā, kur būs jānorāda informācija par sevi, tai skaitā personas kods, ienākumu apjoms mēnesī.
  3. Pēc lauciņu aizpildīšanas lūgsim Jūs apstiprināt reģistrāciju ar Nordigen verifikācijas sistēmas palīdzību.
  4. Dažu minūšu laikā izvērtēsim Jūsu pieteikumu un pozitīva lēmuma gadījumā sagatavosim individuāli veidotu kredīta piedāvājumu. Jums būs 5 dienas laika šo piedāvājumu apdomāt.
  5. Ja mūsu finanšu pakalpojuma nosacījumi Jūs apmierinās, ķersimies pie līguma noslēgšanas internetā. Parakstīt līgumu varēsiet attālināti savā klienta profilā.
  6. Tas, cik ātri saņemsiet kredītu, atkarīgs gan no Jūsu bankas, ko izmantojat, gan no tā, vai esat izvēlējies papildu pakapojumu “Ātrais pārskaitījums. Ja esat izvēlējies “Ātro pārskaitījumu”, tad naudas summu saņemsiet mūsu darba laika ietvaros 15 minūšu laikā (šis ir pakalpojums par papildu komisijas maksu. Vairāk par to lasiet šeit). Savukārt, ja neesat izvēlējies papildu pakalpojumu, naudu savā bankas kontā saņemsiet pēc 7 dienām (bez papildu komisijas maksas).

6. Cik ilgā laikā tiek izskatīts kredīta pieteikums?

icon-close

Pēc visas nepieciešamās informācijas saņemšanas Jūsu pieteikuma izskatīšanai mums būs nepieciešamas vien 15 minūtes.

7. Kas nepieciešams, lai kredīts remontam tiktu piešķirts?

icon-close
 • Jūsu pastāvīgajai dzīvesvietai jābūt Latvija;
 • Jums jābūt 20 līdz 70 gadus vecam;
 • Nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām, aktīvs tālruņa numurs un e-pasts;
 • Jums jābūt regulāriem un oficiāliem ienākumiem pietiekamā apjomā;
 • Kredītvēsturei jābūt pozitīva.

8. Vai iespējams saņemt mājokļu aizdevumu, ja nav oficiālu ienākumu?

icon-close

Creamcredit aizdevumi pieejami klientiem ar regulāriem un oficiāliem ienākumiem, kas ļauj veiksmīgi nodrošināt ikmēneša maksājuma segšanu. Gadījumā, ja ienākumiem nebūs pierādījuma dokumentu, patēriņa kredīti remontam un citiem mērķiem tiks atteikti.

9. Kā notiek kredīta atmaksas process?

icon-close

Kad būsiet reģistrējies Creamcredit, Jūsu klienta profilā būs iespējams apskatīt informāciju par to, kā jāatmaksā aizdevums, tai skaitā, kāds ir ikmēneša maksājums un līdz kuram datumam jāveic summas apmaksa.

Noteiktajā termiņā maksājums jāveic, izmantojot Creamcredit rekvizītus:

Saņēmējs: Creamfinance Latvia SIA;

Maksājuma mērķis: Jūsu personas kods, Aizdevuma kods, Kredīta atmaksa;

Izvēlieties, uz kuru bankas kontu Jums ir ērtāk veikt maksājumus:

 • Citadele: LV27PARX0012897210008
 • Swedbank: LV72HABA0551045203340
 • Luminor: LV50RIKO0000085014079

10. Vai aizdevumu var atmaksāt pirms termiņa?

icon-close

Pirms termiņa varat atmaksāt daļu vai pat visu kredīta summu.

Ja vēlaties atmaksāt visu kredītu vienā maksājumā, pārbaudiet kredīta atlikumu un uzkrātos procentus savā Klienta profilā! Pēc tam pārskaitiet naudu uz norādīto Creamcredit kontu (skatīt pie iepriekšējā jautājuma)!

Kad tas izdarīts, nosūtiet e-pastu uz [email protected] vai sazinieties pa tālruni 27231100 un informējiet par kredīta pirmstermiņa atmaksu.

11. Kādēļ izvēlēties Creamcredit.lv?

icon-close

Creamcredit saviem klientiem piedāvā vairākas priekšrocības, tai skaitā:

 • Tieši Jums pielāgotu aizdevuma piedāvājumu (procentu likme atkarīga no Jūsu kredītreitinga);
 • Uzticamu un atklātu sadarbību ar caurspīdīgiem nosacījumiem;
 • Starptautisku un atzītu zīmolu septiņās valstīs;
 • Darbojas ar speciālu licenci patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai.