deco

KREDĪTS MĀJOKĻA REMONTAM

Vai vēlaties veikt nelielu kosmētisko remontu? Vai varbūt nepieciešams veikt lielākus remonta darbus? Ja nepieciešams aizdevums mājokļa remontam, esat īstajā vietā.

Kredīta Summa
300 €+
AIZDEVUMA TERMIŅŠ
30 mēneši+

* Patēriņa kredīts ir pieejams no 3 līdz 60 mēnešiem ar aizdevumu summu no 100 € līdz 10 000 € un procentu likmi gadā (GPL) – no 21.93% līdz 53.95%. Piemērs: aizdevuma summa – 500 €, termiņš 12 mēneši, patēriņa kredīta komisijas maksa – 64.73 €, mēneša maksājums 47.07 €. Kopējā atmaksājamā summa – 564.73 € un GPL – 25.54%, ņemot vērā, ka patēriņa kredīts tiek atmaksāts laikus. Aprēķins ir ilustratīvs, balstīts uz iespējamo zemāko aizdevuma likmi, 1.57% mēnesī. Lūdzu, reģistrējieties un saņemiet personalizētu piedāvājumu. Uzzināt vairāk

MĒNEŠA MAKSĀJUMS
1472.83
×

APRĒĶINA PAMATOJUMS

KALKULATORA APRĒĶINĀTIE DATI IR INFORMATĪVI, TAČU SNIEDZ PRIEKŠSTATU PAR TO, CIK LIELS VARĒTU BŪT PATĒRIŅA KREDĪTA IKMĒNEŠA MAKSĀJUMS.
PATĒRIŅA KREDĪTA IESPĒJAMIE IKMĒNEŠA MAKSĀJUMI APRĒĶINĀTI, IZMANTOJOT ŠĀDUS PIEŅĒMUMUS:

 • KREDĪTA SUMMA – 2 000.00 EUR
 • KREDĪTA TERMIŅŠ – 12 MĒNEŠI
 • PROCENTI PAR KREDĪTA LIETOŠANU, MĒNESĪ: 2.08
 • KOPĒJĀ MAKSĀJAMĀ SUMMA – 2 280.95 EUR
 • GADA PROCENTU LIKME (GPL*) – 27.99%

*GPL (GADA PROCENTU LIKME) – IR PROCENTOS IZTEIKTAS KREDĪTA KOPĒJAS IZMAKSAS, IESKAITOT AIZDEVUMA PROCENTUS, LĪGUMA KOMISIJU UN CITAS IZMAKSAS, KAS JĀMAKSĀ PAR KREDĪTA PIEŠĶIRŠANU

Kam paredzēts mājokļa kredīts?

Mājokļa remontdarbiem un apkārtnes uzlabošanai

Patēriņa kredītu mājoklim varat izmantot dažādiem mērķiem, lai uzlabotu mājokli vai tā apkārtni.

Ar Creamcredit.lv jauna virtuve, moderns grīdas segums privātmājā vai dzīvoklī, drošs jumts, garāžas, terases, šķūņa vai pagalma un citu zonu uzlabošana — tas viss ir iespējams.

Turklāt papildus remontdarbiem, aizdevums noderēs arī telpu iekārtošanai, tajā skaitā jaunu mēbeļu un interjera elementu iegādei.

Vienkāršs, personalizēts kredīts ar pārredzamu atmaksas grafiku ļaus piepildīt savus sapņus.

Uzticams kredīts mājokļa remontam

Individuālas procentu likmes

Mēneša procentu likmes no 1.57%-3.60% balstoties uz Jūsu kredītreitingu (GPL no 21.93%-53.95%)

Lielākās aizdevuma summas kredītiem internetā

No 100 Eur līdz 10 000 Eur. Izvēlieties mēneša maksājumu, mēs piedāvāsim maksājumu termiņu

Bez papildu komisijām

Nav jāmaksā par līguma noformēšanu vai kredīta izsniegšanu. Nav maksas par kredīta apkalpošanu. Nav slēptu maksājumu

APDOMĀJIET PIEDĀVĀJUMU PIECAS DIENAS

Atcerieties, ka tas ir tikai piedāvājums un Jums ir 5 dienas gala lēmuma pieņemšanai! Mēs apzināmies, ka naudas lietās ir jārīkojas pārdomāti, tādēļ Jums tiek dots šis laiks pārdomām, kredīta nepieciešamības izvērtēšanai. Vienlaikus – varat būt pilnībā droši, ka mēs tieši Jums sagatavosim konkurētspējīgāko kredīta piedāvājumu internetā.

15 MINŪTES UN PIEDĀVĀJUMS GATAVS

Jūsu pieteikuma izskatīšanai ir nepieciešamas ne vairāk kā 15 minūtes. Pēc pieteikuma saņemšanas un izvērtēšanas Jūs saņemsiet īpaši Jums sagatavotu kredīta piedāvājumu.

NOSAKIET PATS

Izmantojot vienoto mēneša maksājumu, katra mēneša noteiktā dienā varat veikt nemainīgu maksājumu un skaidri apzināties, kad kredīts būs atmaksāts pilnībā.

JŪSU IZVĒLE

Varat izvēlēties nepieciešamo kredīta apmēru un ikmēneša maksājuma lielumu, lai atmaksa nesagādātu problēmas.

Biežāk uzdotie jautājumi par kredītu remontam

(11)
1. Cik lielam kredītam un ar kādu atmaksas termiņu var pieteikties?
icon-close

Creamcredit.lv piedāvā noformēt kredītu remontam summā no 100 eiro. Maksimālā pieejamā kredīta summa, ko var aizņemties, ir 10 000 eiro.

Arī aizdevuma atmaksa pieejama dažādos termiņos, sākot no 3 līdz pat 60 mēnešiem, lai katrs klients varētu pielāgot ikmēneša maksājumu apjomu atbilstoši savām finansiālajām iespējām.

Kad būsiet nosūtījuši pieteikumu, mēs to izskatīsim, individuāli izvērtējot Jūsu maksātspēju un kredītvēsturi. Pozitīvas atbildes gadījumā uzzināsiet, kāda aizdevuma summa un atmaksas termiņš Jums šobrīd ir pieejams.

2. Vai par pieteikumu tiks ieturēta komisijas maksa?
icon-close

Piesakoties kredīta saņemšanai remontam, par aizdevuma izsniegšanu un līguma noformēšanu jāmaksā nebūs. Tāpat maksa par kredīta apkalpošanu ir 0% no aizdevuma summas. Mēs rūpējamies par to, lai mūsu klientiem tiktu sniegta skaidra informācija par visām ar kredītu saistītajām izmaksām.

Patēriņa kredīta mēneša procentu likme ir no 1,57% līdz 3,69%. To nosakām, vadoties pēc Jūsu kredītreitinga.

Savukārt aizdevuma Gada procentu likme GPL ir sākot no 21,93%. Par Gada procentu likmi sauc visas kopējās kredīta izmaksas, kas izteiktas procentos. Aprēķinot patēriņa kredīta GPL, vērā tiek ņemta: aizdevuma procentu likme un ikmēneša maksājums, kredīta komisijas maksa, termiņš, uz kādu esat noslēguši līgumu ar aizdevēju, kā arī citi noformēšanas un konta apkalpošanas izdevumi. Pirms noformējat patēriņa kredītu vai citu aizdevumu, vienmēr izpētiet tā līgumu un GPL.

3. Vai būs nepieciešams ieķīlāt savu īpašumu?
icon-close

Creamcredit kredīts remontam pieejams bez ķīlas. Tāpat, lai pieteiktos šim patēriņa kredītam, nav nepieciešams galvotājs. Aizdevums var tikt izmantots pēc klienta ieskatiem, piemēram, jumta labošanai vai nomaiņai, telpu labiekārtošanai, nekustamā īpašuma ārējās fasādes uzlabošanai un citiem darbiem.

Lai arī aizdevuma saņemšanai nav vajadzīga ne ķīla, ne galvotājs, lūdzam pārliecināties, ka saņemat regulārus un oficiālus (varat apstiprināt ar dokumentiem) ienākumus pietiekamā līmenī, kas ļauj veiksmīgi atmaksāt kredītu.

4. Vai, piesakoties aizdevumam, būs jāveic pirmā iemaksa?
icon-close

Nē, Creamcredit patēriņa kredīts mājokļa remontam ir pieejams bez pirmās iemaksas. Taču lūdzam pievērst uzmanību tam, lai, pirms noslēdzat līgumu, Jūs būtu rūpīgi izvērtējuši savas finansiālās iespējas. Svarīgi, lai Jūs spētu veikt ikmēneša maksājumu ne tikai nākamajā mēnesī, bet visā aizdevuma atmaksas periodā.

5. Kā pieteikties kredītam mājas remontam?
icon-close

Pieteikšanās remonta naudas aizdevumam ir pavisam vienkārši! Atliek tikai izpildīt šos soļus:

 • Aizdevuma kalkulatorā norādiet summu, kura Jums nepieciešama (100 līdz 10 000 eiro). Tad izvēlieties, kāds būs kredīta atmaksas termiņš (3 līdz 60 mēneši).
 • Tad spiediet “Saņemt piedāvājumu”, un nokļūsiet lapā, kur būs jānorāda informācija par sevi, tai skaitā personas kods, ienākumu apjoms un izmaksas mēnesī.
 • Pēc lauciņu aizpildīšanas lūgsim Jūs apstiprināt reģistrāciju ar Nordigen verifikācijas sistēmas palīdzību.
 • Dažu minūšu laikā izvērtēsim Jūsu pieteikumu un pozitīva lēmuma gadījumā sagatavosim individuāli veidotu kredīta piedāvājumu.
 • Jums būs 5 dienas laika apdomāt piedāvājumu.
 • Ja mūsu finanšu pakalpojuma nosacījumi Jūs apmierinās, ķersimies pie līguma noslēgšanas internetā.
 • Tas, cik ātri saņemsiet kredītu, atkarīgs gan no Jūsu bankas, ko izmantojat, gan no tā, vai esat izvēlējies papildu pakapojumu “Ātrais pārskaitījums. Tas ir Aizdevēja papildu pakalpojums Aizdevuma līguma izpildes ietvaros, izsniedzot jeb pārskaitot Aizņēmējam Aizdevumu pirms Aizdevuma līgumā noteiktā izmaksas termiņa, pamatojoties uz brīvprātīgu Aizņēmēja gribas izteikumu un priekšlikumu izmaksāt Aizdevumu 15 minūšu laikā, par ko tiek maksāts maksājums par “Ātro pārskaitījumu”.Ņemiet vērā, ka, vienojoties par pakalpojumu “Ātrais pārskaitījums”, pārskaitījumu saņemsiet mūsu darba laika ietvaros 15 minūšu laikā. Starpbanku pārskaitījumi izpildās 1 darba dienas laikā.‘’Ātrā pārskaitījuma’’ izcenojums:100-500 EUR – 11% (no izsniegtās pamatsummas)
  501-1000 EUR – 8% (no izsniegtās pamatsummas)
  1001-2000 EUR – 40 EUR
  2001-5000 EUR – 60 EUR
  5001-8000 EUR – 80 EUR
  8001-10000 EUR – 100 EUR“Ātrā pārskaitījuma” maksa tiek piemērota pirmajam ikmēneša maksājumam.
6. Cik ilgā laikā tiek izskatīts pieteikums?
icon-close

Pēc visas nepieciešamās informācijas saņemšanas Jūsu pieteikuma izskatīšanai mums būs nepieciešamas vien 15 minūtes.

7. Kas nepieciešams, lai saņemtu patēriņa kredītu mājokļa remontam?
icon-close
 • Jūsu pastāvīgā dzīvesvieta ir Latvija;
 • Jūs esat vecumā no 20 līdz 70 gadiem;
 • Jums ir aktīvs konts kādā no Latvijas bankām;
 • Jums ir aktīvs tālruņa numurs, kas darbojas kādā no Latvijas mobilajiem tīkliem;
 • Jums ir regulāri un oficiāli ienākumi pietiekamā apjomā;
 • Jūsu kredītvēsture ir pozitīva (laikus veikti agrākie maksājumi, nav kavēti kredīti un citas saistības).
8. Vai iespējams saņemt aizdevumu, ja nav oficiālu ienākumu?
icon-close

Creamcredit aizdevumi pieejami klientiem ar regulāriem un oficiāliem ienākumiem, kas ļauj veiksmīgi nodrošināt ikmēneša maksājuma segšanu. Gadījumā, ja ienākumiem nebūs pierādījuma dokumentu, patēriņa kredīts remontam vai mēbeļu iegādei un citiem mērķiem tiks atteikts.

9. Kā notiek kredīta atmaksas process?
icon-close

Kad būsiet reģistrējušies Creamcredit, Jūsu klienta profilā būs iespējams apskatīt informāciju par to, kā jāatmaksā aizdevums, tai skaitā, kāds ir ikmēneša maksājums un līdz kuram datumam jāveic summas apmaksa.

Noteiktajā termiņā maksājums jāveic, izmantojot Creamcredit rekvizītus:

Saņēmējs: Creamfinance Latvia SIA;

Maksājuma mērķis: Jūsu personas kods, Aizdevuma kods, Kredīta atmaksa;

Izvēlieties, uz kuru bankas kontu Jums ir ērtāk veikt maksājumus:

 • Citadele: LV27PARX0012897210008
 • Swedbank: LV72HABA0551045203340
 • Luminor: LV50RIKO0000085014079
10. Vai aizdevumu var atmaksāt pirms termiņa?
icon-close

Pirms termiņa varat atmaksāt daļu vai pat visu kredīta summu.

Ja vēlaties atmaksāt visu kredītu vienā maksājumā, pārbaudiet kredīta atlikumu un uzkrātos procentus savā Klienta profilā! Pēc tam pārskaitiet naudu uz norādīto Creamcredit kontu!

Kad tas izdarīts, nosūtiet e-pastu uz info@creamcredit.lv vai sazinieties pa tālruni 27231100 un informējiet par kredīta pirmstermiņa atmaksu.

11. Kādēļ izvēlēties Creamcredit.lv?
icon-close

Creamcredit saviem klientiem piedāvā vairākas priekšrocības, tai skaitā:

 • Tieši Jums pielāgots aizdevuma piedāvājums;
 • Uzticama un atklāta sadarbība ar caurspīdīgiem nosacījumiem;
 • Starptautisks un atzīts zīmols septiņās valstīs;
 • Darbojas ar speciālu licenci patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai.