deco

PAR MUMS

Mēs esam pieredzējusi finanšu jomas ekspertu komanda, kas vēlas palīdzēt cilvēkiem. Tāpēc mēs savus piedāvājumus īpaši pielāgojam Jūsu individuālajām vajadzībām un iespējām.

Unikāls patēriņa kredīts

Creamcredit.lv ir patēriņa kredīts, kas būs Jums noderīgs lielāku dzīves mērķu sasniegšanai. Ar ko tas ir unikāls? Aizdevumu līdz 10 tūkstošiem eiro varat saņemt 10 minūšu laikā ērtā interneta mājaslapā. Šāds piedāvājums – tik liela aizdevuma summa internetā – Latvijā ir pieejams pirmo reizi. Mums to ir izdevies ieviest pateicoties ātrdarbīgai kredītrisku novērtēšanas sistēmai un viedo datu analīzei, kas iebūvēta creamcredit.lv mājaslapā.

“Ar Creamcredit.lv sniedzam Jums finanšu stabilitāti maksimāli ērtā veidā ar individuāli pielāgota finanšu risinājuma palīdzību. Creamcredit.lv ir veidots tā, lai Jūs kā klients būtu noteicošajā pozīcijā. Šī ir pilnībā caurspīdīga mājaslapa, jo mēs tajā sakām visu kā ir, jo zinām un ticam – šis ir labākais nebanku patēriņa kredīts Latvijā lielāku dzīves mērķu sasniegšanai. Esmu pārliecināts, ka Jūs novērtēs šī jaunā patēriņa kredīta ērtumu un drošību”,

Matīss Ansviesulis, Creamfinance līdzdibinātājs.

Esam daļa no starptautiskā uzņēmuma

Lepojamies, ka Creamcredit.lv ir daļa no “Creamfinance”, kas ir viens no inovatīvākajiem un straujāk augošajiem patēriņa finanšu pakalpojuma sniedzējiem Eiropā. Uzņēmums dibināts 2012. gadā un ir daļa no “Creamfinance” grupas, kurā ap 400 darbiniekiem apkalpo vairāk nekā 2 miljonus klientus 7 pasaules valstīs – Latvijā, Polijā, Čehijā, Gruzijā, Dānijā, Spānijā un Meksikā.
“Creamfinance” produktu portfelī ietilpst mikroaizdevumi, patēriņa kredīti un kredītlīnijas. Šobrīd uzņēmuma pārstāvētajās valstīs darbojas 13 tiešsaistes kredītu zīmoli: Creamcredit.lv, LadyLoan.lv, CreditOn.lv, CreditOn.cz, CreditAir.cz, LendOn.pl, ExtraPortfel.pl, Efino.pl, CreditOn.ge, LendOn.dk, LendOn.mx, Creditosi.es, Contante.es.
Papildus informāciju par “Creamfinance Latvia” aicinām meklēt www.creamfinance.com.

Creamcredit kvalitātes zīme

Mūsu pakalpojumu kvalitāti apstiprina Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) licence. Tas nozīmē, ka esam stabils uzņēmums, kas ciena Jūsu, t.i. mūsu klientu, tiesības, garantē Jūsu datu drošību un strādā pēc skaidriem un saprotamiem noteikumiem.
Gribam Jums palīdzēt stingri kontrolēt savu finanšu situāciju. Tāpēc vēlamies, lai mūsu piedāvājumi būtu īpaši pielāgoti Jūsu vajadzībām un finansiālajām iespējām. Mēs rūpējamies, lai piedāvājums atbilstu Jūsu gaidām un lai tā atmaksa nesagādātu problēmas.

Ko mēs darām

PIEDĀVĀJAM PERSONALIZĒTUS KREDĪTUS

Balstoties savā pieredzē finanšu jomā, mēs apzināmies, ka piedāvājumam ir jāatbilst katra klienta individuālajai situācijai. Tāpēc mūsu piedāvātais finanšu atbalsts ir pilnībā pielāgots jūsu situācijai un iespējām.

MUMS NAV KO SLĒPT

Mēs zinām, ka nauda Jums nenāk viegli, tāpēc mūsu pakalpojumu izcenojumi ir skaidri un pārredzami un caurspīdīgi katrā solī. Jums vienmēr būs skaidri saprotams, par ko maksājat.

ESAM UZTICAMS PARTNERIS

Mēs apzināmies, ka ikvienam dzīvē var gadīties brīdis, kad nepieciešama palīdzīga roka, un mēs to sniedzam. Mēs vēlamies būt Jūsu partneris finanšu problēmu risināšanā.

MĒS PIEDĀVĀJAM VISĒRTĀKO AIZŅĒMUMA SAŅEMŠANAS PROCESU

Mēs zinām, ka laiks Jums ir svarīgs, jo arī mums tas ir tikpat būtisks. Tāpēc piedāvājam aizdevumu procesu, kurš pilnībā notiek tiešsaistē, vienlaikus tas ir ātrs un drošs.

Mūsu misija

Mēs vēlamies sniegt Jums finanšu stabilitāti maksimāli ērtā veidā ar unikāli pielāgota finanšu risinājuma palīdzību.