deco

Patēriņa kredīts

Kādas ir Jūsu finansiālās vajadzības?

Kredīta Summa
13 000
AIZDEVUMA TERMIŅŠ
19 mēneši

* Patēriņa kredīts ir pieejams no 3 līdz 60 mēnešiem ar aizdevumu summu no 100 € līdz 10 000 € un procentu likmi gadā (GPL) – no 21.93% līdz 53.95%. Piemērs: aizdevuma summa – 500 €, termiņš 12 mēneši, patēriņa kredīta komisijas maksa – 64.73 €, mēneša maksājums 47.07 €. Kopējā atmaksājamā summa – 564.73 € un GPL – 25.54%, ņemot vērā, ka patēriņa kredīts tiek atmaksāts laikus. Aprēķins ir ilustratīvs, balstīts uz iespējamo zemāko aizdevuma likmi, 1.57% mēnesī. Lūdzu, reģistrējieties un saņemiet personalizētu piedāvājumu. Uzzināt vairāk

MĒNEŠA MAKSĀJUMS
1472.83
×

Aprēķina pamatojums

Kalkulatora aprēķinātie dati ir informatīvi, taču sniedz priekšstatu par to, cik liels varētu būt patēriņa kredīta ikmēneša maksājums.
Patēriņa kredīta iespējamie ikmēneša maksājumi aprēķināti, izmantojot šādus pieņēmumus:

  • kredīta summa – 2 000.00 EUR
  • kredīta termiņš – 12 mēneši
  • Procenti par kredīta lietošanu, mēnesī: 2.08
  • kopējā maksājamā summa – 2 280.95 EUR
  • gada procentu likme (GPL*) – 27.99%

*GPL (gada procentu likme) – ir procentos izteiktas kredīta kopējas izmaksas, ieskaitot aizdevuma procentus, līguma komisiju un citas izmaksas, kas jāmaksā par kredīta piešķiršanu

Biežāk uzdotie jautājumi par patēriņa kredītu

(8)
1. Kas ir patēriņa kredīts?
icon-close

Patēriņa kredīts ir viens no aizdevuma veidiem Latvijā, kuru privātpersonām piedāvā gan banku, gan nebanku aizdevēji. Šis kredīts var tikt izmantots dažādās dzīves situācijās, kad nepieciešami lielāki naudas līdzekļi ar ilgāku atmaksas termiņu.

 

Starp patēriņa kredītiem un īstermiņa aizdevumiem pastāv vairākas atšķirības. Pirmkārt, patēriņa kredīta atmaksas termiņš ir ilgāks – līdz pat 60 mēnešiem. Otrkārt, arī pieejamais kredīta apjoms ir lielāks – līdz pat 10 000 eiro. Treškārt, atšķirīga ir pieteikšanās kārtība un arī aizdevuma piešķiršanas nosacījumi.

 

Viena no lielākajām patēriņa kredīta priekšrocībām – personām, kas piesakās, nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, kā arī nav nepieciešams norādīt, kādam mērķim naudas līdzekļi tiks izmantoti. Taču jāņem vērā, ka aizdevējs lūgs Jums uzrādīt dokumentus, kas apliecina pietiekamu, regulāru un oficiālu ienākumu apjomu, kā arī tiks pārbaudīta Jūsu kredītvēsture, lai noskaidrotu, vai Jums nav nenokārtotu kredītsaistību, kas var ietekmēt lēmuma pieņemšanu.

 

Patēriņa kredītu izsniegšana atļauta tikai tiem aizdevējiem, kam Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) ir piešķīris licenci, kas apstiprina datu drošību un pakalpojumu kvalitāti attiecīgajā kredītiestādē. Creamcredit ir ne tikai piešķirta šī licence, bet tie irarī sastopamistarp 17 aizdevējiem, kuri darbojas kā Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedri (LAFPA), kas apņēmušies veidot uzticamu, drošu un sociāli atbildīgu sadarbību kredītu izsniegšanas jomā.

 

Pieteikšanās patēriņa kredītam notiek Creamcredit mājas lapā. Vispirms Jums jāreģistrējas un jāautorizējas, izmantojot savas internetbankas starpniecību. Pēc īsa brīža saņemsiet individualizētu piedāvājumu ar Jums pieejamo patēriņa kredīta summu un atmaksas termiņu. Lēmumu par to, vai izmantot šo piedāvājumu, varēsiet pieņemt 48 h laikā. Ja lēmums būs pozitīvs, patēriņa kredīta līgumu varēsiet parakstīt internetā. Neilgi pēc tam naudas līdzekļi tiks ieskaitīti Jūsu bankas kontā.

2. Cik liela patēriņa kredīta summa pieejama jauniem un esošiem klientiem? Kāds ir patēriņa kredīta izniegšanas termiņš?
icon-close

Creamcredit piedāvā iespēju pieteikties patēriņa kredītam internetā no 100 līdz pat 10 000 eiro. Savukārt pieejamais atmaksas termiņš ir no 3 līdz 60 mēnešiem.

 

Lai palīdzētu saviem klientiem, Creamcredit veido personalizētus piedāvājumus katram, kurš piesakās patēriņa kredītam un atbilst aizņemšanās nosacījumiem. Ikviens piedāvājums tiek veidots, to pielāgojot klienta vajadzībām un iespējām. Tas ietver arī individuālās pieejamās kredīta summas un atmaksas termiņa noteikšanu.

 

Izvērtējot Jūsu ienākumu apjomu un regularitāti, kā arī kredītvēsturi, saņemsiet piedāvājumu ar Jums pieejamo kredītlimitu un atmaksas termiņu. Tā kā patēriņa kredīts tiek izsniegts uz ilgāku laiku, piedāvājot lielāku aizdevuma summu, tas nav pieejams ar 100% atlaidi komisijas maksai, kā tas ir, noformējot īstermiņa kredītu. Aizņemoties atkārtoti, pieejamo kredītlimitu iespējams palielināt, noformējot jaunu aizdevuma pieteikumu. Vienlaikus arī varat norādīt sev piemērotāko patēriņa kredīta atmaksas termiņu, ko viegli un ērti iespējams izdarīt savā Creamcredit klienta profilā, kas tiks izveidots, noformējot aizdevumu pirmo reizi.

3. Kādi ir nosacījumi, kas jāievēro, lai ir iespējas saņemt Creamcredit patēriņa kredītu?
icon-close

Pirms piesakāties patēriņa kredītam pie Creamcredit, iesakām pārliecināties, ka atbilstat sekojošiem aizdevuma saņemšanas nosacījumiem:

Jums ir jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam;

 

Jūsu vecumam jābūt no 20 līdz 70 gadiem;

 

Jūsu pastāvīgajai dzīvesvietai jābūt Latvijā;

 

Jums ir vajadzīgs aktīvs bankas konts kādā no Latvijas komercbankām;

 

Jums ir nepieciešams aktīvs tālruņa numurs kādā no Latvijas mobilo operatoru tīkliem;

 

Jums ir jābūt regulāriem, oficiāliem ienākumiem;

 

Jums ir vajadzīga aktīva e-pasta adrese, kuru Creamcredit var izmantot, lai ar Jums sazinātos.

 

Izvērtējot atbilstību aizdevuma piešķiršanai, Creamcredit ņems vērā arī Jūsu oficiālo ienākumu līmeni un kredītvēsturi. Svarīgi, lai Jūsu kredītvēsture būtu pozitīva. Aprēķinot klienta maksātspēju, tiek ņemts vērā arī tas, vai persona ir galvotājs kādam citam kredītam.

Creamcredit ir uzticams aizdevējs, tādēļ rūpīgi tiek izskatīts ikviens kredīta pieteikums. Aicinām arī Jūs būt atbildīgiem un pirms kredīta pieteikuma noformēšanas apsvērt to, vai Jūsu ienākumi ir pietiekami lieli un regulāri, lai Jūs katru mēnesi varētu atvēlēt daļu no tiem kredīta maksājuma veikšanai.

4. Ar kādiem papildu maksājumiem jārēķinās piesakoties patēriņa kredītam?
icon-close

Kopējās patēriņa kredīta izmaksas veido vairāki komponenti, tai skaitā, aizdevuma pamatsumma, procentu likme, kā arī dažādas komisijas par kredīta izmantošanu.

 

Creamcredit aizdevumu izsniegšanas procesā iestājas par atvērtu komunikāciju un rūpējas par klientu informētību. Esam izveidojuši skaidri saprotamus kredīta saņemšanas nosacījumus.

 

Ir svarīgi, lai mūsu klienti zinātu, par kādiem pakalpojumiem viņi maksā. Creamcredit piedāvā patēriņa kredītu ar gada procentu likmi (GPL), sākot no 21.93%. GPL ir kopējās kredīta izmaksas, kas izteiktas procentos un tās veido:

Pakalpojuma maksa – 0,50 € mēnesī;

 

Administrācijas maksa – 0,5% no ikmēneša pamatsummas maksājuma + 0,35 € mēnesī;
Procentu likme – mēnesī no 1.57% līdz 3.60%.

5. Kādiem mērķiem tiek izmantots patēriņa kredīts?
icon-close

Ņemot vērā, ka patēriņa kredīts tiek izsniegts ar ilgāku atmaksas termiņu, kā arī pieejamais kredītlimits ir lielāks nekā vairumam citu aizdevumu internetā, atšķiras mērķi, kādiem šie finanšu līdzekļi parasti tiek izmantoti.

Mājas remonts un patēriņa preču iegāde. Ir svarīgi labiekārtot un uzlabot vidi, kurā uzturamies ikdienā. Remontdarbi prasa ieguldījumus – jāiegādājas materiāli un jāsamaksā meistariem. Arī ikdienā mums ir nepieciešamas dažādas preces, bez kurām nevaram iztikt. Mēs varam palīdzēt, kad mērķa sasniegšanai pietrūkst vajadzīgo līdzekļu.

 

Mēbeļu iegāde. Nepieciešamība pēc jaunām mēbelēm var rasties dažādu iemeslu dēļ – pārcelšanās, vēlme ieviest pārmaiņas mājoklī, ģimenes pieaugums vai esošo mēbeļu nolietošanās. Creamcredit patēriņa kredīts noderēs, lai piepildītu Jūsu sapni par pārmaiņām – gan mazām, gan lielām.

 

Automašīnas iegādei vai remontam. Auto mūsdienās nav greznība, tā ir nepieciešamība. Personalizēts kredīta piedāvājums pie Creamcredit ļaus Jums iegādāties tieši tādu transportlīdzekli, kādu vēlaties, kā arī uzturēt to labā tehniskā stāvoklī, lai nekas netraucētu doties ceļā.

 

Izglītībai. Labākais ieguldījums, kādu Jūs varat veikt savā mūžā, ir investīcijas sevī pašā – izglītošanās, attīstība un pieredzes gūšana. Iegūstiet izglītību, par kuru jau sen sapņojāt ar Creamcredit palīdzību!

 

Veselības aprūpei – stress un steidzīgais ikdienas ritms liek mums atstāt rūpes par veselību otrajā plānā. Izmantojiet personalizētu aizdevumu, lai parūpētos par sevi tad, kad tas ir visvairāk nepieciešams.

6. Cik ilgā laikā tiks izskatīts pieteikums patēriņa kredītam un cik ilgā laikā klients saņem naudu savā bankas kontā?
icon-close

Naudas jautājumos katrai minūtei ir nozīme. Tādēļ aizdevuma izsniegšanas procesu saviem klientiem nodrošinām tiešsaistē.

 

Pieteikšanās aizdevumam ir ļoti vienkārša. Izmantojiet slīdni, lai norādītu summu, kādu gribat saņemt, un vēlamo ikmēneša maksājuma apjomu. Pēc tam aizpildiet reģistrācijas lauciņus. Tas prasīs tikai dažas minūtes. Kad tas pabeigts, reģistrācija būs jāapstiprina, izmantojot verifikācijas sistēmu. Šī pārbaude ilgs aptuveni 5 minūtes. Pāris minūšu laikā pēc tam saņemsiet individuālu patēriņa kredīta piedāvājumu. Lai to izskatītu un pārdomātu savu lēmumu, Jums būs 48 h. Pēc apstiprinošas atbildes saņemšanas, lielākoties nauda tiek ieskaitīta Jūsu kontā 15 minūšu laikā (ja Jūsu konts ir Citadele, Swedbank vai Luminor bankā).

7. Vai ir iespējams atlikt vai pagarināt kredīta ikmēneša maksājuma atmaksas termiņu?
icon-close

Kad aizdevums Jums būs piešķirts, savā Creamcredit klienta profila sadaļā “Aizdevuma pārskats” varēsiet redzēt patēriņa kredīta atmaksas grafiku, kurā būs norādītas gan ikmēneša maksājuma summa, gan arī datums, līdz kuram Jums katru mēnesi jāveic maksājums.

 

Mēs apzināmies, ka pēkšņi var rasties apstākļi, kuru dēļ Jūs neesat spējīgi veikt mēneša maksājumu līdz noteiktajam datumam.

 

Tā kā Creamcredit īpaši svarīga ir individuāla pieeja sadarbībā ar saviem klientiem, Creamcredit ir gatavi palīdzēt, piedāvājot iespēju pieteikties patēriņa kredīta atmaksas termiņa pagarināšanai. Lai noteiktu, kāds ir pagarināšanas maksas apmērs un pieejamais termiņš, Jums jāsazinās ar Creamcredit telefoniski. Ikviens pieteikums tiek izskatīts individuāli.

8. Kā notiek patēriņa kredīta atmaksas process?
icon-close

Vadoties pēc maksājumu grafika, kas pieejams klienta profilā, Jums katru mēnesi jāveic maksājums no sava bankas konta, izmantojot sekojošus rekvizītus:

Saņēmējs: Creamfinance Latvia SIA

Maksājuma mērķī jānorāda: Jūsu personas kods, Aizdevuma kods, Kredīta atmaksa

Pārskaitījumu varat veikt uz kādu no šiem Creamcredit kontiem:

  • Citadele. LV27PARX0012897210008
  • Swedbank: LV72HABA0551045203340
  • Luminor: LV50RIKO0000085014079

 

Maksājumu iespējams veikt arī, izmantojot VISA vai Mastercard tiešā debeta iespēju. Jums klienta profilā ir jāievada savi kredītkartes dati un jāapstiprina atļauja ieturēt ikmēneša maksājumu no Jūsu konta. Šis ir ērts apmaksas veids, kas nodrošinās, ka Jūs ikdienas steidzīgajā ritmā nepiemirstat veikt ikmēneša maksājumu.

 

Ikviens klients var daļu vai pilnu kredīta summu atmaksāt pirms termiņa. Ja vēlaties atmaksāt visu atlikušo kredītu, pārbaudiet tā apjomu un procentus savā klienta profilā. Kopējo summu pārskaitiet uz kādu no iepriekš norādītajiem Creamcredit kontiem. Kad pārskaitījums veikts, nosūtiet e-pastu uz adresi info@creamcredit.lv un informējiet uzņēmumu, ka esat veikuši aizdevuma atmaksu pirms termiņa.