deco

Patēriņa kredīts

Kādas ir Jūsu finansiālās vajadzības?

Kredīta Summa
13 000
AIZDEVUMA TERMIŅŠ
19 mēneši

* Patēriņa kredīts ir pieejams no 3 līdz 60 mēnešiem ar aizdevumu summu no 100 € līdz 10 000 € un procentu likmi gadā (GPL) – no 21.93% līdz 53.95%. Piemērs: aizdevuma summa – 500 €, termiņš 12 mēneši, patēriņa kredīta komisijas maksa – 64.73 €, mēneša maksājums 47.07 €. Kopējā atmaksājamā summa – 564.73 € un GPL – 25.54%, ņemot vērā, ka patēriņa kredīts tiek atmaksāts laikus. Aprēķins ir ilustratīvs, balstīts uz iespējamo zemāko aizdevuma likmi, 1.57% mēnesī. Lūdzu, reģistrējieties un saņemiet personalizētu piedāvājumu. Uzzināt vairāk

MĒNEŠA MAKSĀJUMS
1472.83
×

Aprēķina pamatojums

Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt patēriņa kredīta ikmēneša maksājums.
Patēriņa kredīta iespējamie ikmēneša maksājumi aprēķināti, izmantojot šādus pieņēmumus:

 • kredīta summa – 2 000.00 EUR
 • kredīta termiņš – 12 mēneši
 • Procenti par kredīta lietošanu, mēnesī: 2.08
 • kopējā maksājamā summa – 2 280.95 EUR
 • gada procentu likme (GPL*) – 27.99%

*GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējas izmaksas, ieskaitot aizdevuma procentus, līguma komisiju un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu

Biežāk uzdotie jautājumi par patēriņa kredītu

(8)
1. Kas ir patēriņa kredīts?
icon-close

Patēriņa kredīts ir viens no aizdevuma veidiem, ko piedāvā gan banku, gan nebanku aizdevēji. Šim kredītam tiek aprēķināta maksa par tā izmantošanu (likme atkarīga no aizdevēja nosacījumiem), taču tas var noderēt dažādās dzīves situācijās, kad nepieciešamas lielākas naudas summas.

Starp patēriņa kredītiem un īstermiņa aizdevumiem pastāv vairākas atšķirības. Pirmkārt, patēriņa kredīta atmaksas termiņš ir ilgāks – līdz pat 60 mēnešiem. Otrkārt, arī pieejamās aizdevuma summas ir lielākas – līdz 10 000 eiro. Treškārt, atšķiras ne tikai pieejamā kredīta summa, termiņš un procentu likme, bet arī pieteikšanās kārtība un aizdevuma piešķiršanas nosacījumi.

Neatkarīgi no tā, aizdevumu noformējat bankā vai pie nebanku kredītdevēja, aizdevuma saņemšanai nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, kā arī nav jānorāda, kādam mērķim naudas summa tiks izmantota. Taču, lai saņemtu aizdevumu, kredītņēmējam ir jābūt ar regulāriem, oficiāliem ienākumiem. Tāpat pie aizdevuma noformēšanas tiks pārbaudīta Jūsu kredītvēsture. 

Tiesības izsniegt patēriņa kredītu piešķirtas tiem aizdevējiem, kam Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ir piešķīris licenci, kas apstiprina datu drošību un pakalpojumu kvalitāti attiecīgajā kredītiestādē. 

Pieteikšanās kredītam notiek Creamcredit.lv mājaslapā. Pirms aizdevuma noformēšanas Jums jāreģistrējas un jāautorizējas, ielogojoties savā internetbankā. Pēc īsa brīža saņemsiet individualizētu piedāvājumu ar Jums pieejamo patēriņa kredīta summu, procentu likmi un atmaksas termiņu. Svarīgi arī iepazīties ar aizdevuma līgumu, lai uzzinātu, kāda ir gada procentu likme, ikmēneša maksājums, noformēšanas maksa un citas svarīgas detaļas. Ja lēmums būs pozitīvs, kredīta līgumu varēsiet parakstīt internetā. Neilgi pēc tam naudas līdzekļi tiks ieskaitīti Jūsu bankas kontā.

2. Cik liela patēriņa kredīta summa pieejama jauniem un esošiem klientiem? Kāds ir patēriņa kredīta izniegšanas termiņš?
icon-close

Creamcredit piedāvā iespēju pieteikties kredītam internetā no 100 līdz pat 10 000 eiro. Savukārt pieejamais atmaksas termiņš ir no 3 mēnešiem līdz 5 gadiem. Tas nozīmē, ka atkarībā no tā, kāda ir nepieciešamā kredīta summa un Jūsu iespējas, aizdevumu varat paņemt uz jebkuru sev ērtu laika posmu, piemēram, 3 vai 6 mēnešiem. 

Klientu ērtībām Creamcredit veido personalizētus piedāvājumus katram, kurš piesakās patēriņa kredītam un atbilst aizņemšanās nosacījumiem. Tas ietver arī individuāli sastādītu līgumu, pieejamās kredīta summas un atmaksas termiņa noteikšanu. Izvērtējot Jūsu ienākumu apjomu un regularitāti, kā arī kredītvēsturi, saņemsiet informāciju par to, kāda summa Jums tiek piešķirta, kāds ir noteiktais termiņš. 

Tā kā patēriņa kredīts tiek izsniegts uz ilgāku laiku, piedāvājot lielāku aizdevuma summu, par tā izmantošanu tiek aprēķināta komisijas maksa. Tas nozīmē, ka kopējā atmaksājamā summa būs lielāka, nekā aizdevuma pamatsumma. Arī GPL (gada procentu likme) ir atšķirīga, nekā citu kredītu gadījumā. 

Aizņemoties atkārtoti, pieejamo kredītlimitu iespējams palielināt. Klientu profilā ātri un ērti varat norādīt arī sev piemērotāko kredīta atmaksas laiku.

3. Kādi ir nosacījumi, kas jāievēro, lai ir iespējas saņemt Creamcredit patēriņa kredītu?
icon-close

Pirms piesakāties patēriņa kredītam pie Creamcredit, iesakām pārliecināties, ka atbilstat sekojošiem aizdevuma saņemšanas nosacījumiem:

 • Jums ir jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam;
 • Jūsu vecumam jābūt no 20 līdz 70 gadiem;
 • Jūsu pastāvīgajai dzīvesvietai jābūt Latvijā;
 • Jums ir vajadzīgs aktīvs bankas konts kādā no Latvijas komercbankām, kā arī iespēja pierakstīties internetbankā;
 • Jums ir nepieciešams aktīvs tālruņa numurs kādā no Latvijas mobilo operatoru tīkliem;
 • Jums ir jābūt regulāriem, oficiāliem ienākumiem;
 • Jums ir vajadzīga aktīva e-pasta adrese saziņai ar aizdevēju.

 

Izvērtējot atbilstību aizdevuma piešķiršanai, Creamcredit ņems vērā arī Jūsu oficiālo ienākumu līmeni un kredītvēsturi. Ienākumi kalpo kā garantija, ka kredīta summa tiks veiksmīgi atmaksāta. Savukārt negatīvas kredītvēstures gadījumā aizdevējs patur tiesības aizdevumu Jums nepiešķirt. Aprēķinot klienta maksātspēju, tiek ņemts vērā arī tas, vai persona ir galvotājs kādam citam kredītam. 

Aicinām Jūs būt atbildīgiem un pirms parakstīt kredīta līgumu, izvērtēt, vai kopējā atmaksājamā summa atbilst Jūsu ienākumu līmenim. 

4. Ar kādiem papildu maksājumiem jārēķinās piesakoties patēriņa kredītam?
icon-close

Kopējā summa, kas jāsamaksā par kredīta izmantošanu, sastāv no vairākiem komponentiem – to veido aizdevuma pamatsumma, procentu likme, kā arī komisijas maksa. 

Lai vēlāk nerastos pārsteigumi, vienmēr, pirms tiek noformēts kredīta pieteikums, uzziniet, kāda precīzi būs atmaksājamā summa, gada procentu likme, noformēšanas maksa un citi izdevumi, ko paredz aizdevuma līgums!

Creamcredit iestājas par atvērtu komunikāciju un rūpējas par klientu informētību. Esam izveidojuši skaidri saprotamus kredīta saņemšanas nosacījumus, norādot gan precīzu procentu likmi, gan citas izmaksas. 

Creamcredit kredīta gada procentu likme (GPL) ir sākot no 21.93%. GPL – gada procentu likme – ir kopējās kredīta izmaksas, kas izteiktas procentos un tās veido:

Procentu likme – mēnesī no 1.57% līdz 3.60%.

Izvērtējot aizdevuma piedāvājumu, ir jāpievērš uzmanība tieši GPL, jo tieši gada procentu likme GPL ietekmē ne vien to, kāds būs ikmēneša maksājums, bet arī to, kāda būs kopējā atmaksājamā summa. 

5. Kādiem mērķiem tiek izmantots patēriņa kredīts?
icon-close

Ņemot vērā, ka patēriņa kredīts tiek izsniegts uz ilgāku laika posmu, piemēram, 6 mēnešiem, kā arī pieejamais kredītlimits ir lielāks nekā citiem aizdevumiem, atšķiras mērķi, kādiem šie finanšu līdzekļi parasti tiek izmantoti. Kopumā šis aizdevuma veids paredzēts lielāku, pārdomātu ieceru īstenošanai, kur nepieciešami ievērojamāki finansiālie ieguldījumi. 

Ja kopējā summa, kas vajadzīga plāna īstenošanai ir salīdzinoši liela, daudzi izvēlas noformēt kredītu bez ķīlas – tādā veidā visa nepieciešamā naudas summa pieejama uzreiz, nevis, piemēram, pēc 6 mēnešiem, kad būtu izdevies sakrāt vajadzīgo. 

Lai saņemtu aizdevumu, nav jākārto laikietilpīgas un sarežģītas formalitātes, dažkārt netiek prasīta arī nekāda noformēšanas maksa. Pēc kredīta saņemšanas jāveic ikmēneša maksājums, kā apmērs atkarīgs no tā, kāda ir kredīta summa, gada procentu likme GPL, kā arī termiņš, uz kuru aizdevums noformēts. 

Dažas no populārākajām iecerēm, kas tiek īstenotas ar kredīta starpniecību, ir: 

 • Mājas remonts un patēriņa preču iegāde – ja maksa par šī plāna īstenošanu šķiet Jūsu šī brīža iespējām pārāk augsta, Creamcredit.lv patēriņa kredīts noderēs, lai piepildītu Jūsu sapni par pārmaiņām – gan mazām, gan lielām;
 • Automašīnas iegāde vai remonts – Auto mūsdienās nav greznība, tā ir nepieciešamība. Personalizēts kredīta piedāvājums pie Creamcredit ļaus Jums iegādāties Jums nepieciešamo transporta līdzekli, kā arī uzturēt to labā tehniskā stāvoklī, lai nekas netraucētu doties ceļā;
 • Izglītība – Ja maksa par mācībām ir salīdzinoši augsta, noderīgs var būt aizdevums. Jums vairs nav jāatliek izglītības ieguve uz vairākiem gadiem – īstenojiet to tagad, jo tam nepieciešamā summa var būt Jūsu rīcībā jau pavisam drīz;
 • Veselības aprūpe – stress un steidzīgais ikdienas ritms liek mums atstāt rūpes par veselību otrajā plānā, turklāt maksa par veselības aprūpi nereti izmaksā diezgan daudz. Izmantojiet personalizētu aizdevumu, lai parūpētos par sevi tad, kad tas ir visvairāk nepieciešams.
6. Cik ilgā laikā tiks izskatīts pieteikums patēriņa kredītam un cik ilgā laikā klients saņem naudu savā bankas kontā?
icon-close

Naudas jautājumos katrai minūtei ir nozīme, tādēļ aizdevuma izsniegšanas procesu saviem klientiem nodrošinām ar interneta starpniecību. Pēc kredīta noformēšanas tiešsaistē, uz Jūsu norādīto konta numuru tiks pārskaitīta aizdevuma summa. Tātad – lai parakstītu līgumu un saņemtu aizdevumu, uz kredītiestādi doties nav vajadzīgs. 

Pieteikšanās aizdevumam ir ļoti vienkārša. Iepazīstieties ar pieejamo informāciju par kredītu, tostarp – līguma nosacījumiem, kas ietver tādus svarīgus elementus kā gada procentu likme. Izmantojiet slīdni, lai norādītu summu, kādu gribat saņemt, un vēlamo ikmēneša maksājuma apjomu. Pēc tam aizpildiet reģistrācijas lauciņus. Kad tas pabeigts, reģistrācija būs jāapstiprina – tas vajadzīgs, lai kredītdevējs pārliecinātos par norādīto datu atbilstību, kā arī uzzinātu kredītņēmēja konta numuru.

 Pāris minūšu laikā saņemsiet individuālu patēriņa kredīta piedāvājumu. Lai to izskatītu un pārdomātu savu lēmumu, Jums būs 120h. Tas, cik ātri pēc noformēšanas saņemsiet aizdevumu, lielākoties atkarīgs no tā, kurā bankā ir Jūsu konts. Lielākoties nauda tiek ieskaitīta Jūsu kontā 15 minūšu laikā (ja konts ir Citadele, Swedbank vai Luminor bankā).

7. Vai ir iespējams atlikt vai pagarināt kredīta ikmēneša maksājuma atmaksas termiņu?
icon-close

Kad aizdevums Jums būs piešķirts, savā Creamcredit klienta konta sadaļā “Aizdevuma pārskats” varēsiet redzēt patēriņa kredīta atmaksas grafiku, kurā būs norādītas gan ikmēneša maksājuma summa, gan arī datums, līdz kuram Jums katru mēnesi jāveic maksājums.

Mēs apzināmies, ka pēkšņi var rasties apstākļi, kuru dēļ Jūs neesat spējīgi veikt mēneša maksājumu līdz noteiktajam datumam. Šādās situācijās Jums jāsazinās ar Creamcredit, lai vienotos par abām pusēm pieņemamu risinājumu – tādā gadījumā individuāli tiek noteikts jaunais aizdevuma atmaksas termiņš, pārskatīta procentu likme un veiktas citas nepieciešamās korekcijas.

8. Kā notiek patēriņa kredīta atmaksas process?
icon-close

Kredīta summa tiek sadalīta pa mēnešiem. Vadoties pēc maksājumu grafika, kas pieejams klienta profilā, Jums katru mēnesi jāveic maksājums no sava bankas konta, izmantojot sekojošus rekvizītus:

Saņēmējs: Creamfinance Latvia SIA

Maksājuma mērķī jānorāda: Jūsu personas kods, Aizdevuma kods, Kredīta maksa. 

Pārskaitījumu varat veikt uz kādu no šiem Creamcredit kontiem:

 • Citadele. LV27PARX0012897210008
 • Swedbank: LV72HABA0551045203340
 • Luminor: LV50RIKO0000085014079

 

Maksājums var tikt veikts ne tikai internetbankā, bet arī izmantojot VISA vai Mastercard tiešā debeta iespēju. Jums klienta profilā ir jāievada savi kredītkartes dati un jāapstiprina, ka ikmēneša maksājums tiek ieturēts no Jūsu konta. Tas ir ērti, jo nodrošinās, ka neviens ikmēneša maksājums netiek nejauši palaists garām. 

Ikviens klients var daļu vai pilnu kredīta summu atmaksāt pirms termiņa, tādā veidā samazinot arī komisijas maksu. Ja vēlaties atmaksāt lielāku summu, kā to paredz ikmēneša maksājums, savā profilā pārbaudiet, kāda ir atlikusī summa un aktuālā procentu likme. Kopējo summu pārskaitiet uz kādu no iepriekš norādītajiem Creamcredit konta numuriem. Kad pārskaitījums veikts, nosūtiet e-pastu uz adresi info@creamcredit.lv un informējiet uzņēmumu, ka esat veikuši aizdevuma atmaksu pirms termiņa.