deco

PATĒRIŅA KREDĪTS

PROCENTU LIKMES NO 7,99% GADĀ

Patēriņa kredīta kalkulators

Kredīta Summa
300 €+
AIZDEVUMA TERMIŅŠ
30 mēneši+

* Patēriņa kredīts ir pieejams no 3 līdz 60 mēnešiem ar aizdevumu summu no 100 € līdz 10 000 € un procentu likmi gadā (GPL) – no 7.99% līdz 52.94%. Piemērs: aizdevuma summa – 500 €, termiņš 12 mēneši, patēriņa kredīta komisijas maksa – 64.29 €, mēneša maksājums 47.04€. Kopējā atmaksājamā summa – 564.29€ un GPL – 25.59%, ņemot vērā, ka patēriņa kredīts tiek atmaksāts laikus. Aprēķins ir ilustratīvs, balstīts uz iespējamo zemāko aizdevuma likmi, 1.92% mēnesī. Lūdzu, reģistrējieties un saņemiet personalizētu piedāvājumu. Uzzināt vairāk

MĒNEŠA MAKSĀJUMS
1472.83
×

Aprēķina pamatojums

Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt patēriņa kredīta ikmēneša maksājums.
Patēriņa kredīta iespējamie ikmēneša maksājumi aprēķināti, izmantojot šādus pieņēmumus:

 • kredīta summa – 2 000.00 EUR
 • kredīta termiņš – 12 mēneši
 • Procenti par kredīta lietošanu, mēnesī: 2.08
 • kopējā maksājamā summa – 2 280.95 EUR
 • gada procentu likme (GPL*) – 27.99%

*GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējas izmaksas, ieskaitot aizdevuma procentus, līguma komisiju un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu

Piedāvājums Jūsu mērķu īstenošanai

Patēriņa kredīts no 100 līdz 10 000 eiro ar termiņu no 3 līdz 60 mēnešiem.

 • Individuāli veidots piedāvājums
 • Fiksēta procentu likme ar GPL sākot no 7.99% līdz 52.94%
 • Bezmaksas pieteikuma izskatīšana

Mūsu priekšrocības

Pieteikuma izskatīšana 15 min

Ērta naudas saņemšana

Vienādi ikmēneša maksājumi

Elastīgs pirmais atmaksas datums

Kā pieteikties kredītam internetā?

1

Aizpildiet pieteikumu

Reģistrējieties un autorizējieties ar internetbankas starpniecību!

2

Apdomājiet piedāvājumu

Jūsu individuālais kredīta piedāvājums ir spēkā 5 dienas. Šajā laikā to varat izvērtēt.

3

Parakstiet līgumu

Lai apstiprinātu piedāvājumu, savā profilā attālināti parakstiet līgumu!

4

Saņemiet aizdevumu

Saņemiet naudu savā bankas kontā pēc 7 dienām vai 15 minūšu laikā (ar “Ātro pārskaitījumu”* (par papildu komisijas maksu)).

Pieteikties

Nosacījumi patēriņa kredīta saņemšanai

✔ Latvijas Republikas iedzīvotājs ar pastāvīgu dzīvesvietu Latvijā,

✔ Vecumā no 20 līdz 70 gadiem,

✔ Ar aktīvu bankas kontu, tālruņa numuru un e-pasta adresi,

✔  Ar regulāriem, oficiāliem ienākumiem.

Biežāk uzdotie jautājumi par patēriņa kredītu

(15)

1. Kas ir patēriņa kredīts privātpersonām?

icon-close

Patēriņa kredīts ir viens no kredītu veidiem. Pieteikties tam var attālināti – Jums tikai jāaizpilda patēriņa kredīta kalkulators.

Atšķirībā no īstermiņa aizdevuma, patēriņa kredīta atmaksas termiņš ir ilgāks – līdz pat 60 mēnešiem. Otrkārt, arī pieejamā kredīta summa ir lielāka. Treškārt, atšķiras ne tikai pieejamā kredīta summa, atmaksas laiks un procentu likme, bet arī pieteikšanās kārtība un aizdevuma piešķiršanas nosacījumi.

Kreditēšanas tiesības piešķirtas tiem aizdevējiem, kam Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ir izsniedzis licenci, kas apstiprina datu drošību un pakalpojumu kvalitāti. Creamcredit.lv ir PTAC licence.

2. Vai ir nepieciešama ķīla?

icon-close

Nē, patēriņa kredīti ir kredīti bez ķīlas un galvotājiem.

3. Kādēļ izvēlēties patēriņa kredītu?

icon-close

Šim kredītu veidam ir vairākas priekšrocības. Pirmkārt, pieteikties un saņemt patēriņa kredītu ir salīdzinoši vienkārši. Nav nepieciešams kārtot sarežģītas un laikietilpīgas formalitātes. Ja kredīts tiek piešķirts, klients to saņem savā bankas kontā.

Otrkārt, lai saņemtu patēriņu kredītu, nav nepieciešams skaidrot aizdevējam, kādam mērķim naudas līdzekļi tiks izmantoti.

Treškārt, arī kredītu atmaksāt ir vienkārši. Creamcredit.lv piedāvā saprotamus nosacījumus – ikmēneša atmaksājamā summa ir fiksēta, gada procentu likme tiek norādīta līgumā.

4. Kādiem mērķiem var tikt izmantoti naudas kredīti internetā?

icon-close

Šāda tipa kredīti internetā privātpersonām vairāk paredzēti pārdomātu ieceru īstenošanai, kur nepieciešami ievērojamāki finansiālie ieguldījumi. Kredīts ir veids, kā ātrāk iegūt nepieciešamo naudas summu, lai nevajadzētu gaidīt, piemēram, mēnešus vai gadus, līdz izdotos iekrāt.

Mērķi, kam var izmantot kredītu

Kredīts internetā pieejams dažādiem mērķiem. Dažas no populārākajām iecerēm, kas tiek īstenotas ar kredīta starpniecību, ir:

 • Mājas remonts un patēriņa preču iegāde,
 • Automašīnas iegāde vai remonts,
 • Izglītība,
 • Veselības aprūpe.

5. Cik lielai aizdevuma summai var pieteikties un uz kādu termiņu?

icon-close

Creamcredit.lv piedāvā iespēju pieteikties patēriņa kredītam internetā no 100 līdz pat 10 000 eiro. Aizdevums pieejams ar atmaksas termiņu no 3 mēnešiem līdz 5 gadiem.

6. Cik ilgā laikā tiek izskatīts pieteikums?

icon-close

Pēc patēriņa kredīta kalkulatora un reģistrācijas formas aizpildīšanas Jūsu pieteikums tiks izskatīts pāris minūšu – parasti 15 minūšu laikā mūsu darba laika ietvaros.

7. Kā parakstīt līgumu attālināti?

icon-close

Līgums tiek parakstīts klienta profilā kā distances līgums.

Distances līgums ir vienošanās par preces iegādi vai pakalpojuma sniegšanu, kas noslēgta neklātienes apstākļos, piemēram, ar interneta starpniecību. Distances līgums pēc būtības ir saistošs juridisks dokuments, kas var tikt publicēts elektroniski kā mājas lapas sadaļa.

8. Kur var atrast līgumu pēc tam, kad tas ir parakstīts?

icon-close

Pēc līguma parakstīšanas, tas vienmēr būs pieejams Jūsu klienta profilā, pie informācijas par aktīvo aizdevumu. Nepieciešamības gadījumā (pēc pieprasījuma), ir iespejams līgumu izsūtīt arī e-pastā.

9. Kad saņemšu naudu savā bankas kontā?

icon-close

Ja kredīta pieteikums tiks apstiprināts, naudu savā bankas kontā saņemsiet pēc 7 dienām vai, ja izvēlaties “Ātro pārskaitījumu” – 15 minūšu laikā*.

*“Ātrais pārskaitījums” ir Aizdevēja papildu pakalpojums. Aizdevuma līguma izpildes ietvaros, izsniedzot (pārskaitot) Aizņēmējam Aizdevumu pirms līgumā noteiktā 7 dienu izmaksas termiņa, pamatojoties uz brīvprātīgu Aizņēmēja gribas izteikumu un priekšlikumu Aizdevējam piekrist izmaksāt Kredītu 15 minūšu laikā, par ko tiek maksāta Aizdevējam papildus maksa (Maksājums par “Ātro pārskaitījumu”).

Lūdzam ņemt vērā, ka, vienojoties par pakalpojumu “Ātrais pārskaitījums”, pārskaitījumu saņemsiet mūsu darba laika ietvaros 15 minūšu laikā. Starpbanku pārskaitījumi izpildās 1 darba dienas laikā.

 

‘’Ātrā pārskaitījuma’’ izcenojums:

 • 100-500 EUR – 15% (no izsniegtās pamatsummas)
 • 501-1000 EUR – 10% (no izsniegtās pamatsummas)
 • 1001-2000 EUR – 8% (no izsniegtās pamatsummas)
 • 2001-3000 EUR – 7% (no izsniegtās pamatsummas)
 • 3001-4000 EUR – 6% (no izsniegtās pamatsummas)
 • 4001-5000 EUR – 5% (no izsniegtās pamatsummas)
 • 5001-6000 EUR – 4% (no izsniegtās pamatsummas)
 • 6001-10000 EUR – 3% (no izsniegtās pamatsummas)

“Ātrā pārskaitījuma” maksa tiek sadalīta uz pirmajiem 12 mēnešiem, savukārt, ja termiņš ir īsāks par 12 mēnešiem, tad – līdz grafikā noteiktajam maksājumam.

10.Kāda nozīme ir labai kredītvēsturei?

icon-close

Izvērtējot atbilstību kredīta piešķiršanai, Creamcredit ņems vērā to, kādi ir Jūsu ikmēneša ienākumi un kredītvēsture. Ienākumi kalpo kā garantija, ka kredīta summa tiks veiksmīgi atmaksāta.

Savukārt negatīvas kredītvēstures gadījumā aizdevējs patur tiesības patēriņa kredītu Jums nepiešķirt. Vērtējot kredītņēmēja iespējas atmaksāt aizdevumu, tiek ņemts vērā arī tas, vai persona ir galvotājs kādam citam kredītam.

Aicinām Jūs būt atbildīgam un, pirms parakstīt aizdevuma līgumu, izvērtēt, vai Jūsu ienākumi ir pietiekami, lai segtu visus ar kredītu saistītos izdevumus.

11. Kādi maksājumi veido kopējo atmaksājamo kredīta summu?

icon-close

Kopējā summa, kas jāmaksā par kredīta izmantošanu, sastāv no kredīta pamatsumma un procentu likmes.

Creamcredit.lv iestājas par atvērtu komunikāciju un rūpējas par klientu informētību. Esam izveidojuši skaidri saprotamus kredīta saņemšanas nosacījumus – tiek norādīta gan precīza procentu likme, gan citas izmaksas.

Creamcredit.lv patēriņa kredīta gada procentu likme (GPL) ir sākot no 7.99%. GPL ir kopējās kredīta izmaksas, kas izteiktas procentos, un to veido aizņēmuma likme.

Izvērtējot kredītu piedāvājumu, ir jāpievērš uzmanība tieši GPL, jo tieši tā ietekmē ne vien ikmēneša maksājuma apmēru, bet arī to, kāda būs kopējā atmaksājamā summa.

12. Kā tiek aprēķināta gada procentu likme?

icon-close

Procentu likme katram klientam tiek aprēķināta individuāli, balstoties uz klienta maksātspēju. Tiek apkopoti klienta dati par ienākumu, izdevumu apmēru un kredītvēsturi.

13. Kā notiek patēriņa kredīta atmaksas process?

icon-close

Kredīta summa tiek sadalīta pa mēnešiem – šī ikmēneša maksa atkarīga no izvēlētā atmaksas termiņa.

Lai atmaksātu kredītu, Jums katru mēnesi jāveic pārskaitījums, izmantojot sekojošus rekvizītus:

Saņēmējs: Creamfinance Latvia SIA

Maksājuma mērķī jānorāda: Jūsu personas kods, Aizdevuma kods, Kredīta maksa.

Pārskaitījumu varat veikt uz kādu no šiem Creamcredit kontiem:

 • LV27PARX0012897210008
 • Swedbank: LV72HABA0551045203340
 • Luminor: LV50RIKO0000085014079

14. Vai iespējams atlikt vai pagarināt kredīta ikmēneša maksājuma atmaksas termiņu?

icon-close

Kad patēriņa kredīts online Jums būs piešķirts, savā Creamcredit klienta profila sadaļā “Aizdevuma pārskats” redzēsiet savu kredīta atmaksas grafiku, kurā būs norādīta ikmēneša maksājuma summa un datums, līdz kuram Jums katru mēnesi jāveic maksājums.

Mēs apzināmies, ka pēkšņi var rasties apstākļi, kuru dēļ varat nebūt spējīgs atmaksāt kredītu līdz noteiktajam datumam. Šādās situācijās Jums jāsazinās ar Creamcredit, lai vienotos par abām pusēm pieņemamu risinājumu. Tādā gadījumā individuāli tiek noteikts jaunais kredīta atmaksas termiņš, pārskatīta procentu likme un veiktas citas nepieciešamās korekcijas.

15. Vai var apmaksāt kredītu pirms termiņa?

icon-close

Ikviens klients var atmaksāt kredītu pirms termiņa – visu vai arī daļu no kredīta summas, tādā veidā samazinot arī komisijas maksu.

Ja vēlaties atmaksāt lielāku summu, nekā to paredz ikmēneša maksājums, savā profilā pārbaudiet, kāda ir atlikusī summa un aktuālā procentu likme. Kopējo summu pārskaitiet uz kādu no iepriekš norādītajiem Creamcredit konta numuriem.

Kad pārskaitījums veikts, nosūtiet e-pastu uz adresi [email protected] un informējiet mūs, ka esat veicis patēriņa kredīta atmaksu pirms termiņa.

Mēs esam Jūsu tuvumā

Ja Jums radušies jautājumi, sazinieties ar mums!

P – Pk: 08:00-19:00
S – Sv: 10:00-18:00
Svētku dienas: 10:00-18:00