PATĒRIŅA KREDĪTS JŪSU MĒRĶIEM

Patēriņa kredīta kalkulators
Kredīta Summa
300 €+
AIZDEVUMA TERMIŅŠ
30 mēneši+
MĒNEŠA MAKSĀJUMS
405
Saņemt piedāvājumu!

* Patēriņa kredīts ir pieejams no 3 līdz 60 mēnešiem ar aizdevumu summu no 100 € līdz 10 000 € un procentu likmi gadā (GPL) – no 21.93% līdz 53.95%. Piemērs: aizdevuma summa – 500 €, termiņš 12 mēneši, patēriņa kredīta komisijas maksa – 64.73 €, mēneša maksājums 47.07 €. Kopējā atmaksājamā summa – 564.73 € un GPL – 25.54%, ņemot vērā, ka patēriņa kredīts tiek atmaksāts laikus. Aprēķins ir ilustratīvs, balstīts uz iespējamo zemāko aizdevuma likmi, 1.57% mēnesī. Lūdzu, reģistrējieties un saņemiet personalizētu piedāvājumu. Uzzināt vairāk

×

Aprēķina pamatojums

Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt patēriņa kredīta ikmēneša maksājums.
Patēriņa kredīta iespējamie ikmēneša maksājumi aprēķināti, izmantojot šādus pieņēmumus:

 • kredīta summa – 2 000.00 EUR
 • kredīta termiņš – 12 mēneši
 • Procenti par kredīta lietošanu, mēnesī: 2.08
 • kopējā maksājamā summa – 2 280.95 EUR
 • gada procentu likme (GPL*) – 27.99%

*GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējas izmaksas, ieskaitot aizdevuma procentus, līguma komisiju un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu

Naudas kredīts internetā līdz 10 000 eiro

Patēriņa kredīts no 100 līdz pat 10 000 eiro Jūsu mērķiem. Aizpildiet kalkulatoru un piesakieties!

INDIVIDUĀLS PIEDĀVĀJUMS

Mēneša procentu likmes tiek aprēķinātas individuāli, balstoties uz Jūsu kredītreitingu

IESPĒJA AIZŅEMTIES NEPIECIEŠAMO SUMMU

Naudas aizdevums no 100 Eiro līdz 10 000 eiro

ĒRTA NAUDAS SAŅEMŠANA SAVĀ BANKAS KONTĀ

Ja Jums tiks piešķirts kredīts, naudu bankas kontā saņemsiet 5.dienā pēc pieteikšanās un aizdevuma apstiprināšanas BEZ PAPILDU KOMISIJAS MAKSAS. Iespējams pieteikties “Ātrajam pārskaitījumam” par papildu komisijas maksu.

Kā pieteikties patēriņa kredītam?

1

Saņemiet piedāvājumu

Reģistrējieties un autorizējieties ar internetbankas starpniecību un saņemiet savu piedāvājumu

2

Apdomājiet piedāvājumu

Piedāvājums ir spēkā 5 dienas, lai Jūs varētu to izvērtēt

3

Parakstiet līgumu

Ja vēlaties apstiprināt piedāvājumu, savā klienta zonā parakstiet līgumu

4

Saņemiet aizdevumu

Naudas līdzekļi tiks pārskaitīti uz Jūsu kontu

Pieteikties

Biežāk uzdotie jautājumi par patēriņa kredītu

(8)
1. Kas ir patēriņa kredīts?
icon-close

Patēriņa kredīts ir viens no aizdevuma veidiem, ko piedāvā gan banku, gan nebanku aizdevēji. Šāda veida kredītam tiek aprēķināta maksa par tā izmantošanu, taču tas var noderēt dažādās dzīves situācijās, kad nepieciešamas lielākas naudas summas.

Starp patēriņa kredītiem un īstermiņa aizdevumiem pastāv vairākas atšķirības. Pirmkārt, patēriņa kredīta atmaksas termiņš ir ilgāks – līdz pat 60 mēnešiem. Otrkārt, arī pieejamās aizdevuma summas ir lielākas – līdz 10 000 eiro. Treškārt, atšķiras ne tikai pieejamā aizdevuma summa, atmaksas laiks un procentu likme, bet arī pieteikšanās kārtība un aizdevuma piešķiršanas nosacījumi.

Neatkarīgi no tā, kredīts tiek noformēts bankā vai ar interneta starpniecību, aizdevuma saņemšanai nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, kā arī nav jānorāda, kādam mērķim naudas summa tiks izmantota. Taču, lai saņemtu aizdevumu, kredītņēmējam ir jābūt ar regulāriem, oficiāliem ienākumiem. Tāpat pie aizdevuma noformēšanas tiks pārbaudīta Jūsu kredītvēsture.

Kreditēšanas tiesības piešķirtas tiem aizdevējiem, kam Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ir izsniedzis licenci, kas apstiprina datu drošību un pakalpojumu kvalitāti.

Ja aktuāls naudas kredīts internetā, ieskatieties Creamcredit piedāvājumā.

Pieteikšanās kredītam notiek Creamcredit.lv mājaslapā. Pirms aizdevuma noformēšanas Jums jāreģistrējas un jāautorizējas, ielogojoties savā internetbankā. Pēc īsa brīža saņemsiet individualizētu piedāvājumu ar Jums pieejamo summu, procentu likmi un atmaksas termiņu.

Pirms līguma noslēgšanas svarīgi uzzināt, kāda ir gada procentu likme, mēneša maksājums, noformēšanas maksa un citas svarīgas detaļas. Ja lēmums būs pozitīvs, aizdevuma līgumu varēsiet parakstīt internetā.

2. Cik liela aizdevuma summa pieejama jauniem un esošiem klientiem? Kāds ir patēriņa kredīta izniegšanas termiņš?
icon-close

Creamcredit.lv piedāvā iespēju pieteikties kredītam internetā no 100 līdz pat 10 000 eiro. Savukārt pieejamais atmaksas termiņš ir no 3 mēnešiem līdz 5 gadiem. Tas nozīmē, ka, atkarībā no tā, kāda ir nepieciešamā summa un Jūsu iespējas, patēriņa kredītu varat paņemt uz jebkuru sev ērtu laika posmu.

Klientu ērtībām Creamcredit.lv veido personalizētus piedāvājumus katram, kurš piesakās patēriņa kredītam un atbilst aizņemšanās nosacījumiem. Tas ietver arī individuāli sastādītu līgumu, pieejamās summas un atmaksas termiņa noteikšanu. Izvērtējot Jūsu ienākumu apjomu un kredītvēsturi, saņemsiet informāciju par to, kāda summa Jums tiek piešķirta, kāds ir noteiktais termiņš.

Tā kā patēriņa kredīts tiek izsniegts uz ilgāku laiku, piedāvājot lielāku aizdevuma summu, par tā izmantošanu tiek aprēķināta komisijas maksa. Tas nozīmē, ka kopējā atmaksājamā summa būs lielāka, nekā aizdevuma pamatsumma. Arī GPL (gada procentu likme) ir atšķirīga, nekā citu kredītu gadījumā.

Aizņemoties atkārtoti, pieejamo patēriņa kredīta summu iespējams palielināt.

3. Kādi ir nosacījumi, lai saņemtu patēriņa kredītu?
icon-close

Pirms noformējiet patēriņa kredītu pie Creamcredit, iesakām pārliecināties, ka atbilstat sekojošiem aizdevuma saņemšanas nosacījumiem.

Lai varētu aizņemties:

 • Jums ir jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam;
 • Jūsu vecumam jābūt no 20 līdz 70 gadiem;
 • Jūsu pastāvīgajai dzīvesvietai jābūt Latvijā;
 • Jums ir vajadzīgs aktīvs bankas konts kādā no Latvijas komercbankām,
 • Jums ir jābūt oficiāliem ienākumiem, kas tiek reģistrēti Latvijā vai tiek saņemti uz Latvijas bankas kontu,
 • Jums ir nepieciešams aktīvs tālruņa numurs kādā no Latvijas mobilo operatoru tīkliem;
 • Jums ir jābūt regulāriem, oficiāliem ienākumiem;
 • Jums ir vajadzīga aktīva e-pasta adrese saziņai ar aizdevēju.

Izvērtējot atbilstību aizdevuma piešķiršanai, Creamcredit ņems vērā, kādi ir Jūsu ienākumi un kredītvēsture. Ienākumi kalpo kā garantija, ka aizdevuma summa tiks veiksmīgi atmaksāta. Savukārt negatīvas kredītvēstures gadījumā aizdevējs patur tiesības patēriņa kredītu Jums nepiešķirt. Vērtējot kredītņēmēja iespējas atmaksāt aizdevumu, tiek ņemts vērā arī tas, vai persona ir galvotājs kādam citam kredītam.

Aicinām Jūs būt atbildīgiem un pirms parakstīt aizdevuma līgumu, izvērtēt, vai Jūsu ienākumi ir pietiekami, lai segtu visus ar aizdevumu saistītos izdevumus.

4. Ar kādiem papildu maksājumiem jārēķinās, piesakoties patēriņa kredītam?
icon-close

Kopējā summa, kas jāsamaksā par kredīta izmantošanu, sastāv no vairākiem komponentiem – to veido aizdevuma pamatsumma, procentu likme, kreditēšanas maksa, kā arī komisijas maksa. Lai vēlāk nerastos pārsteigumi, vienmēr, pirms tiek noformēts kredīta pieteikums, uzziniet, kāda precīzi būs atmaksājamā summa, gada procentu likme, noformēšanas maksa un citi izdevumi, ko paredz aizdevuma līgums.

Creamcredit iestājas par atvērtu komunikāciju un rūpējas par klientu informētību. Esam izveidojuši skaidri saprotamus kredīta saņemšanas nosacījumus – tiek norādīta gan precīza procentu likme, gan citas izmaksas.

Creamcredit kredīta GPL ir sākot no 21.93%. GPL ir kopējās kredīta izmaksas, kas izteiktas procentos un tās veido:

Pakalpojuma noformēšanas maksa – 0,50 € mēnesī;

Administrācijas maksa – šī likme ir 0,5% no ikmēneša pamatsummas maksājuma + 0,35 € mēnesī;

Aizņēmuma likme – mēneša procentu likmes ir no 1.57% līdz 3.60%.

Izvērtējot aizdevuma piedāvājumu, ir jāpievērš uzmanība tieši GPL, jo tieši tā ietekmē ne vien ikmēneša maksājuma apmēru, bet arī to, kāda būs kopējā atmaksājamā summa.

5. Kādiem mērķiem paredzēts patēriņa kredīts?
icon-close

Ņemot vērā, ka patēriņa kredīts tiek izsniegts uz lielāku termiņu, piemēram, 6 mēnešiem, kā arī pieejamais kredītlimits ir lielāks nekā citiem aizdevumiem, atšķiras mērķi, kādiem šie finanšu līdzekļi parasti tiek izmantoti. Kopumā šāda tipa aizdevumi paredzēti lielāku, pārdomātu ieceru īstenošanai, kur nepieciešami ievērojamāki finansiālie ieguldījumi.

Ja kopējā summa, kas vajadzīga plāna īstenošanai ir salīdzinoši liela, daudzi izvēlas aizņemties kredītu bez ķīlas – tādā veidā visa nepieciešamā naudas summa pieejama uzreiz, nevis, piemēram, pēc 6 mēnešiem, kad būtu izdevies sakrāt vajadzīgo. Lai saņemtu aizdevumu online, nav jākārto laikietilpīgas un sarežģītas formalitātes, dažkārt netiek prasīta arī nekāda noformēšanas maksa. Pēc kredīta saņemšanas jāveic ikmēneša maksājumus, kā apmērs atkarīgs no tā, kāda ir kredīta summa, gada procentu likme GPL, kā arī termiņš, kādā plānots atmaksāt aizdevumu.

Kredītus noformē dažādiem mērķiem. Dažas no populārākajām iecerēm, kas tiek īstenotas ar kredīta starpniecību, ir:

 • Mājas remonts un patēriņa preču iegāde – ja maksa par šī plāna īstenošanu šķiet Jūsu šī brīža iespējām pārāk augsta, Creamcredit aizdevums noderēs, lai piepildītu Jūsu sapni par pārmaiņām – gan mazām, gan lielām;
 • Automašīnas iegāde vai remonts – Auto mūsdienās nav greznība, tā ir nepieciešamība. Personalizēts kredīta piedāvājums pie Creamcredit ļaus Jums iegādāties Jums nepieciešamo transporta līdzekli, kā arī uzturēt to labā tehniskā stāvoklī, lai nekas netraucētu doties ceļā;
 • Izglītība – Ja maksa par mācībām ir salīdzinoši augsta, noderīgs var būt aizdevums. Jums vairs nav jāatliek izglītības ieguve uz vairākiem gadiem – īstenojiet to tagad, jo tam nepieciešamā summa var būt Jūsu rīcībā jau pavisam drīz, bet atmaksāt to varēsiet vēlāk;
 • Veselības aprūpe – stress un steidzīgais ikdienas ritms liek mums atstāt rūpes par veselību otrajā plānā, turklāt maksa par veselības aprūpi nereti izmaksā diezgan daudz. Kredīti var noderēt arī, lai parūpētos par sevi tad, kad tas ir visvairāk nepieciešams.
6. Cik ilgā laikā tiks izskatīts pieteikums patēriņa kredītam un cik ilgā laikā klients saņem naudu savā bankas kontā?
icon-close

Naudas jautājumos katrai minūtei ir nozīme. Tādēļ aizdevuma izsniegšanas procesu saviem klientiem nodrošinām online. Pēc kredīta noformēšanas tiešsaistē, uz Jūsu norādīto konta numuru tiks pārskaitīta aizdevuma summa. Tātad – lai parakstītu līgumu un saņemtu aizdevumu, uz kredītiestādi doties nav vajadzīgs.

Kredīti internetā ir salīdzinoši vienkārši noformējami. Iepazīstieties ar pieejamo informāciju par kredītu, tostarp – līguma nosacījumiem, kas ietver tādus svarīgus elementus kā gada procentu likme un komisijas maksas par aizdevuma noformēšanu. Izmantojiet slīdni, lai norādītu summu, kādu gribat saņemt, un vēlamo ikmēneša maksājuma apjomu. Pēc tam aizpildiet reģistrācijas lauciņus.

Kad tas pabeigts, reģistrācija būs jāapstiprina – tas vajadzīgs, lai kredītdevējs pārliecinātos par norādīto datu atbilstību, kā arī uzzinātu kredītņēmēja konta numuru. Pāris minūšu laikā saņemsiet individuālu patēriņa kredīta piedāvājumu. Lai to izskatītu un pārdomātu savu lēmumu, Jums būs 5 dienas.

Tas, cik ātri pēc noformēšanas varēsiet saņemt kredītu, ir atkarīgs no tā, vai izvēlaties “Ātro pārskaitījumu”, un kādu banku izmantojat.
“Ātrais pārskaitījums” ir Aizdevēja papildu pakalpojums. Aizdevuma līguma izpildes ietvaros, izsniedzot (pārskaitot) Aizņēmējam Aizdevumu pirms Aizdevuma līgumā noteiktā 5 dienu izmaksas termiņa, pamatojoties uz brīvprātīgu Aizņēmēja gribas izteikumu un priekšlikumu Aizdevējam piekrist izmaksāt Aizdevumu 15 minūšu laikā, par ko tiek maksāta Aizdevejam papildus maksa (Maksājums par “Ātro pārskaitījumu”).

Lūdzam ņemt vērā, ka, vienojoties par pakalpojumu “Ātrais pārskaitījums”, pārskaitījumu saņemsiet mūsu darba laika ietvaros 15 minūšu laikā. Starpbanku pārskaitījumi izpildās 1 darba dienas laikā.

‘’Ātrā pārskaitījuma’’ izcenojums:

100-500 EUR – 11% (no izsniegtās pamatsummas)
501-1000 EUR – 8% (no izsniegtās pamatsummas)
1001-2000 EUR – 40 EUR
2001-5000 EUR – 60 EUR
5001-8000 EUR – 80 EUR
8001-10000 EUR – 100 EUR

“Ātrā pārskaitījuma” maksa tiek piemērota pie pirmā ikmēneša maksājuma.

7. Vai ir iespējams atlikt vai pagarināt kredīta ikmēneša maksājuma atmaksas termiņu?
icon-close

Kad aizdevums Jums būs piešķirts, savā Creamcredit klienta konta sadaļā “Aizdevuma pārskats” varēsiet redzēt patēriņa kredīta atmaksas grafiku, kurā būs norādītas gan ikmēneša maksājuma summa, gan arī datums, līdz kuram Jums katru mēnesi jāveic maksājums.

Mēs apzināmies, ka pēkšņi var rasties apstākļi, kuru dēļ Jūs neesat spējīgi atmaksāt kredītu līdz noteiktajam datumam. Šādās situācijās Jums jāsazinās ar Creamcredit, lai vienotos par abām pusēm pieņemamu risinājumu – tādā gadījumā individuāli tiek noteikts jaunais aizdevuma atmaksas termiņš, pārskatīta procentu likme un veiktas citas nepieciešamās korekcijas.

8. Kā notiek patēriņa kredīta atmaksas process?
icon-close

Kredīta summa tiek sadalīta pa mēnešiem – saskaņā ar izvēlēto termiņu. Jums katru mēnesi jāveic pārskaitījums, izmantojot sekojošus rekvizītus:

Saņēmējs: Creamfinance Latvia SIA

Maksājuma mērķī jānorāda: Jūsu personas kods, Aizdevuma kods, Kredīta maksa.

Pārskaitījumu varat veikt uz kādu no šiem Creamcredit kontiem:

 • Citadele. LV27PARX0012897210008
 • Swedbank: LV72HABA0551045203340
 • Luminor: LV50RIKO0000085014079

Ikviens klients var atmaksāt kredītu pirms termiņa – vai nu visu, vai arī daļu no aizdevuma summas, tādā veidā samazinot arī komisijas maksu. Ja vēlaties atmaksāt lielāku summu, kā to paredz ikmēneša maksājums, savā profilā pārbaudiet, kāda ir atlikusī summa un aktuālā procentu likme. Kopējo summu pārskaitiet uz kādu no iepriekš norādītajiem Creamcredit konta numuriem.

Kad pārskaitījums veikts, nosūtiet e-pastu uz adresi info@creamcredit.lv un informējiet uzņēmumu, ka esat veikuši aizdevuma atmaksu pirms termiņa.

Esam, lai Jums palīdzētu

Sazinieties ar mums, ja Jums radušies jautājumi par piedāvājumu, vai vēlaties, lai izskaidrojam pieteikšanās procesu!

P – Pk: 08:00-20:00
S – Sv: 10:00-18:00
Svētku dienas: 10:00-18:00